Új válasz 
Segítek
2012-12-11, 16:39 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-12-11 - 16:41. Szerkesztette: dchord.)
Üzenet: #3161
RE: Segítek
a fórumon is van http://forum.flstudio.hu/tema-minden-itt szép nagy csokor, csak kicsit turkálni kell (http://www.futurewaveshaper.com/loops/drum-loops/ )
Válasz idézéssel
2012-12-11, 17:30
Üzenet: #3162
Szoktam nézegetni a producerdj csatornáit,sokat segítettek,főleg szinti programozásban Smile
Válasz idézéssel
2012-12-17, 18:49 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-12-17 - 19:02. Szerkesztette: Jack95.)
Üzenet: #3163
Sziasztok!
A minap vettem egy Alesis Q49-es midi kontrollert.
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom használatra bírni?
Ne nevessetek ki a bénázásom miatt, de életemben nem foglalkoztam ilyenekkel...
Na szóval nem szól, bármit nyomkodok rajta. Lehetséges, hogy az a problémám, hogy nem tudom rádugni a gépre a MIDI kábelt? Mivelhogy a gépen nincsen olyan nyílás, amelybe a kábelt bele lehetne helyezni. Vennem kéne hozzá egy hangkártyát?

Vagy valahogy össze kéne hangolni az FL-el? Ha igen, akkor ezt hogyan tudom megtenni?

Sikerült megoldanom!!!
(nem tudtam kitörölni a hozzászólást)
Válasz idézéssel
2012-12-17, 23:09
Üzenet: #3164
Tegnap tettem fel ezt a kérdést, de rossz helyre írtam. Elnézést!
Újjabb kérdésse fordulok hozzátok.az Fl studioval kapcsolatban
Most éppen az okozott problémát, hogy pl: van egy 142 bpm-es sample-(LOOP)amit egy 155 bpm-es zenémbe szeretnék beleébíteni, hogyan tudok 155 bpm-est csinálni a sample-ből?
remélem érthető voltam .
Előre is köszönöm !!!
Válasz idézéssel
2012-12-18, 11:14
Üzenet: #3165
(2012-12-17 23:09)schirren Írta:  Tegnap tettem fel ezt a kérdést, de rossz helyre írtam. Elnézést!
Újjabb kérdésse fordulok hozzátok.az Fl studioval kapcsolatban
Most éppen az okozott problémát, hogy pl: van egy 142 bpm-es sample-(LOOP)amit egy 155 bpm-es zenémbe szeretnék beleébíteni, hogyan tudok 155 bpm-est csinálni a sample-ből?
remélem érthető voltam .
Előre is köszönöm !!!

Meg is van a válasz csak kicsit értetlenkedtem.....
köszönöm!!!
Nem is tudom mi lenne nélkületek
Smile
Válasz idézéssel
2012-12-18, 14:25
Üzenet: #3166
Sziasztok, én Electro house stílusban szeretnék zenét csinálni, és azt szeretném meg kérdezni hogy ehhez milyen zenei pack kiegészítő ajánlott?
És milyen VTS pluginokat érdemes hozzá letölteni?
Lehet h nagyon hülye kérdés ez. De nem rég kezdtem el tanulni... és nem vagyok még PRO Big Grin

Előre is köszi a választ.
Válasz idézéssel
2012-12-19, 10:34
Üzenet: #3167
(2012-12-18 14:25)Dezz Írta:  Sziasztok, én Electro house stílusban szeretnék zenét csinálni, és azt szeretném meg kérdezni hogy ehhez milyen zenei pack kiegészítő ajánlott?
És milyen VTS pluginokat érdemes hozzá letölteni?
Lehet h nagyon hülye kérdés ez. De nem rég kezdtem el tanulni... és nem vagyok még PRO Big Grin

Előre is köszi a választ.

talán googleba keress rá olyanra hogy electro house sample pack,vhol csak találsz vmit.. Wink a vsti- már érdekesebb kérdés,sokan sokan mondanak sok félét,a legjobb az,hogyha megtanulsz egyet használni,hogy olyan hangot tudj kicsavarni,amilyet szeretnél.--de ez csak az én véleményem erről.de azért pár amit ajánlanék: discovery discodsp,albino3,zeta+,zeta2,jp6k,alien303,sylenth1,zebra2...
Válasz idézéssel
2012-12-20, 06:05
Üzenet: #3168
Most komolyan, 2 perc googlével meglehet néhány kérdésre találni a választ, ne legyünk már lusták!
Youtube videók százai vannak how to make electro house címmel.. ott ráadásul láthatod is miket használnak

Egyébként:
Vengeance pack-ok nem rosszak. Illetve V-station, Nexus, amit még megemlítenék.
Válasz idézéssel
2012-12-27, 14:07 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-12-27 - 14:08. Szerkesztette: Jack95.)
Üzenet: #3169
(2008-12-08 20:27)ONU Írta:  ha valami kérdésed lenne akkor ide írhatszSmile
igyekszek segíteni.

Valami probléma van az oldallal. Nem tudok kommentet írni, csak válaszként, és gyakran még azt sem jeleníti meg amit ilyenkor írok! Confused

Ez csak nálam van?
Válasz idézéssel
2012-12-29, 19:15
Üzenet: #3170
Helló! Zenélgetek már egy ideje, de csak most jutottam el odáig, hogy egy olyan effektet szeretnék belevinni a hatsokba, hogy szétreccsenjen, tehát a hatsokra szeretnék noise effektet tenni.
Próbálkoztam már mindenféleképp, de sehogy sem lett az igazi.

Ebben a zenében 1:02-től indul be ez a "játék" 1:04-nél lehet hallani amikor a hatsoknál a noise berecseg és megerősödik, aztán "szétrobban."
Én ilyen effektet szeretnék csinálni, de mint már irtam eddig még sajnos nem jött össze...

Várom az ötleteket és a válaszokat.

Köszönöm előre is!
Üdv.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás