Új válasz 
Segítek
2013-04-05, 18:25
Üzenet: #3301
RE: Segítek
(2013-04-05 18:19)xbitz Írta:  szeva, effektező vst-ket a mixer-ben használhatod, csatolt kép 8-as pont, channel-be a hangkeltő vst-k kerülnek

[Kép: mixer_main.jpg]

Húúúú hát ezt nagyon-nagyon szépem megköszönöm neked király vagy Smile Ki is próbálom azonnal! Köszönöm szépemWink
Válasz idézéssel
2013-04-06, 15:54
Üzenet: #3302
Érdekes kis video,szerintem más is így vélekedik.
Sajnos angol tudás nélkül nem sokat értek belőle.Ha valaki lenne olyan kedves és kicsit elemezné magyarul,az jó lenne.
Előre is köszi!Angel

Válasz idézéssel
2013-04-09, 11:59
Üzenet: #3303
Hello!
A több sáv nagyon megterheli ennek a gépnek a processzorát amivel most szerkesztek. Hiába állítok az ASIO-n az sem segít. Szerintetek, ha (pl.: szöveg) mp3 helyett wav-ot használok akkor az segít valamit vagy az nem oszt nem szoroz? (Igazából próbáltam, de úgy vettem észre éppen úgy keményen akadozik a gép. Hogyan tudnék segíteni rajta?)
Mi a legkisebb proci vagy konfig aminél még tűrhetően elmegy az FL Studio 10? (Tudom, hogy ez a sávok és az effektek számának a függvénye, de mégis mi a tapasztalat?)
Válasz idézéssel
2013-04-09, 12:13
Üzenet: #3304
A wav tömörítetlen formátum ezért jobban terheli a gépet - bár már ez sem feltétlen igaz. gépet ajánlani nehéz, minimum 2,6 dual core, 64 bites rendszer és 6 giga ram.
még megpróbálhatod asio nélkül, kisebb rátával pl 22k. beállításokban találod
Válasz idézéssel
2013-04-09, 14:36
Üzenet: #3305
(2013-04-09 12:13)IEm Írta:  A wav tömörítetlen formátum ezért jobban terheli a gépet - bár már ez sem feltétlen igaz. gépet ajánlani nehéz, minimum 2,6 dual core, 64 bites rendszer és 6 giga ram.
még megpróbálhatod asio nélkül, kisebb rátával pl 22k. beállításokban találod
Eddig az alaplapi hangkártyát használtam, az előbb beraktam egy régebbi SB Live 5.1 -est, így már nem annyira erőltetett a lejátszás, viszont pl.: nem tudok egyszerre két hangot megszólaltatni (a beviteli része legyengült) és lejátszás közben az egér akadozik. A ráta változtatás sem az igazi. Ráhajtok egy jobb gépre...
Válasz idézéssel
2013-04-11, 11:20
Üzenet: #3306
KÉRDÉS
Kedves MINDENKI!

Olyan segítségre lenne szükségem, hogy FL STUDIO 10-ben hogyan lehet AUTOMATION CLIP-et hozzárendelni NEM GYÁRI (Imige-line-os) VST PLUGIN-hoz???
Remélem érthető volt a kérdés!
Válaszotokat előre is köszönöm!!!
Válasz idézéssel
2013-04-11, 11:26
Üzenet: #3307
megoldása az,h van egy "joystick" ikon fent vhol..http://the2ndmouse.files.wordpress.com/2012/06/fl2.jpg ezen a képen arra katt rá,h aktív legyen,és amint elcsavarsz egy potit...utána katt rá jobbegérrel,és ott lesz h create automation clip..
Válasz idézéssel
2013-04-11, 11:32
Üzenet: #3308
Nagyon szépen köszönöm!
Ki is próbáltam!!! TOP FORUM!!! Wink
Válasz idézéssel
2013-04-11, 11:35
Üzenet: #3309
nincsmit Smile jó tekergetést Wink
Válasz idézéssel
2013-04-11, 15:05
Üzenet: #3310
RE: KÉRDÉS
(2013-04-11 11:20)PUSHPULLakaNONOISE Írta:  Kedves MINDENKI!

Olyan segítségre lenne szükségem, hogy FL STUDIO 10-ben hogyan lehet AUTOMATION CLIP-et hozzárendelni NEM GYÁRI (Imige-line-os) VST PLUGIN-hoz???
Remélem érthető volt a kérdés!
Válaszotokat előre is köszönöm!!!

Ennél egyszerűbb megoldás ha a browser részen belül van a current project. http://www.image-line.com/support/FLHelp...r_proj.htm A generator részbe rak be minden betöltött vst plugint. Megnyítod a kívánt vst eszközt és megkeresed a listában azt a funkciót amit tekergetni szeretnél. Az elötte lévő pótméterre jobb klik és az Create Automation Clip-et kiválasztva már rajzolhatsz is.Smile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás