Új válasz 
Segítek
2012-11-18, 16:35 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-11-18 - 16:36. Szerkesztette: IEm.)
Üzenet: #3111
RE: Segítek
(2012-11-18 16:14)schirren Írta:  sziasztok !
izotope ozone 5-öt szeretném telepiteni csak nem tiszta h mit kell kiválasztani: vst2-32bit
vst2-64bit, vst3-32bit, vst3-64bit.RTAS???
ELŐRE IS KÖSSZ.

Hali

vst2 32 ha 32 bites,vst2 64 ha 64 bites rendszered van.

vst3-at ha jól tudom FL 9.0.3-től támogatja, tehát az e feletti verziójú progival tudod csak használni.

RTAS plugint nem ismeri a FL.
Válasz idézéssel
2012-11-18, 18:41
Üzenet: #3112
(2012-11-14 15:53)Alexander Soldier Írta:  Sziasztok! Az a problémám hogy amikor sok pattern szól egymás alatt akkor recseg a hangfal. Abban kérnék segítséget hogy ez minek a hibája? (Úgyértem pl.hogy rossz a hangkártya vagy a hangfal a fos) Előre is köszönöm Smile
Vagy a processzor vagy a Hangkártya a ludas...Ha tudsz használj asiot
Ha van akkor azon belül próbáld magasabbra állítani a buffert
Ha nincs akkor csak simán az audio menüben húzd feljebb amíg nem jó.
Válasz idézéssel
2012-11-19, 09:59
Üzenet: #3113
Üdv mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni! Nexus 2 vst-t használok már egy ideje,FL 10-el és most olyan gondom van vele, hogy nem tudok egyszerre 2 vagy több hangot nyomni a szintin, mert szakaszosan ugrál a leütött hangok között! Remélem értitek, hogy gondolom...Big Grin Ha két billt. tartok nyomva pl: a; c; akkor a-c-a-c-a-c-a-c kb fél mp-s váltásokkal, ha lenyomok egy harmadikat is mellé pl: e;, akkor már a-c-e-a-c-e-a-c-e és így tovább...Szerintem valami beállítás nyűgje van, de nem találtam benne semmit ami ezt megszüntetné,pedig jó lenne, mert igy pl egy pad harmónia elég ratyi...Big Grin Ötlet?
Meg ha már írok, akkor azt is megkérdezném, hogy nincs valami trükkötök hogy lehessen a Nexus hangokkal használni a slide funkciót piano roll-ban? Mert nekem nem megy, úgy szoktam csinálni, hogy kimentek egy pár mp-es darabot wav-ba az adott hangból, és azt nyitom vissza...van erre más megoldás? Várom a válszokat!

Köszi, Üdv: Zoli
Válasz idézéssel
2012-11-19, 18:13
Üzenet: #3114
(2012-11-18 18:41)numeroflip Írta:  Vagy a processzor vagy a Hangkártya a ludas...Ha tudsz használj asiot
Ha van akkor azon belül próbáld magasabbra állítani a buffert
Ha nincs akkor csak simán az audio menüben húzd feljebb amíg nem jó.

Köszönöm Szépen Smile Egy kicsit jobb de még most sem az igazi.
Lehet az a baj hogy nincs benne csak alaplapi hangkártya az meg egy fos Sad
Válasz idézéssel
2012-11-19, 20:29
Üzenet: #3115
(2012-11-19 18:13)Alexander Soldier Írta:  Lehet az a baj hogy nincs benne csak alaplapi hangkártya az meg egy fos Sad

http://www.asio4all.com/ driver-t, felpakkantottad, azt használod ?
Válasz idézéssel
2012-11-20, 11:43
Üzenet: #3116
(2012-11-19 09:59)Team64 Írta:  Üdv mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni! Nexus 2 vst-t használok már egy ideje,FL 10-el és most olyan gondom van vele, hogy nem tudok egyszerre 2 vagy több hangot nyomni a szintin, mert szakaszosan ugrál a leütött hangok között! Remélem értitek, hogy gondolom...Big Grin Ha két billt. tartok nyomva pl: a; c; akkor a-c-a-c-a-c-a-c kb fél mp-s váltásokkal, ha lenyomok egy harmadikat is mellé pl: e;, akkor már a-c-e-a-c-e-a-c-e és így tovább...Szerintem valami beállítás nyűgje van, de nem találtam benne semmit ami ezt megszüntetné,pedig jó lenne, mert igy pl egy pad harmónia elég ratyi...Big Grin Ötlet?
Meg ha már írok, akkor azt is megkérdezném, hogy nincs valami trükkötök hogy lehessen a Nexus hangokkal használni a slide funkciót piano roll-ban? Mert nekem nem megy, úgy szoktam csinálni, hogy kimentek egy pár mp-es darabot wav-ba az adott hangból, és azt nyitom vissza...van erre más megoldás? Várom a válszokat!

Köszi, Üdv: Zoli

Hello nekem is ugyan ilyen problémám volt csak nekem1 midivel az fl studion belül átálittottam Asio4all ra és aztán már jo is volt ,valamiért átálitodott magátol és sztem nem vettem észre nekem igy megoldodott
Válasz idézéssel
2012-11-21, 14:09
Üzenet: #3117
(2012-11-19 20:29)dchord Írta:  http://www.asio4all.com/ driver-t, felpakkantottad, azt használod ?

Még nem pakoltam fel de most azonnal megteszem köszi Smile
Válasz idézéssel
2012-11-21, 18:33
Üzenet: #3118
Pls
Hello mindenkiBig Grin
Nem igazán értem az effectelés részt ezért ha valaki elmagyarázná megköszönném.szóval csinálok egy alapot elég ismert hangszerekkel,Vst-vel stb (Nexus,Philharmonik....) és alapvetően nagyon jó hanzgásuk van, de amikor megcsinálom teljes alapot az mégsem hangzik olyan jól mint egyes személyek zenéinél. (és nem feltétlen stúdióban dolgozó producerekre gondolok) tehát van erre valami tipp ,hogy hogyan kell mixer track-ban effectelni hogy biztosan jó és tiszta hangzása legyen . ? Remélem nem mondtam túlságosan érthetetlenül Confused előre is köszönöm aki fáradozik a segítségnyújtásban Smile Big GrinBig Grin
Válasz idézéssel
2012-11-21, 19:52 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-11-21 - 20:23. Szerkesztette: dchord.)
Üzenet: #3119
RE: Pls
(2012-11-21 18:33)Andris Írta:  Hello mindenkiBig Grin
Nem igazán értem az effectelés részt ezért ha valaki elmagyarázná

-a szedd magad mozgalom keretében a net-ről gyűjtsél olyan teljes projekteket aminek tetsztik a hangzása, és nézd meg sávról-sávról (és kezd el módosítani), h csinálta az illető

-nézz olyan olyan tutorial videókat ahol a semmiből építenek teljes számot (vagy szedik szét (első pont) ), pl. trance alatt,

és párja

- olyan könyveket kell keresgélni, és olvasni ahol a valós projektek mix-elését írják le pl. ReaMix: Breaking the Barriers with REAPER

- meg sokat kell próbálkozni Big Grin (eq-val, multiband compressor-al stb. stb.)

(sztem, én legalábbis ezeket csinálom ... még 1-2 évig úgynézki )

ui: egyébként ebben konkrétan válaszolnak a kérdésedre http://www.groove3.com/str/mixing-electronic-music.html ha táncos zenét űzöl (nekem idáig ez volt a legtanúságosabb)
Válasz idézéssel
2012-11-21, 20:50 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-11-21 - 20:51. Szerkesztette: Andris.)
Üzenet: #3120
RE: Pls
(2012-11-21 19:52)dchord Írta:  -a szedd magad mozgalom keretében a net-ről gyűjtsél olyan teljes projekteket aminek tetsztik a hangzása, és nézd meg sávról-sávról (és kezd el módosítani), h csinálta az illető
...

ahhh. köszönöm szépen Smile gondoltam van egyszerübb módja is de akkor elkezdem tanulmányozni Big Grin xd remélem megértem mit miért csinálnak xd és köszönöm a kezdőlökést Tongue Wink
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás