Új válasz 
Segítek
2012-10-08, 15:58 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-10-08 - 16:06. Szerkesztette: dchord.)
Üzenet: #3061
RE: Segítek
király hangkártya, árlimit nélkül : RME Babyface Big Grin http://www.hs-online.com/hu/USB-hangkart...-4507.html
és billentyűzetből, ha tudod azért néz/próbáld ki a NOVATION MK II SL 49-is ( http://www.producerdj.hu/2011/07/26/tesz...-ii-sl-49/ ) Impulse a középkategóriás , Remote a felsőkategóriás terméke a cégnek, de árban most nem látok akkora különbséget, h ne érné meg azt is megnézni ill. megnyomkodni http://maps.google.com/maps?f=q&source=s...16&iwloc=A
Válasz idézéssel
2012-10-08, 20:32
Üzenet: #3062
Hello .
Megköszönném ha tudna valaki segíteni ! Szóval az lenne a problémám,hogy sokat szenvedtem az ASIO4ALL-al amig végre sikerült megcsinálni . persze nem sallangmentesen Confused az a problémám hogy ha asio-ra van állítva a hang, akkor kizárja az összes többi Windows hangot . tehát pl : ha elsődleges hangillesztő helyett asiora állítom akkor amíg fut Fl addig nem hallok semmilyen más hangot ( pl :itunes, youtube,win hangok stb) . végülis nem is lenne annyira zavaró de Fraps-al videót szeretnék felvenni, de így hangot nem vesz win módban . elsődleges hangillesztővel meg ugye recseg/pattog a felvétel :/ valaki tud rá megoldást ? előre is köszönöm !!!!
Válasz idézéssel
2012-10-09, 06:12
Üzenet: #3063
(2012-10-08 20:32)Andris Írta:  Hello .
Megköszönném ha tudna valaki segíteni ! Szóval az lenne a problémám,hogy sokat szenvedtem az ASIO4ALL-al amig végre sikerült megcsinálni . persze nem sallangmentesen Confused az a problémám hogy ha asio-ra van állítva a hang, akkor kizárja az összes többi Windows hangot . tehát pl : ha elsődleges hangillesztő helyett asiora állítom akkor amíg fut Fl addig nem hallok semmilyen más hangot ( pl :itunes, youtube,win hangok stb) . végülis nem is lenne annyira zavaró de Fraps-al videót szeretnék felvenni, de így hangot nem vesz win módban . elsődleges hangillesztővel meg ugye recseg/pattog a felvétel :/ valaki tud rá megoldást ? előre is köszönöm !!!!
Nem egyszerű ez a kérdéskör. Magát a fraps-ot nem ismerem, de az egy általános jó megoldás lehet, hogy elindítasz egy hangrögzítőt a fraps mellé (azzal nem veszel fel hangot).
A másik megoldás, hogy a Camtasia Studio-t használod. Ezzel nekem ilyen jellegű problémáim nem voltak.
Válasz idézéssel
2012-10-10, 19:15
Üzenet: #3064
(2012-10-09 06:12)laccas Írta:  Nem egyszerű ez a kérdéskör. Magát a fraps-ot nem ismerem, de az egy általános jó megoldás lehet, hogy elindítasz egy hangrögzítőt a fraps mellé (azzal nem veszel fel hangot).
A másik megoldás, hogy a Camtasia Studio-t használod. Ezzel nekem ilyen jellegű problémáim nem voltak.

Köszönöm a választ !Smile igaziból az a gond h mikrofonon kivűl semmilyen más hangrögzítést nem észlel:/ az asio kizárja az összes többi hangot :/ valami ötlet hogy miért ? :/
Válasz idézéssel
2012-10-11, 03:28
Üzenet: #3065
(2012-10-08 15:58)dchord Írta:  király hangkártya, árlimit nélkül : RME Babyface Big Grin http://www.hs-online.com/hu/USB-hangkart...-4507.html
és billentyűzetből, ha tudod azért néz/próbáld ki a NOVATION MK II SL 49-is ( http://www.producerdj.hu/2011/07/26/tesz...-ii-sl-49/ ) Impulse a középkategóriás , Remote a felsőkategóriás terméke a cégnek, de árban most nem látok akkora különbséget, h ne érné meg azt is megnézni ill. megnyomkodni http://maps.google.com/maps?f=q&source=s...16&iwloc=A

oké értem köszi szépen a választ utána nézek mi mennyi itt és beszerzem valamelyiket aztán majd irok még na köszi hello
Válasz idézéssel
2012-10-11, 17:15
Üzenet: #3066
(2012-10-10 19:15)Andris Írta:  Köszönöm a választ !Smile igaziból az a gond h mikrofonon kivűl semmilyen más hangrögzítést nem észlel:/ az asio kizárja az összes többi hangot :/ valami ötlet hogy miért ? :/
Véleményem szerint azért, mert nem mindegyik kártya esetében lehet a pc hangot rögzíteni. Illetve ez program függő is lehet (ezért általában nem a videórögzítővel veszik fel a hangot).
Válasz idézéssel
2012-10-11, 19:48 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-10-11 - 19:49. Szerkesztette: Andris.)
Üzenet: #3067
(2012-10-11 17:15)laccas Írta:  Véleményem szerint azért, mert nem mindegyik kártya esetében lehet a pc hangot rögzíteni. Illetve ez program függő is lehet (ezért általában nem a videórögzítővel veszik fel a hangot).

De régebben XP vel minden jól ment. csak amióta Win7-em van azóta van gond vele Confused
majd megpróbálom máshogyan felvenni külön a hangot. köszönöm a segítséget !!! Smile
Válasz idézéssel
2012-10-14, 06:52
Üzenet: #3068
Sziasztok!
Mint láthatjátok teljesen kezdő vagyok az Fl studio zeneszerkesztésben. Ezért nem sértődnék meg, ha szájbarágósan magyaráznátok el a dolgokat, mert sík hülye vagyok az egészhez.Tongue
Kérdésem a következő!
Sikerült hozzájutnom jó pár gigányi hanganyaghoz, amit szeretnék használni, de nem tudom hova kell bemásolnom vagy az exe fileokat, hogy és hova kell telepítenem.
Név szerint FL Studio 10 SoundPack, FL Studio Sound & Sample Packs, SoundFonts - The Collection.
Köszönöm!
Válasz idézéssel
2012-10-14, 08:50
Üzenet: #3069
Sziasztok!

Sajnos idő hiányában nem tudom végig olvasni az összes hozzászólást, minden bizonnyal ott lenne a válasz a kérdésemre, de azért kérdezek:

Van-e mód arra, hogy ha megvan már egy kész trekk kompletten, de utólag szeretnék egy-egy hangsávot effetkezni, automatizálni végig az egész számon keresztül, tehát elindítom a trekket, aktiválom a kontrollert és tetszés szerint a szám végéig, amikor jól esik állítok rajta. Na ezt mind rögzítse nekem és lehetőség szerint a metódus végén automation clip-ként lássam felül?

Köszönöm!!!
Válasz idézéssel
2012-10-14, 10:10
Üzenet: #3070
Szerintem nem lehetséges, de legalábbis én így gondolom ahogy írtad:
-Tehát egy kész mp3, flac, ogg, waw fájlt akarsz berakni az flstudióba, majd változtatni bizonyos hangokon ?
Ez így szerintem nem lehetséges.
Vagy a teljes zenén változtatsz, vagy semmin Smile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás