Új válasz 
Segítek
2012-10-24, 19:13 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-10-24 - 19:30. Szerkesztette: SuperSkunk.)
Üzenet: #3081
RE: Segítek
Igen, így sikerült. Bár azt hittem így nem fog működni. Köszönöm a segítséget Főnök!
(2012-10-24 19:13)dchord Írta:  azért nehéz segíteni mert a nem hivatalos forrásból beszerzett 1.3-as (ezek szerint : http://www.native-instruments.com/#/en/p...r/massive/ az uccsó) minden gond nélkül működik Sad (a 10-es szériás FL-el)

1.3-as minden gond nélkül. Igen, nem hivatalos ,de egyenlőre próbálkozások végett még nem akartam erre költeni. Későbbiekben, ha isten is úgy akarja természetesen megvásárolom a jogokat.
Válasz idézéssel
2012-10-27, 21:43
Üzenet: #3082
üdv!

lenne egy gyors kérdésem, pls help:

hogy tudok 8nál több effektet rárakni egy hangra, mert betelt a nyolc slot. magyaráztak nekem routolást, de semmit nem csinált az elsővel??

FLL
Válasz idézéssel
2012-10-28, 21:11
Üzenet: #3083
(2012-10-27 21:43)FLL Írta:  üdv!

lenne egy gyors kérdésem, pls help:

hogy tudok 8nál több effektet rárakni egy hangra, mert betelt a nyolc slot. magyaráztak nekem routolást, de semmit nem csinált az elsővel??

FLL
Ez az oldal adja meg a választ a kérdésedre:
Kód:
http://www.image-line.com/support/FLHelp/html/mixer_iorouting.htm
Válasz idézéssel
2012-10-30, 13:02
Üzenet: #3084
Üdv!
Remélm valaki tud segítni:/
Sidechain problémám lenne Fl studióban
Remélem érthetően el tudom magyarázni. Szóval van egy Kick, aztán egy pad amire szertném alkalmazni a sidechaint, viszont a padra egy delay effektet is pattintok. Amikor már minden oké, és szépen lüktet a kick-re a pad, bekapcsolnám a delay effektet a padon, így viszont a Kick-en is visszhang lesz. Nem tudom ezt a problémát sehogy kiküszöbölni:/ A sidechain módszert nem a Peak Controlleres mgoldással csinálom, hanem Fruity Limiter-es kompresszoros megoldással.
Nagyon megköszönném ha tudna valaki segíteni!
Válasz idézéssel
2012-10-30, 13:49 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-10-30 - 13:50. Szerkesztette: dchord.)
Üzenet: #3085
(2012-10-30 13:02)bonebeni Írta:  Üdv!
Remélm valaki tud segítni:/
Sidechain problémám lenne Fl studióban

bocsesz, de ne kéne, h köze legyen egymáshoz a két sávnak

[Kép: sidechain.jpg]

ha csak a sidechain jelet küldöd át Confused , szal furi
Válasz idézéssel
2012-10-30, 13:59
Üzenet: #3086
na igen pontosan ezen agyalok én is, hogy hogy kéne kiküszöbölniSad
Jó használjam a Peak Controllert, de nekem a kompresszoros mgoldás jobban fekszik. És végülis mindent jól csinálok, pontosan ahogy a képen van. ráteszem a padra a limitert, beállítom szépen aztán delaye, végül rányomom hogy Sidechain to this track, és szépen visszhangzik a kickConfused semmi ötlet?Sad
Válasz idézéssel
2012-10-30, 14:19 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-10-30 - 14:19. Szerkesztette: dchord.)
Üzenet: #3087
nincs sajna, amíg a pad-on lévő potit nem kezdem jobbra csavarni, tehát amíg csak a sidechain jel megy át nincs visszhang a kick-en, bocs

[Kép: fx_chain_route2.jpg]
Válasz idézéssel
2012-10-30, 15:17 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-10-30 - 15:20. Szerkesztette: IEm.)
Üzenet: #3088
Grossbeat? Olye sideolást kapsz amilyet akarsz. Én ilyen problémával még nem találkoztam, a sávoknak semmilyen hatása nincsen egymásra alapesetben. Sajna ebben nem tok segíteni, de annyit megtehetnél hogy megnézed egy full üres projectben is ugyanezt produkálja e a progi.

szerk: most nézem a képedet és ott van egy olyan hogy sidechain this track only. sztem inkább ezzel próbálkozz, nem véletlen írja hogy CSAK EZT a tracket sidechainelje. a másik side gondolom a mixer összes sávját effektezi.
Válasz idézéssel
2012-10-30, 16:01 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-10-30 - 16:19. Szerkesztette: bonebeni.)
Üzenet: #3089
a sidechain to this track only -t is próbáltam tök üres projektben és smemi változás:/ olvastam hogy másnak is volt ilyn problémájaSad amikor a sidechaint próbálnám állítgatni a limiterbn a kompresszor résznél, akkor jön elő a visszhang:/ grossbeat-tel nem tudtam hgy lehet csinálni
ááá én voltam a gyökér, nálad a pont, mert én hülye a potit eltekertem jobbra mindig. mostmár jó minden, úgyhogy köszönöm a ráveztést! meg bocsánat a szerencsétlenkedésért, de még nem űzöm profi szinten a dolgokat:/

(2012-10-30 14:19)dchord Írta:  nincs sajna, amíg a pad-on lévő potit nem kezdem jobbra csavarni, tehát amíg csak a sidechain jel megy át nincs visszhang a kick-en, bocs

[Kép: fx_chain_route2.jpg]
Válasz idézéssel
2012-11-03, 13:16 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-11-04 - 10:38. Szerkesztette: TomCa$h.)
Üzenet: #3090
Sziasztok!

Újra előtört bennem a vágy,hogy alkossak valami maradandót! Big Grin Tele vagyok ötlettel, viszont az a nagy probléma, hogy zeneelméleti tudás és gyakorlat nélkül a töredékét sem tudom megvalósítani annak amit tervezgetek. Ezért arra kérnélek titeket, hogy ha tudtok valami jó zongoraoktató könyvet, ami nem a száraz szakirodalmat tartalmazza, hanem hobbi szinten zenélőknek a leginkább megfelelő, akkor dobjatok meg légyszíves pár könyvcímmel. Nem is a kottarajzolgatás stb érdekel, hanem a harmónia,skálák, akkordok, de a lényeg,hogy érthető legyen.

Kb ilyen szintre szeretnék feltörniBig Grin

Ja és a külön tanár ki van zárva anyagi okok miatt.

Minden apró infó jól jönne most! Előre is köszi a segítséget! Wink
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás