Új válasz 
Segítek
2013-04-23, 05:26
Üzenet: #3311
RE: Segítek
sziasztok! A kérdésem az lenne,hogy edisonnal hogy tudnék akár 1órát vagy még többet rögziteni?mert jelenleg 21percnél eléri az 500megát és egy out of memory üzivel megfagy kb 2-3 percre a gép.az atom gépen tavaly tudtam 60percet felvenni,aztán 1újrahúzás után max 30percet tudtam.pedig 2magos 3ghz proci volt 4g ramal.most egy szutyok gépet használok amibe 2.4ghz egy magos cpu van és 2db 512es ddr1es ram... Big Grin nem hiszem hogy a konfi lenne a para.már a lapozó fájl kezdeti méretét is feltoltam 2gigára.de semmi.valami angol honlapon olvastam hogy 500mega a limit.de ez nekem nem elég Big Grin nem jog tiszta 10.0.8 producer edisönt nyúzok.
Válasz idézéssel
2013-04-23, 12:35
Üzenet: #3312
na szóval... Smile annyit találtam az ügyben a világhálón,hogy esetleg nem az asztalon lévö parancsikont kéne használnom hanem a programfiles/imageline-on belüli exe fájlal kéne elinditani az fl-t.ez igy jó lehet?
Válasz idézéssel
2013-04-23, 14:54
Üzenet: #3313
van olyan exe h extented memory vagy mi....
Válasz idézéssel
2013-04-23, 15:46 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-04-23 - 17:32. Szerkesztette: FrankNergal.)
Üzenet: #3314
(2013-04-23 14:54)Lev Írta:  van olyan exe h extented memory vagy mi....

igen én is valami ilyesmiről hallottam.hát egy próbát meg ér.sajnos kicsi az angol tudásom de annyit kivettem a dologból hogy ha azzal az exével inditom el az fl-t akkor maximálisan kihasználja a gépet minden memóriát látni fog stb...elvileg... Big Grin

na nézem most..hát csalódott vagyok hisz ahogy rákattintottam az extended memory exére azthittem hogy most de nagy dolgot csináltam... Big Grin erre látom ahogy az asio kis buborékba üzeni hogy 512ről indul (pedig 2048 a megszokott) szóval konkrétan ez egy csökentett mód szerüség gondolom olyan gépekhez mint kb az enyém..vagy hát nem tudom egyenlőre csak az asionál vettem észre a butitást.

ha valakit érdekelne edisonnal fel lehet venni akár 1 órát is sőt többet is de viszont az asio-t kb 512re le kell húzni meg a tripla bufferelést is el kell felejteni..de se baj Wink
Válasz idézéssel
2013-04-25, 06:14 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-04-25 - 06:20. Szerkesztette: Khárész.)
Üzenet: #3315
üdv. én most telepítettem a 11-et, de nem ismeri fel a plugin-eket (fl 10 megvolt korábban) a RÉGI VstPlugins mappában. mi lehet a gond?
(2008-12-31 08:08)bantuedu Írta:  Helló

Röviden annyit irnék hogy gyerek korom óta zenén élek . Nemrég találtam ezt a progit csak úgy unalmamba böngészgettem mert nem dolgozom és gondoltam miért ne csinálhatnék én is zenét de iszonyat láma vagyok hozzá Big Grin . Esetleg ha adnál nekem egy msn címet azt megköszönném mert mondanék olyan dolgokat is neked ami nem éppen publikus és te tudnál benne segíteni. előre is köszi . ha nem akarod közszemlére tenni elküldheted emailbe. hali Cool

én is szívesen segítek Smile e-mail: karcsika720@freemail.hu
Válasz idézéssel
2013-04-26, 17:38
Üzenet: #3316
Hali! mono-ba hogy tudom lementeni a hang anyagot?
Válasz idézéssel
2013-04-26, 21:31
Üzenet: #3317
Valamint az is érdekelne,hogy midi-t hogy mentsek úgy le,hogy más azt használni tudja.. masterelni vinném és azt kérik,hogy midit is vigyek..köszönöm előre is!
Válasz idézéssel
2013-04-27, 07:36
Üzenet: #3318
(2013-04-26 17:38)anonim Írta:  Hali! mono-ba hogy tudom lementeni a hang anyagot?

A nagyon jó utóbbi időben ilyet nem is hallottam, hogy valakinek monóban kéne a felvétel. Igen ritka, hogy valaki monó felvétellel dolgozon. Olyat már inkább, hogy egy-két hangszín felvételen belül monó hatású legyen. Nem inkább azt kérik tőled, hogy írd ki a munkád sávonként mondjuk wav-ba? Vagy a kiírt felvételed ne két wav sávként lássák(sztereo jobb bal kinézet) csak egy sávként? Amúgy úgy emlékszem a mostani modern daw-ok monóban nem mentenek kimondottan csak valami fizikai vagy vst pluginon kell átküldened a felvételt, hogy a végén monó hanganyagot kapjál vagy kiíród sztereóban és egy wav editor-os programban (sound forge, cool edit pro) át monósítod.

Midit meg általában minden daw-ban van lehetőséged menteni. A mentés résznél nem a saját projekt fájlát vagy mp3 vagy wav-ot választod hanem a *.mid lehetőséget. Fl-ben már próbáltam többszőr nekem személy szerint még soha nem sikerült, ami nem azt jelenti, hogy nem működik. Mivel a mid-es megoldást még a régi general midi kezelésen működik ami a 16 ch jelent. Legtöbbszőr már mindenki használ legalább 20-25 ch vagy még többet is vagy az Fl-ben például minden csak az 1 ch kommunikál így ott nincs is 16 ch-na a többi esetén meg túl lépi a 16 ch-t. De a neten utána tudsz nézni a lehetőségeknek.
Válasz idézéssel
2013-04-27, 09:32
Üzenet: #3319
HELLO Mindenki!
Azt szeretném megtudni, hogy a sávonkénti mentés, hogyan történik.
Mastereléshez szeretném a sávokat külön kimenteni fontos lenne.
előre is köszönöm Cool
Válasz idézéssel
2013-04-27, 10:29
Üzenet: #3320
(2013-04-27 09:32)schirren Írta:  HELLO Mindenki!
Azt szeretném megtudni, hogy a sávonkénti mentés, hogyan történik.
Mastereléshez szeretném a sávokat külön kimenteni fontos lenne.
előre is köszönöm Cool

Mindig csak az a sáv legyen bekapcsolva amit éppen menteni szeretnél. A többi inaktiv legyen. És így szépen egyesével mensd le egymás után a sávokat. Ha igazán profi módon szeretnéd megoldani akkor a rajtuk lévő effekteket is kapcsold ki amit a mixeren kersztül tettél hozzá, magyarán nyersen vedd fel és utólagosan effektezd a wav kiírást.Smile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás