Új válasz 
Segítek
2013-03-07, 01:45 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-03-07 - 01:47. Szerkesztette: tibitabi.)
Üzenet: #3251
RE: Segítek
(2013-03-06 18:35)Lev Írta:  konvertálásra vlc player...mindent konvertál mindenbe,és free. http://www.videolan.org

tehát single shot mintákra van szükséged ,privátban küldöm..
Sajnos a VLC nem ismeri fel az smp és az iff fájlokat...
A singe shot nem tudom mit jelent. Az első hang meghallgattam, ezek loop-ok... tetszik a dolog, bár alapvetően teljesen külön kerestem a lábdobot és a cintányért. Még nem töltöttem le, de ha ezek így szólnak, az nagyon durva... ezeken már nincs is mit szerkeszteni
Eddig ez volt a legnagyobb meglepi. Még küldjetek pár "dallam" linket és kiderül, hogy 5 loop-ból lesz egy komplett csúcs szuper zene. Rolleyes
(2013-03-06 18:35)Lev Írta:  konvertálásra vlc player...mindent konvertál mindenbe,és free. http://www.videolan.org

tehát single shot mintákra van szükséged ,privátban küldöm..
Sajnos a VLC nem ismeri fel az smp és az iff fájlokat...
A singe shot nem tudom mit jelent. Az első hang meghallgattam, ezek loop-ok... tetszik a dolog, bár alapvetően teljesen külön kerestem a lábdobot és a cintányért. Még nem töltöttem le, de ha ezek így szólnak, az nagyon durva... ezeken már nincs is mit szerkeszteni
Eddig ez volt a legnagyobb meglepi. Még küldjetek pár "dallam" linket és kiderül, hogy 5 loop-ból lesz egy komplett csúcs szuper zene. Rolleyes
Válasz idézéssel
2013-03-07, 13:52 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-03-07 - 15:57. Szerkesztette: tibitabi.)
Üzenet: #3252
Még pár konvertálóval próbálkoztam, de nem ismerik fel az smp és iff hangfájlokat! Ennél sokkal komolyabb vagy régebbi audió konvertáló kell!
Tényleg, lehet találni Dallam meg Alapkíséret (Loop-okat) illetve ezek alakíthatóak vagy wav-szerűek?
Ha vannak azokat hol érdemes keresni? A dob alapok után már mindent el tudok képzelni. Blush
- Az a probléma, hogy miért szól a végtelenségig egy *.wav fájl? Ha lenyomom a billentyűket vagy, ha már be van illesztve a pattern az F5 táblára akkor sem áll le a Space megnyomására a wav! Csak kétszeri "STOP" kattintásra áll le...
- Mit kell átkapcsolni, hogy csak addig szóljon amíg lenyomva tartok egy gombot, illetve ha megállítom a Space -el.
Válasz idézéssel
2013-03-07, 16:03
Üzenet: #3253
wavot célszrü playlisten szerkeszteni,addig vágni vagy huzni stb amig szükség van rá. amiket linkeltem,nem ismerem,csakl keresáésre adta be őket.végülis ha loopok akk felejtősek,a singel shot az 1 hang..snare,kick dob,hihat stb,de nem loopba,hanem csak egyszeriként
Válasz idézéssel
2013-03-07, 17:08 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-03-07 - 22:57. Szerkesztette: tibitabi.)
Üzenet: #3254
(2013-03-07 16:03)Lev Írta:  wavot célszrü playlisten szerkeszteni,addig vágni vagy huzni stb amig szükség van rá. amiket linkeltem,nem ismerem,csakl keresáésre adta be őket.végülis ha loopok akk felejtősek,a singel shot az 1 hang..snare,kick dob,hihat stb,de nem loopba,hanem csak egyszeriként
Az elsőt leszedtem és egy pack volt loop és single shot-ok is egyaránt szerepelnek a könyvtárakban. Mondjuk a loop-oknak az a hátránya, hogy meghatározott a BPM-jük.
Válasz idézéssel
2013-03-07, 23:33
Üzenet: #3255
én fl studionál a hydra nevű vsti-t dob torzítót ajánlom nagyon jó,nem csak dobra illetve kickre jó meg persze ha jól le van masterelve az fl studio maximus, multiband compressorral, meg a sima compressorral, limiterrel legalábbis hardstyle zenékhez.
Válasz idézéssel
2013-03-08, 13:04
Üzenet: #3256
(2013-03-07 17:08)tibitabi Írta:  Az elsőt leszedtem és egy pack volt loop és single shot-ok is egyaránt szerepelnek a könyvtárakban. Mondjuk a loop-oknak az a hátránya, hogy meghatározott a BPM-jük.

nos igen...de a loopokból is kilehet vágni egy részt..
Válasz idézéssel
2013-03-09, 10:27
Üzenet: #3257
hogy tudom azt megoldani, hogy egy bassline hangereje a dobhoz képest változzon? ... szóval csak akkor legyen hangja amikor megszólal a dob...
pár hónapja láttam egy videóban, talán a peak controllerrel babrált valamit a srác, de nem emlékszem már rá Big Grin
köszi előre is Big Grin
Válasz idézéssel
2013-03-09, 15:11
Üzenet: #3258
Sziasztok!Tudna nekem valaki segíteni?Van egy olyan problémám hogyha VST-t telepítek fel az FL-hez és el szeretném indítani akkor ez a hiba üzenet jelenik meg néhánynál :You tried to load an effect plugin into a channel.Load the plugin (pl:Hardcore) into the mixer instead.Jó párnál tapasztaltam már és sajna nem tudok vele mit kezdeni még új vagyok ebben! Valaki tudna nekem ebben segíteni hogy mit kell tenni ilyen eseteknél??!!Előre is köszönöm! üdv.: Sacko
Válasz idézéssel
2013-03-10, 06:37 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-03-10 - 06:42. Szerkesztette: IEm.)
Üzenet: #3259
(2013-03-09 10:27)hdanie Írta:  hogy tudom azt megoldani, hogy egy bassline hangereje a dobhoz képest változzon? ... szóval csak akkor legyen hangja amikor megszólal a dob...
pár hónapja láttam egy videóban, talán a peak controllerrel babrált valamit a srác, de nem emlékszem már rá Big Grin
köszi előre is Big Grin

Szia. Gyorsan összedobtam neked egy kis tutorialt Smile

(2013-03-09 15:11)sacko79 Írta:  Sziasztok!Tudna nekem valaki segíteni?Van egy olyan problémám hogyha VST-t telepítek fel az FL-hez és el szeretném indítani akkor ez a hiba üzenet jelenik meg néhánynál :You tried to load an effect plugin into a channel.Load the plugin (pl:Hardcore) into the mixer instead.Jó párnál tapasztaltam már és sajna nem tudok vele mit kezdeni még új vagyok ebben! Valaki tudna nekem ebben segíteni hogy mit kell tenni ilyen eseteknél??!!Előre is köszönöm! üdv.: Sacko

A megoldás nagyon egyszerű, te egy effek plugint akarsz használni hangszerként. Azt sajnos csak a mixerben tudod használni Smile
Úgy rémlik az egy gitár torzító plugin. A fenti videó erre is jó, a hangszeredet belinkeled a mixer egyik csatornájára ( jelen esetben legyen az egy gitár plugin, a fenti videóban pedig pl a kick, vagy a Sytrus) majd jobb oldalon kiválasztod az effektet.
Válasz idézéssel
2013-03-10, 10:48
Üzenet: #3260
(2013-03-10 06:37)IEm Írta:  Szia. Gyorsan összedobtam neked egy kis tutorialt Smile

Köszi szépen. Király vagy Big Grin
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás