Új válasz 
Segítek
2013-03-24, 12:18
Üzenet: #3281
RE: Segítek
(2013-03-24 01:56)IEm Írta:  Nem ismerem a Nexust de ha támogatja az automatizációt akkor vagy a potira kattintasz jobb egérgombbal és create automation clip, vagy megmozgatod a potit és fent FL-ben Tools-> Last tweaked-> create automation clip.
Effectrix helyett használj DBlue Glitch-t. Szerintem jobb.
Letöltöttem a DBlue Glitch -et, pontosabban ez egy darab "dblue_Glitch_v1_3.dll", betettem VST plugin közé. Felismeri, de nem indítja el!!! Confused
" This plugin failed to load: dblue_Glitch_v1_3 (VST) "
Valamit rosszul csinálok? ( A másik Effectrix Plugin-nel is volt a problémája. )
Válasz idézéssel
2013-03-24, 12:31
Üzenet: #3282
(2013-03-24 12:18)tibitabi Írta:  Letöltöttem a DBlue Glitch -et, pontosabban ez egy darab "dblue_Glitch_v1_3.dll", betettem VST plugin közé. Felismeri, de nem indítja el!!! Confused
" This plugin failed to load: dblue_Glitch_v1_3 (VST) "
Valamit rosszul csinálok? ( A másik Effectrix Plugin-nel is volt a problémája. )

Rosszul. Ezek nem hangszerek hanem effektek, így próbáld meg a mixerben megnyitni őket!
Válasz idézéssel
2013-03-24, 12:53
Üzenet: #3283
(2013-03-24 12:31)IEm Írta:  Rosszul. Ezek nem hangszerek hanem effektek, így próbáld meg a mixerben megnyitni őket!

Köszönöm, így már működik! Csak nem igazán értem, hogyan...Blush
Igazából napok óta egyetlen dolgot szeretnék: lemélyíteni vagy "felnyújtani" egy hosszan kitartott hangot. Rájöttem a Pitch automation alkalmazására, de sajnos csak a Pitch poti tartományában tudom állítani a hang magasságát, ami kevés (ez másfél oktáv lehet le és fel)! Nekem viszont kellene 4-5-6 oktáv mélyítés. (A pitch-nél van egy alap "2"-es érték, amit átállítottam "10"-re így kicsit mélyebb, de nem elég. Max értéke 48, de azzal is csak jelentéktelen a tartomány...)
Ezt mivel tudnám a legegyszerűbben? ( Esetleg kipróbálnád egy hosszan kitartott hanggal, mivel érhető el érezhetően sok oktáv mélyítés vagy emelés?)
Válasz idézéssel
2013-03-26, 13:54
Üzenet: #3284
Sziasztok azzal fordulnék hozzátok hogy hogy lehet fl studióban azt elérni,hogy mikor bejátszok egy dallamot midi keyboardal,és ugye veszem fel és bekotázza nekem a piano roll-ba akkor hogy lehet azt beállítani hogy a hangok a a negyedekre jöjjenek ki,magyarul a helyükre csúsztassa a hangokat?Van ennek egy neve Abletonban tudom hogy benne van de nem jut szemeb a neve és nemtudom fl studióban hogy tudom beállítani Sad
Válasz idézéssel
2013-03-26, 14:59
Üzenet: #3285
Smile RE: Segítek
(2008-12-08 20:27)ONU Írta:  ha valami kérdésed lenne akkor ide írhatszSmile
igyekszek segíteni.

Nagyon köszönöm ! Smile Kérdésem hogy lelehet tölteni a 10.10 beta-t?
Mert úgy tudom a béta verziókat ingyen lehet használni teljes funkcióval.
Válasz idézéssel
2013-03-26, 15:13 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-03-26 - 15:33. Szerkesztette: xbitz.)
Üzenet: #3286
(2013-03-26 13:54)Dj Lockrider Írta:  Sziasztok azzal fordulnék hozzátok hogy hogy lehet fl studióban azt elérni,hogy mikor bejátszok egy dallamot midi keyboardal,és ugye veszem fel és bekotázza nekem a piano roll-ba akkor hogy lehet azt beállítani hogy a hangok a a negyedekre jöjjenek ki,magyarul a helyükre csúsztassa a hangokat?Van ennek egy neve Abletonban tudom hogy benne van de nem jut szemeb a neve és nemtudom fl studióban hogy tudom beállítani Sad

a globális kvantálást használja felvételkor automatikusan

(2013-03-26 14:59)korg40 Írta:  Nagyon köszönöm ! Smile Kérdésem hogy lelehet tölteni a 10.10 beta-t?
Mert úgy tudom a béta verziókat ingyen lehet használni teljes funkcióval.

http://forum.image-line.com/viewtopic.ph...7&t=101480 - ról vagy direkt:
http://demodownload.image-line.com/flstu...cbeta2.exe
Válasz idézéssel
2013-03-26, 16:14
Üzenet: #3287
(2013-03-26 13:54)Dj Lockrider Írta:  Sziasztok azzal fordulnék hozzátok hogy hogy lehet fl studióban azt elérni,hogy mikor bejátszok egy dallamot midi keyboardal,és ugye veszem fel és bekotázza nekem a piano roll-ba akkor hogy lehet azt beállítani hogy a hangok a a negyedekre jöjjenek ki,magyarul a helyükre csúsztassa a hangokat?Van ennek egy neve Abletonban tudom hogy benne van de nem jut szemeb a neve és nemtudom fl studióban hogy tudom beállítani Sad

A dolog még egyszerűbb mint gondolnád. A gyors billentyű kombinációban nyomd le egyszerre a Alt+Q és felugrik a quantize ablak ott meg kiválasztod magadnak milyen beállítás kell és rányomsz acceptre. Smile
Válasz idézéssel
2013-03-26, 19:03
Üzenet: #3288
Na ezaz quantize a neve Big Grin Ok kösz Big Grin
Válasz idézéssel
2013-03-26, 21:24 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-03-26 - 21:25. Szerkesztette: Sunny.)
Üzenet: #3289
Hali mindenkinek Kérem segítsetek

Szükségem lenne 1 VSTre ami tudja az automata kíséretet, mint egy "Lagzi Lajcsis szinti" ,vagy mint egy Yamaha PSR. Mielőtt fintorogva legyintenétek rám nem ezzel szeretném megváltani a világot, de volt egy psr-em és tönkre ment.
Aki meghallgatta a felrakott muzsikáim tudja hogy nem az igénytelenség beszél belőlem, de nagyon jó kis móka volt a számomra, és most nem engedhetem meg magamnak hogy pótoljam.

Kérlek írjatok akkor is ha nem létezik.
Jó lenne a midiklavim úgy használni hogy nem kell órákig szerkesztenem a kíséretet csak leülök elé pár gombnyomás aztán improzhatok is.

Előre is nagyon köszönöm Sunny
Válasz idézéssel
2013-03-27, 08:46 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-03-27 - 08:47. Szerkesztette: IEm.)
Üzenet: #3290
(2013-03-26 21:24)Sunny Írta:  Hali mindenkinek Kérem segítsetek

Szükségem lenne 1 VSTre ami tudja az automata kíséretet, mint egy "Lagzi Lajcsis szinti" ,vagy mint egy Yamaha PSR. Mielőtt fintorogva legyintenétek rám nem ezzel szeretném megváltani a világot, de volt egy psr-em és tönkre ment.
Aki meghallgatta a felrakott muzsikáim tudja hogy nem az igénytelenség beszél belőlem, de nagyon jó kis móka volt a számomra, és most nem engedhetem meg magamnak hogy pótoljam.

Kérlek írjatok akkor is ha nem létezik.
Jó lenne a midiklavim úgy használni hogy nem kell órákig szerkesztenem a kíséretet csak leülök elé pár gombnyomás aztán improzhatok is.

Előre is nagyon köszönöm Sunny

Szia. Próbáld ki az FPC nevű plugint,alapból a FL része és egész sok alapot tartalmaz mindenféle stílusban. Talán jó lesz, igaz az egy dob sampler de remélem beválik.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás