Új válasz 
Segítek
2013-01-17, 09:47
Üzenet: #3191
RE: Segítek
Világosabb a dolog, most már ugyanis rájöttem, hogy mely részét nem értem Smile A kontakt motort, vagy playert. Igazából most jövök rá, hogy mennyire nem ismerem a progit. Szóval mi ez? Hol keressem? (Gondolom fárasztó lehet, hogy mennyit értetlenkedek)
Válasz idézéssel
2013-01-17, 15:31 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-01-17 - 15:40. Szerkesztette: Haliday.)
Üzenet: #3192
már megint nem látni a hozzá szólástAngry
(2013-01-17 09:47)Kleptonner Írta:  Világosabb a dolog, most már ugyanis rájöttem, hogy mely részét nem értem Smile A kontakt motort, vagy playert. Igazából most jövök rá, hogy mennyire nem ismerem a progit. Szóval mi ez? Hol keressem? (Gondolom fárasztó lehet, hogy mennyit értetlenkedek)

Ezért vagyunk, hogy segítsünk. A neve Native instrument Kontakt player és valamilyen verzió szám. A 4 bőven megteszi. http://www.futureproducers.com/forums/ha...ee-314607/ Ez egy meghajtó motor. Minden olyan vst ami *.nki vagy *.nkx kiterjesztéssel dolgozik azt telepítés után automatikusan felismeri és a bal oldali részbe jeleniti meg ahol most a képen az alap Factoryt is látod. És innét tudod a jobb oldali részbe huzzni a hangszíneket. A hol keresés?
Hát hivatalosan azt kell írnom TongueBig Grin meg kell rendelni. De van hál istennek interneted.Big Grin
Válasz idézéssel
2013-01-30, 18:13
Üzenet: #3193
(2008-12-08 20:27)ONU Írta:  ha valami kérdésed lenne akkor ide írhatszSmile
igyekszek segíteni.

üdv

Nekem van egy alesisqx49 szintim és az fl stúdióban nem tudom minden beállitási funkcióját. Van hozzá használati kézi könyvem ami sajna nem magyar és abból egy kukkot sem értek. A youtubon sem találok ehhez a témához semmi tutorialt. Ha valaki tudna ebben segiteni azt megköszönném.
Válasz idézéssel
2013-01-31, 07:52
Üzenet: #3194
setting/midi settingsbe kikeresed a kontrollered,alatta enabled-re bekapcs-ha szükséges---a potikat pedig ugy tudod kiosztani,hogy link to controller...vagyis attól függ egy egy potit miként automatizálsz..szóval amilyen módon csinálod,abba az ablakban lesz a link to controller,amiben a creat aut. clip.ekkor feljön egy kis ablak,elcsavaraod-tolod azt a potit amit akarsz,és már hozzá is rendelte.egy potit többmindenhez is hozzárendelhetsz..
Válasz idézéssel
2013-01-31, 11:23
Üzenet: #3195
Wink RE: Segítek
igyekszek segíteni.
Válasz idézéssel
2013-02-02, 21:32
Üzenet: #3196
(2008-12-08 20:27)ONU Írta:  ha valami kérdésed lenne akkor ide írhatsz:)
igyekszek segíteni.

Szia!

Azt hiszem, kezdem kapizsgálni az FL Studiot, de még sok dolgot nem tudok...
Most az a fő bajom, hogy van két "projectem" "new stufom" ahogy tetszik... és az egyikbe véletlenül sikerült egy nagyon jó hangzású dallamot összeraknom. Mivel nem tudom, hogyan csináltam ezért át akarom helyezni egy másikba, hogy ne vesszen el, mert abba amibe most van egyáltalán nem illik a többi dallamhoz képest. De csinálok egy új projectet rámegyek felül a file-ra, ott van, hogy load meg az is, hogy open, de azt h 2x is meglegyen ugyan az a projekt olyat nem lehet...(vagyis már sikerült, de ha az egyikbe belebabráltam, megváltozott a másik is...) Szóval, hogyha nagyon körülírtam volna a dolgot a kérdésem tömören: Hogyan tudom kimásolni az adott dallamot az egyik projectből és beletenni egy másikba, anélkül, hogy az eredeti proectet (amiből kimásoltam) változna! Köszi a választ!:)
Válasz idézéssel
2013-02-04, 11:31 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-02-04 - 11:31. Szerkesztette: Czellux.)
Üzenet: #3197
Sziasztok!
Kicsit bosszantó problémával szembesültem (megint), remélem tudtok nekem jó megoldást javasolni (a frooty lecserélésén kívül).

Szóval az a bajom, hogy újra kellett raknom a win7-et és így az összes programot + a FL-t mindennel együtt.
(elképzelhető, hogy az egyik VSTi-ből újabb verzió került rá, de még megvan a régebbi is)

Amikor betöltök egy kész projectet, a frooty vinnyog, hogy baj van és a program működése leáll.
(régebben működött, hogy egy másik könyvtárba vagy meghajtóra való másolása az flp filenak megoldotta a problémát, de most ez sem segít!)

Tudtok -e valami jó megoldást javasolni?
vagy van -e olyan host, ami képes az flp fileokat kezelni?

(jó lenne, ha megoldható lenne, mert éppen lemezkiadás előtt vagyok... de már kezdek szemezni az Abletonnal is, pedig szerettem a FL-t)
Válasz idézéssel
2013-02-04, 12:04 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-02-04 - 12:21. Szerkesztette: dchord.)
Üzenet: #3198
(2013-02-04 11:31)Czellux Írta:  Sziasztok!

Amikor betöltök egy kész projectet, a frooty vinnyog, hogy baj van és a program működése leáll.
egyszer használtam már, hasonló szügyben:
http://www.flstudio.com/diagnostic (elindítod aztán középső menüpont: Fix an FL Studio file ... )

kilőhetőek vele egy FLP külső plugin hivatkozásai, forrás : http://forum.image-line.com/viewtopic.php?t=8771
Válasz idézéssel
2013-02-04, 16:06
Üzenet: #3199
(2013-02-04 12:04)dchord Írta:  egyszer használtam már, hasonló szügyben:
http://www.flstudio.com/diagnostic (elindítod aztán középső menüpont: Fix an FL Studio file ... )

kilőhetőek vele egy FLP külső plugin hivatkozásai, forrás : http://forum.image-line.com/viewtopic.php?t=8771

Egy Isten vagy!!
Köszönöm szépen!
Kipróbálom, amint hazaérek...
Válasz idézéssel
2013-02-06, 10:27
Üzenet: #3200
igyekszek segíteni.

Üdv!
Egy olyan probléma merült fel, hogy Nexusba nem tudok expansion pack-eket berakni. Vagyishát berakni be tudom, de amikor megnyitnék egy mintát, akkor hibát ír.
Ezt: The expansion product is unknown. Please contact reFX support. The output has been muted.

Valaki esetleg valami ötletet tud?

Előre is köszi
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás