Új válasz 
Segítek
2013-08-08, 18:25 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-08-08 - 18:50. Szerkesztette: PUSHPULLakaNONOISE.)
Üzenet: #3371
RE: Segítek
(2013-08-08 16:44)adamrc Írta:  Nem kell semmit agyoneffektezni,Automation clip-et kell létrehozni,vagyis sidechain-t a keverőn és ennyi,vagy kompresszort raksz a kick-re, de lehet azt is hogy lerövidíted a bass hullámhosszát,nem túl bonyolult. Smile

Az Automation clip-vel mit szabályozzak??? Ha kompresszorozom a KICK-et, attól még a másik hang ott lesz, ami ugye egy zavaró tényező! A lerövidítés eléggé időigényes, ha mindent pontosan be szeretnék állítani!
Késleltetni szeretném a bass midi jelének kezdetét, ennyi lenne! Ha sima sample-t teszek be azt tudom, hogy kell, csak ha VST-t használok, az az ablak ugye nem nyitható meg! Sad
Írtatok egy IMAGER nevezetű FX-ről, amivel el lehet tolni ezt az időt!
Az létezik FL-ben?

[quote='Haliday' pid='41265' dateline='1375985552']

Ezen az oldalon a 4. bejegyzésen a kép is mutatja
http://www.laidbackluke.com/forum/viewto...f=6&t=6820

Az fl-ben alapból nincs de a neten nézz körbe szerintem free pluginban is találsz.

Köszönöm!
A SIDE CHAIN készítéséről van esetleg leírás az oldalon???
Válasz idézéssel
2013-08-08, 20:05
Üzenet: #3372
Húhh nem akarom mind végigolvasni de csak pár szót írnék. Tudom megint én leszek a g**i dehát ez van.
Na jó írok általánosságban és ezt talán nem is ide kéne .. mindegy

Srác, ha jól emlékszem Gábor, megnyitod a netről levadászott progidat amit most látsz életedben első alkalommal és már hardfuckyeah stylez akarsz lenni? Hát hogy van ez?
Én nem tudom és nem is értem ezt a mai mentalitást, mi még TANULTUK a zenét. Furcsán hangzik tudom, de igen volt ilyen oktatás. S bár valószínűleg ma sem azt tanítják, hogy a baSsSss hogyan viszi szét jobban az emberi agyat hidd el jó dolog volt.
Figyelmes lettem hogy nagyszerűen kifejezted magad, az A-B-C 5-6-7 sorokkal kapcsolatban, nameg a kockák rejtelmei.. ó igen, azok a fránya kockák Sleepy
Régebben nekem is meggyűlt a bajom velük, még ma sem tudtam kirakni a pirosat, csak ha átmatricáztam az egész rubikot. De ugye ez csalás? Minthogy az is az mikor a nagynehezen kikeresett sample packot letorrentezitek és behuzigatjátok a C4-es kockába. Hidd el te is jobban jársz és sokkal jobban fogod szeretni a dolgot ha előbb olvasol, tanulsz és megpróbálod megismerni a programot amit használni szeretnél.
Válasz idézéssel
2013-08-08, 20:47 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-08-09 - 05:10. Szerkesztette: Gabor...)
Üzenet: #3373
OFF: Kedves IEm...baj, hogy szeretnèm megtanulni a program hasznàlatát? Pont, hogy tanulni akarok abbòl a videóból...most nem fogok regény írni, mert telefonról vagyok...de mégis honnan olvasgathatnék? Mindenhol angol nyelvű leírások vannak....

ON: Köszönöm Haliday! Smile Holnap megnèzem, mert most telóról vagyok. De az a kèt kép ugye a Sylenth1 dark blue vezèrlőjében van ugye?

E.: Na megtaláltam, köszönöm. Big Grin
Válasz idézéssel
2013-08-09, 19:45
Üzenet: #3374
szóvaa vhun elkőő kezdeni ezt...méghozzá a legelején...egyszer volt hol nem volt volt egyszer egy óriási nagy izzó-forgó-örvénylő káosz,ami annyira de annyira izzot,és annyi szilárd anyag alakult át gáznemúvé,hogy egyszercsak berobbant az egész... AAAUUUMMMM mondta az univerzum,és gyorsan létrehozott pár bolygót,valamintkülönböző szabályokat,ugymint a gravitáció,stb...és netovábbá megteremtődött az első MCDonald's étterem is...nosza,ugorjunk az időben kicsit,egészen odáig,hogy az image line kiadta az FL studio 11es verzióját! bizony,ekkor már az emberek két lábon járnak,nagyrésze már annyira előrement az egyedfejlődésben,hogy teljesen gerinctelen lett,más csoportok viszont csak a saját hülyeségüket fujják...

szóval... Smile IEm.--érthető amit írsz,és jogos is
Gábor- IEm azért írta ezt,mert igenis megkell tanulnod használni a programot.van benne sok okosság,de ha egyből hárdsztájlbigbésszboss vagy társdai akarsz lenni,azzal nem jársz jól--de mindegy,az ahogy hozzá állsz az is egyút,pl én is úgy kezdtem,mopndjuk midnenféle tutorialok nélkül
Vannak alapok,amiket illik megtanulni,aztán jöhet a hárdsztájlozódás Smile
Válasz idézéssel
2013-08-10, 22:00
Üzenet: #3375
Sziasztok!
Újra lett telepítve a gépem, és ez sajnos azzal járt, hogy a teljes software parkot újra kellett raknom. Azonban a Kontakt4 és az EastWest mentén valamivel mellényúlhattam, mert bár fel lettek telepítve, az FL egyiket sem látja. Nem tudjátok hogy hol nézhettem el a dolgot a telepítésnél? Smile Vagy valami elkerülte a figyelmemet?
Válaszotokat előre is köszönöm!
Válasz idézéssel
2013-08-10, 22:04
Üzenet: #3376
(2013-08-10 22:00)Kleptonner Írta:  Sziasztok!
Újra lett telepítve a gépem, és ez sajnos azzal járt, hogy a teljes software parkot újra kellett raknom. Azonban a Kontakt4 és az EastWest mentén valamivel mellényúlhattam, mert bár fel lettek telepítve, az FL egyiket sem látja. Nem tudjátok hogy hol nézhettem el a dolgot a telepítésnél? Smile Vagy valami elkerülte a figyelmemet?
Válaszotokat előre is köszönöm!

Ha jól tudom ez a két plugin saját mappába telepít nem az alapértelmezett vst mappába. Ez lehet a baj, FL-ben add hozzá a file listához az elérési utat és kész is.
Válasz idézéssel
2013-08-10, 22:12
Üzenet: #3377
Köszönöm, működött! Smile Már csak egy kérdésem maradt: A Kontakt azelőtt látta az EastWest-et. Most viszont nem teszi ki a bal oldalra mint könyvtárat, vagy micsodát. Ezt meg lehet oldani hasonlóval, vagy már más fajta kérdés?
Válasz idézéssel
2013-08-11, 09:03
Üzenet: #3378
(2013-08-10 22:12)Kleptonner Írta:  Köszönöm, működött! Smile Már csak egy kérdésem maradt: A Kontakt azelőtt látta az EastWest-et. Most viszont nem teszi ki a bal oldalra mint könyvtárat, vagy micsodát. Ezt meg lehet oldani hasonlóval, vagy már más fajta kérdés?

Elvileg alapból kellene működnie semmit nem kéne vele varázsolni de annyit megpróbálhatsz, hogy az Add Library-n keresztül meghívód.

http://www.soundonsound.com/sos/feb10/ar...ntakt4.htm
Válasz idézéssel
2013-08-11, 11:02
Üzenet: #3379
Köszönöm! Smile Nem tudom hogyan, de sikerült.
Válasz idézéssel
2013-08-11, 14:09
Üzenet: #3380
sziasztok, olyan gondom lenne, hogy ha Piano Roll-on mondjuk akármit akarok csinálni, és mondjuk C5-ön, 2 ugyan olyan hangot akarok egymás után, ahol az első befejeződik, ugye nincsen szünet, és jönne megint ugyan az, de nem indul el, egyszerűen mintha ott sem lenne. Ugyan ez van ha vége az egyik szakasznak, és kezdené elölről, akkor sem játssza le az első hangot. Valaki tudna segíteni, hogy normálisan be legyen állítva?
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás