Új válasz 
Segítek
2012-10-14, 10:17 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-10-14 - 14:13. Szerkesztette: 10000soundsproject.)
Üzenet: #3071
RE: Segítek
(2012-10-14 10:10)progressRoad Írta:  -Tehát egy kész mp3, flac, ogg, waw fájlt akarsz berakni az flstudióba, majd változtatni bizonyos hangokon ?
Válasz idézéssel
2012-10-14, 14:12
Üzenet: #3072
Neeeeem... félreértesz.... Egy általam írt darabbal amivel készen vagyok, azt szeretném manipulálni egy effekttel. Nem az egész számot, hanem végig az egész projekten keresztül elejétől a végéig szeretném a különböző hangok automatizálását felvenni. Nem beillesztek egy kész zenét, ekkora láma nem vagyok.... Gyakorlatilag azt szeretném megvalósítani, hogy tegyük fel van egy perc., arra ráhúzok egy delay effektet, és elindítom a számot elejétől és amíg a végére nem ér a trekk, addig amit csinálok, azt megjegyezze az fl automatizálásként.

Leírom azt, ami történik:

Ráküldöm a megfelelő potira a kontrollert (tekerem a potit, fl-ben is mozog.) eddig ok.
Elindítom a felvételt (automation + score)
Elindítom a trekket.
(Itt kezdődnek a gondok)
Miután megmozdítom a kontrolleren a potmétert, az első mp után megáll minden és leáll a felvétel. Csak a leállásig végrehajtott automatizálást rögzíti, de az kevesebb kb mint 1mp.

Erre a gondra keresem a megoldást.

AKAI kontrollerem van, tökéletesen működik, kezeli a progi, lehet, hogy csak én nem állítottam be valamit jól, nem tudom.

Szerintetek?

Köszönöm!!!!
Válasz idézéssel
2012-10-14, 14:23 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-10-14 - 14:25. Szerkesztette: dchord.)
Üzenet: #3073
csapó#2, beugrott, h ezt már kérdezte valaki Big Grin akkor lefilmeztem a szerencsétlenkedésemet

az, h miért áll neked 1mp után, jókérdés Confused
Válasz idézéssel
2012-10-14, 18:32
Üzenet: #3074
Talán azért mert amit automatizálni akarsz az a tracklistán is addig tart Smile
Válasz idézéssel
2012-10-15, 15:09
Üzenet: #3075
(2012-10-14 06:52)Gin Írta:  Sziasztok!
Mint láthatjátok teljesen kezdő vagyok az Fl studio zeneszerkesztésben. Ezért nem sértődnék meg, ha szájbarágósan magyaráznátok el a dolgokat, mert sík hülye vagyok az egészhez.Tongue
Kérdésem a következő!
Sikerült hozzájutnom jó pár gigányi hanganyaghoz, amit szeretnék használni, de nem tudom hova kell bemásolnom vagy az exe fileokat, hogy és hova kell telepítenem.
Név szerint FL Studio 10 SoundPack, FL Studio Sound & Sample Packs, SoundFonts - The Collection.
Köszönöm!

nos-tetszőleges mappát is megadhatsz fl studio beállításában,így telepítheted bárhová,nem feltétlenül fontos az fl studio mappájába bemásolnod,illetve telepítened. egyik megoldás így az hogyha flstudioban options menü alatt file settings-ott lehet plusz mappákat hozzá adni.A másik pedig az hogy telepítéskor/másoláskor program files/imagelines/flstudio10/data/patch/packs mappát választod.
Válasz idézéssel
2012-10-16, 12:24
Üzenet: #3076
Sziaszto
Valaki tud nekem segiteni, hogyan tudok flstudióval microkorg xl-t összekötni? Beállítások, ilyesmi, mit hova mit mivel kötök illetve állitok be, ja Windows 7-et használok.
Köszi!
Válasz idézéssel
2012-10-23, 20:49
Üzenet: #3077
Sziasztok srácok! Lenne egy olyan kérdésem ,hogy: MAssive-ot szeretném használni FL-el ,de az a probléma ,hogy hiába telepítettem fel a friss verziót ami nekem kell, az fl csak az 1.0-ás verziót hajlandó megnyitni. Valaki?
Válasz idézéssel
2012-10-24, 17:38
Üzenet: #3078
És ha letörölnéd a régebbit? Smile
Válasz idézéssel
2012-10-24, 18:32
Üzenet: #3079
Megpróbbáltam, de mivel csak úgy engedi feltenni az újabbat ,hogy van egy alap. Ezért mindenképp kell az 1.0 és már nagyon kellenne a massive csak sehol nem találok segítséget.Angry De köszönöm!!
Válasz idézéssel
2012-10-24, 19:13
Üzenet: #3080
(2012-10-24 18:32)SuperSkunk Írta:  Megpróbbáltam, de mivel csak úgy engedi feltenni az újabbat ,hogy van egy alap. Ezért mindenképp kell az 1.0 és már nagyon kellenne a massive csak sehol nem találok segítséget.Angry De köszönöm!!

azért nehéz segíteni mert a nem hivatalos forrásból beszerzett 1.3-as (ezek szerint : http://www.native-instruments.com/#/en/p...r/massive/ az uccsó) minden gond nélkül működik Sad (a 10-es szériás FL-el)
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás