Új válasz 
Segítek
2012-12-05, 16:11
Üzenet: #3141
RE: Segítek
Sziasztok Smile
Az lenne a kérdésem hogy tudnátok e mondani olyan oldalt- oldalakat ahonnan free acapella-t letudnék tölteni Smile
Elöre is köszönöm
Válasz idézéssel
2012-12-06, 06:21
Üzenet: #3142
(2012-12-05 16:11)joni111 Írta:  Sziasztok Smile
Az lenne a kérdésem hogy tudnátok e mondani olyan oldalt- oldalakat ahonnan free acapella-t letudnék tölteni Smile
Elöre is köszönöm
Téma linkje: http://forum.flstudio.hu/forum-loops-sound-effects . Itt összeszedtünk párat, csak böngészni kell Smile.
Válasz idézéssel
2012-12-06, 09:17 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-12-06 - 09:23. Szerkesztette: mp3Splitter.)
Üzenet: #3143
Szevasztok!

Tud vki olyan eq-t ami kiváló minőségű és van benne spectrum is,ergo látom hogy mi történik miközben állítgatom???Fabfilter-ben van ilyen ,de az nem vág rendesen ahogy elnézem...thx!
u.i. : izotope alloy 2-t néztem de mintha elég furán működne,magyarán mintha az sem vágna rendesen...vmi olyan cucc kéne mint pl a VPS Philta az gyönyörűen vág
Válasz idézéssel
2012-12-06, 16:18
Üzenet: #3144
(2012-12-06 06:21)laccas Írta:  Téma linkje: http://forum.flstudio.hu/forum-loops-sound-effects . Itt összeszedtünk párat, csak böngészni kell Smile.

Ezer hála !! Big Grin
Válasz idézéssel
2012-12-08, 18:37
Üzenet: #3145
Sziasztok!

Kis segítségre lenne szükségem.
Faterom szeretné felvenni PC-n amit elektromos gitáron muzsikál.
Ez egész egyszerűen hangzik, viszont nekem sehogy sem sikerült beállítanom hogy a hang megszólaljon a számítógépen és a hangfalakon.
Gitár effekt: zoom g1next
Erősítővel és erősítő nélkül is próbáltam a hangkártya mic és line in csatlakozóin.
A hangkari egyébként sima integrált.
Ha a mikrofon van bedugva, azon keresztül felveszi, csak a minőség kukába való.

Olvasgattam a neten mindenféle témát ezzel kapcsolatban de nem jutottam előrébb és nem szeretnék mindenféle egyebet vásároltatni (pl másik hangkari, guitar interface stb.) amíg van lehetőség ezek nélkül is megoldani a problémát.
Valakinek ötlete? Előre is köszönöm.
Válasz idézéssel
2012-12-08, 18:42
Üzenet: #3146
Hát felvenni csak a "Line" bemeneten tudtok. Aztán a hangkártya record részén nézd meg aktív e a potméter. Rögzítéshez meg kellene valami softwer. Egyszerűbb esetben wav editor, összetett esetben valamilyen DAW (zeneszerkeztő). Ehez tudni kéne milyened van, hogy abban is lehessen beállítás ügyileg segíteni.Smile
Válasz idézéssel
2012-12-09, 14:16
Üzenet: #3147
(2012-12-08 18:42)Haliday Írta:  Hát felvenni csak a "Line" bemeneten tudtok. Aztán a hangkártya record részén nézd meg aktív e a potméter. Rögzítéshez meg kellene valami softwer. Egyszerűbb esetben wav editor, összetett esetben valamilyen DAW (zeneszerkeztő). Ehez tudni kéne milyened van, hogy abban is lehessen beállítás ügyileg segíteni.Smile

Ha a windowsos keverő record részére gondolsz akkor az aktív, illetve a hangkarihoz tartozó realtek progiban lévőben is. Szoftver megvan. Össze szedtem pár egyszerűbbet faternak, szóval van cool edit, goldwave, audacity.
Az utóbbiban elég jól látható területen vannak az erre vonatkozó beállítások, így első sorban ebben próbáltam belőni. Itt egy kép a netről:
[undefined=undefined]http://audacity.sourceforge.net/about/images/audacity-windows.png[/undefined]
Ha a windows elsődleges hangillesztőt választottam akkor sistergést produkált, ha a realtek-et választottam in és outra is akkor semmit.
Válasz idézéssel
2012-12-09, 14:37
Üzenet: #3148
Az audacityt nem ismerem így konkrétan ebben én nem tudok segíteni. Viszont az elsődleges illesztő az tényleg nem a legjobb. Még azt tanácsolnám rakd fel a ASIO4-et és azt válaszd lejátszó/felvevőnek és akkor biztos sikerül elvileg bármilyen editorban. A cool editet én is alkalmazom azzal lehet ügyesen csak ezt a drivert rakd fel. Ha még akkor is pattog akkor meg a beállítások menüjében a latencyvel tudsz játszani. Ez a része viszont a te géped hardver függőségétől fog függeni.
Válasz idézéssel
2012-12-09, 17:18
Üzenet: #3149
(2012-12-09 14:37)Haliday Írta:  Az audacityt nem ismerem így konkrétan ebben én nem tudok segíteni. Viszont az elsődleges illesztő az tényleg nem a legjobb. Még azt tanácsolnám rakd fel a ASIO4-et és azt válaszd lejátszó/felvevőnek és akkor biztos sikerül elvileg bármilyen editorban. A cool editet én is alkalmazom azzal lehet ügyesen csak ezt a drivert rakd fel. Ha még akkor is pattog akkor meg a beállítások menüjében a latencyvel tudsz játszani. Ez a része viszont a te géped hardver függőségétől fog függeni.

feltettem neki az asio-t, de azzal sem volt jó :/
Majd ha megyek hozzá legközelebb akkor megnézem cool edittel és átnézem újra a beállításokat, meg hogy milyen pontosan az integrált hangkarija + csak a line in-be dugom a kábelt. Köszi.
Válasz idézéssel
2012-12-10, 14:08
Üzenet: #3150
Sziasztok!

Én azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok,hogy eltudná-e valaki rendesen magyarázni hogy lehet bassline-t írni?Confused Mert már egész jó dallamokat írok,de nincs jó zúzása a nótának mert nemtudok rendesen egy jó kis basszus szólamot írni hozzá ami összeillik a dalammal...Tudna valaki bármilyen formában segíteni? Huh
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás