Új válasz 
Segítek
2012-12-30, 16:39 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-12-30 - 16:49. Szerkesztette: adamrc.)
Üzenet: #3171
RE: Segítek
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni!Nagyon komoly problémám adódott mostanában a PC-vel!
Na hol is kezdjem.....először is belépek gond nélkül az FL-be,amikor viszont meg akarok nyitni egy vst-t elég sokat gondolkodik, Nexus-t még nagy nehezen megnyitja, de ha már a NI Massive jön szóba akkor elkezdi pörgetni a vinyót egy ideig, utána megáll minden folyamat, az egér is befagy és egy kék képernyő fogad, projektfájlt sem tudok betölteni, ott is ugyanez a helyzet Sad !!!!!!!! KÉKHALÁL HIBAÜZENET valami ilyesmi:

Távolítson el minden újonnan telepített hardvert, ha először látja ezt a hibaképernyőt..........stb
DRIVER IRQL NOT LESS OR EQUAL
STOP: 0x000000d1 (0x0000000000000044, 0x0000000000000002, 0x0000000000000000...........

Kipróbáltam úgy is hogy a szintit kihúzom, Átkötök mindent másik USB portra,és úgy próbálom betölteni az flp-t de semmi változás
RAM-okat teszteltem, hibátlanok.Egyre gyakrabban jött elő ez a probléma, először csak a project megnyitásakor kapott kékhalált, mostmár van hogy a Nexus-t sem tudom betölteni, elkezdi tölteni és valamiért erre a STOP szövegre hivatkozva leállít minden folyamatot a gép, ja és csak fl studio-nál csinálja!

Ha valaki tudja hogy mi lehet a problem, vagy sejti hogy mi okozhatja akkor írjon, nagyon sokat segítene!
Előre is kösz!
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni!Nagyon komoly problémám adódott mostanában a PC-vel!
Na hol is kezdjem.....először is belépek gond nélkül az FL-be,amikor viszont meg akarok nyitni egy vst-t elég sokat gondolkodik, Nexus-t még nagy nehezen megnyitja, de ha már a NI Massive jön szóba akkor elkezdi pörgetni a vinyót egy ideig, utána megáll minden folyamat, az egér is befagy és egy kék képernyő fogad, projektfájlt sem tudok betölteni, ott is ugyanez a helyzet !!!!!!!! KÉKHALÁL HIBAÜZENET valami ilyesmi:

Távolítson el minden újonnan telepített hardvert, ha először látja ezt a hibaképernyőt..........stb
DRIVER IRQL NOT LESS OR EQUAL
STOP: 0x000000d1 (0x0000000000000044, 0x0000000000000002, 0x0000000000000000...........

Kipróbáltam úgy is hogy a szintit kihúzom, Átkötök mindent másik USB portra,és úgy próbálom betölteni az flp-t de semmi változás
RAM-okat teszteltem, hibátlanok.Egyre gyakrabban jött elő ez a probléma, először csak a project megnyitásakor kapott kékhalált, mostmár van hogy a Nexus-t sem tudom betölteni, elkezdi tölteni és valamiért erre a STOP szövegre hivatkozva leállít minden folyamatot a gép, ja és csak fl studio-nál csinálja!

Ha valaki tudja hogy mi lehet a problem, vagy sejti hogy mi okozhatja akkor írjon, nagyon sokat segítene!
Előre is kösz!

előbb írtam egy hsz-t de nem látszik o.O remélem ez már látható lesz.
Válasz idézéssel
2012-12-30, 19:12 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-12-30 - 19:31. Szerkesztette: Caparso.)
Üzenet: #3172
Én is találkoztam már azzal a problémával a "segítek" témában, hogy egy hsz nem jelenik meg, illetve nem hajlandó új oldalt hozzáadni a motor.

A fórum motor döglődni látszik egy bizonyos mennyiségű post után egy adott témában.
Tartok tőle, hogy a fórum adatbázisa véges számú bejegyzésre van kalibrálva témánként, így egy csomó post már eleve ki sem kerül, vagy csak sokára, vagy nagy nyűg árán. Hihetetlen, hogy még mindig nem csináltatok vele semmit. Big Grin
Nyissatok egy új témát

"segítek 2 Meramásikbetelt..."
Válasz idézéssel
2012-12-30, 20:23
Üzenet: #3173
Sziasztok! Lenne egy problémám. Meg van nyitva az FL Studio:    
Amint látszik, nem hozza be a Pattern csatornát, csak Track nevű csatornák vannak. Nekem alapból nem hozza be. Hogy lehet előhozni? (Remélem, érthetően fogalmaztam.)
Válasz idézéssel
2012-12-30, 21:13
Üzenet: #3174
Ha a 10-es verziót használod, akkor sehogyan, mert abból azt már kiszedték. A régebbi verziókban még megtalálható Smile
Válasz idézéssel
2012-12-31, 07:12
Üzenet: #3175
benne van az,settingsbe keresd meg azt az opciót,h enable legacy pattern block.de amugy meg totál felesleges h az is ott legyen,jobban használható a track-e része.gondol kényelmi szempontok miatt lenne rá szükséged-- pl track 1 legyen a beat-elnevezed beat-nek,aztán jobb klikk rá,és lock content.ekkor csak a beat patternt tudod beletenni
Válasz idézéssel
2013-01-03, 12:53
Üzenet: #3176
Hello!Azt szeretném kérdezni hogy hogy tudom meg csinálni a zenében azt a részt hogy a háttérbol jojjon felfele a hang?Itt egy példa ha nem lettem volna értheto:http://www.youtube.com/watch?v=Yu7R3B_lYjQ(1:29tol)köszi.
Válasz idézéssel
2013-01-03, 13:56
Üzenet: #3177
sweep sample....vagypedig pl 3xosc,az adott részhez automatizálod a pitch-et,és a crs-t.a felhuzó hangot úgy tudod elérni,h az adott rész elején a 2 poti ( pitch crs ) lent van,és ahogy halad a végéhez,úgy tekeredik felfelé.osc 2-3 volumenét tekerd le nullára,az osc 1 nél pedig a shape-t állítsd át másra,pl a 4. opció az asszem megfelelő.ezt persze tudod még szinesíteni,tetszés szerint.
Válasz idézéssel
2013-01-03, 20:43
Üzenet: #3178
Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, remélem jó helyen járok. Egy kis segítségre lenne szükségem a mixeléssel kapcsolatban.
Szeretnék egy masszív kick-bassline-t összehozni, minimál-techno, techno stílusban, de egyszerűen nem tudok.
A Mixeléssel most ismerkedem, hiányzik a dinamika, lapos a cucc, most tanulgatom az eq-val a vágást. Pár kész szerzeményem már van, eddig inkább house, deep-house-val próbálkoztam, de a techno jobban érdekel.

Kaphatnék pár tanácsot ezzel kapcsolatban? Nagyon megköszönném!
Itt meghallgathatók a szerzemények: https://soundcloud.com/ben-isotope
Válasz idézéssel
2013-01-04, 20:58 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-01-04 - 20:59. Szerkesztette: dchord.)
Üzenet: #3179
(2013-01-03 20:43)beni0225 Írta:  Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, remélem jó helyen járok. Egy kis segítségre lenne szükségem a mixeléssel kapcsolatban.
Szeretnék egy masszív kick-bassline-t összehozni, minimál-techno, techno stílusban, de egyszerűen nem tudok.
A Mixeléssel most ismerkedem, hiányzik a dinamika, lapos a cucc, most tanulgatom az eq-val a vágást. Pár kész szerzeményem már van, eddig inkább house, deep-house-val próbálkoztam, de a techno jobban érdekel.

Kaphatnék pár tanácsot ezzel kapcsolatban? Nagyon megköszönném!
Itt meghallgathatók a szerzemények: https://soundcloud.com/ben-isotope

van egy ilyen topik : http://forum.flstudio.hu/tema-basszus-ke...2#pid39472

ill ez elég jó okító cucc : http://www.massivesynth.com/Bass-Layering/ keress rá a neten
Válasz idézéssel
2013-01-09, 19:07
Üzenet: #3180
SOS sziasztok, nekem az exportálással van olyan problémám, h. ha a sávokat külön akarom kimenteni, akkor ugye be kell jelölni a split mixer tracks-ot, rányomok az indításra és lefagy az egész program. Ha csak a számot akarom egyben kimenteni, akkor semmi gondja, de ettől kifagy. Próbáltam, hátha idő kell neki, de órák múlva sem jött vissza. Eddig soha semmitől nem fagyott le, a gépem elbír kezelni egyszerre 10-15vst-t is, tehát azzal se kéne h. baj legyen. valakinek van vmi ötlete?
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás