Új válasz 
Segítek
2013-05-23, 19:34
Üzenet: #3331
RE: Segítek
(2013-05-22 14:34)PaiMei Írta:  Kedves Szakértők!

Örök hálám üldözze ki tud nekem segíteni.

Fl Studióban megoldható hogy egy Midi CC-vel egyszerre több gomb is irányítható legyen? Vagy szigorúan 1 poti = 1 irányítható gomb?
Tud valaki erre megoldást?

Előre is köszönöm a segítséget,
PaiMei
Az fl studioban lévő lehetőségeket tekintve 1 poti - 1 irányítható gomb lehetséges csak.
Válasz idézéssel
2013-05-24, 07:57 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-05-24 - 08:01. Szerkesztette: Lev.)
Üzenet: #3332
(2013-05-22 14:34)PaiMei Írta:  Kedves Szakértők!

Örök hálám üldözze ki tud nekem segíteni.

Fl Studióban megoldható hogy egy Midi CC-vel egyszerre több gomb is irányítható legyen? Vagy szigorúan 1 poti = 1 irányítható gomb?
Tud valaki erre megoldást?

Előre is köszönöm a segítséget,
PaiMei

megoldható...x poti alatt a link to controller opciót választva lesz lehetőséged több potit ugyanahhoz a midi cc-hez rendelni..lesz egy lenyiló kis "menü",ahol választani tudsz majd MCC-t vagy csak annyi,hogy 1 potit hozzárendelsz egy kontrollerhez,aztán a következőt is ugyanahhoz rendeled...ugyanez él automation clipnél is,ha van 2 egyforma automatizációd,akkor ott is megoldhatod több poti egyidejű változtatását 1 automat-al.,,ehhez a remove conflikt opciót ki kell kapcsolni a már említett link to controller ablakában
Válasz idézéssel
2013-05-24, 19:25 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-05-24 - 20:04. Szerkesztette: Richie River.)
Üzenet: #3333
Na heló, heló Big Grin
Nem tudom, hogy van-e valakinek FL 11-e, de ha igen, akkor itt egy kérdés
Nem tudja valaki, hogy hogy lehet elővarázsolni a pattern módot?
Egyszerűen nem találom.. sokan azt mondják, hogy nincs, de láttam youtube-n FL 11-es videót és sokban ott van, tehát valahonnan elő lehet kaparni Big Grin csak nem tudom, hogy honnan.
Megoldódótt, köszi Smile
Kell hozzá egy FL 11 Blocks nevű reg fájl és ennyi Wink
ha esetleg valakinek szüksége lenne rá, szívesen elküldöm neki.
Válasz idézéssel
2013-05-25, 05:48 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-05-25 - 06:27. Szerkesztette: xbitz.)
Üzenet: #3334
(2013-05-24 19:25)Richie River Írta:  Na heló, heló Big Grin
Nem tudom, hogy van-e valakinek FL 11-e, de ha igen, akkor itt egy kérdés
Nem tudja valaki, hogy hogy lehet elővarázsolni a pattern módot?
Egyszerűen nem találom.. sokan azt mondják, hogy nincs, de láttam youtube-n FL 11-es videót és sokban ott van, tehát valahonnan elő lehet kaparni Big Grin csak nem tudom, hogy honnan.
Megoldódótt, köszi Smile
Kell hozzá egy FL 11 Blocks nevű reg fájl és ennyi Wink
ha esetleg valakinek szüksége lenne rá, szívesen elküldöm neki.

ember eddig miért hallgattál erről Big Grin
http://www.sendspace.com/pro/dl/1nnpkx

(azért megkérdem már FL fórumon meddig marad benne Big Grin , majd tudósítok )

ui: az a mondás, hogy bármikor eltünhet ... végleg (nincs rá hivatalos támogatás)
Válasz idézéssel
2013-05-25, 08:03
Üzenet: #3335
nem hallgattam róla egy percet se Big Grin
feltettem a kérdést, de nem bírtam magammal úgyhogy kuttattam, mint az ökör és egy negyed órájára rá megtaláltam és egyből meg is írtam Big Grin
Válasz idézéssel
2013-06-10, 13:35
Üzenet: #3336
Szia!Olyan problémám lenne hogy beraktam egy zenét az egyik csatornába és tudtam vágni belole elol és hátul viszont most valahogy elszurtam és nem azt csinálja hanem a tempot gyorsitja meg lassitja.Remélem érthető volt a kérdésSmileköszi
Válasz idézéssel
2013-06-12, 14:20
Üzenet: #3337
(2013-06-10 13:35)cobra Írta:  Szia!Olyan problémám lenne hogy beraktam egy zenét az egyik csatornába és tudtam vágni belole elol és hátul viszont most valahogy elszurtam és nem azt csinálja hanem a tempot gyorsitja meg lassitja.Remélem érthető volt a kérdésSmileköszi

a képen a megoldás kulcsa...

Csatolt Fájl(ok) Előnézet(ek)

Válasz idézéssel
2013-06-22, 19:53
Üzenet: #3338
Sziasztok! Nekem az lenne a problémám hogyha csinálok egy automatication clippet akkor régen ha a clipre rávittem az egeret átváltott egy ilyen kézzé és tudtam normálisan szerkesztgetni a clipet,most pedig mindig csak egy ceruza jel marad és azzal nem lehet finom dolgokat csinálni,mivel azt csak úgy tudom használni, hogy kijelölök vele olyan pontokat ahol elméletileg a kis kéz ikonnal tudnám mozgatni. Légyszíves tudnátok segíteni? Sad
Válasz idézéssel
2013-06-23, 12:39
Üzenet: #3339
Sziasztok

Van egy dolog amit nem tudok megoldani, vagyis megtudom cask így hosszadalmas.
Szóval van egy loop wav fájl, amit piano roll ban szerkesztek, és pl cask azt akarom hogy 1/4 ig szóljon a zenében, holott pl a loop maga 4/4 es hosszúságú. Eddig ezt úgy oldaottam meg hogy a hangerejét levágtam 1/4 nél. De ez így hosszadalmas szerkesztéseket igényel több loop esetében).
Hogy tudom megoldani hogy csak addig szóljon a wav, (legyen aktív a zenében, amíg tart a csuszka a piano roll ban?) amint véget ér hallgasson el?
Válasz idézéssel
2013-06-23, 17:42
Üzenet: #3340
(2013-06-23 12:39)fulton Írta:  Sziasztok

Van egy dolog amit nem tudok megoldani, vagyis megtudom cask így hosszadalmas.
Szóval van egy loop wav fájl, amit piano roll ban szerkesztek, és pl cask azt akarom hogy 1/4 ig szóljon a zenében, holott pl a loop maga 4/4 es hosszúságú. Eddig ezt úgy oldaottam meg hogy a hangerejét levágtam 1/4 nél. De ez így hosszadalmas szerkesztéseket igényel több loop esetében).
Hogy tudom megoldani hogy csak addig szóljon a wav, (legyen aktív a zenében, amíg tart a csuszka a piano roll ban?) amint véget ér hallgasson el?

Ha jól értelmezem amit kérdezel, akkor ez nagyon egyszerű!
A track-be behelyezed a patternt amin dolgozol, és ameddig akarod hogy szóljon, lehúzod a végét. Itt egy ábra róla, hogyha nem lenne érthető írásban! Big Grin

http://kepfeltoltes.hu/view/130623/23865...es.hu_.jpg
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás