Új válasz 
Segítek
2013-09-04, 06:58 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-09-04 - 07:08. Szerkesztette: Kirby.)
Üzenet: #3411
RE: Segítek
Sziasztok! Csinálok dubstep-t és berakok egy lead-t háttérbe.S azt hogy lehetne megcsinálni, hogy mikor a playlistben lejárt a lead tovább ne hallatsszon. Mindig ha lejárt még utána is szól
Sziasztok!Csináltam egy dubstep hangot, de az úgy szól jól ha X modulatorral húzom fel és le. Ezt hogy lehet track-be beilleszteni hogy változzon?
Válasz idézéssel
2013-09-04, 08:24 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-09-04 - 08:27. Szerkesztette: Lev.)
Üzenet: #3412
na,trollkodás off! becsszó!! (sikerült a kikket összekötni hózentrógerral az fl-el,kicsit néha laggol,de sebaj.legalább van Big GrinD )
(2013-09-04 06:58)Kirby Írta:  Sziasztok! Csinálok dubstep-t és berakok egy lead-t háttérbe.S azt hogy lehetne megcsinálni, hogy mikor a playlistben lejárt a lead tovább ne hallatsszon. Mindig ha lejárt még utána is szól
Sziasztok!Csináltam egy dubstep hangot, de az úgy szól jól ha X modulatorral húzom fel és le. Ezt hogy lehet track-be beilleszteni hogy változzon?

hali..na,lead,hát attól függ hogy teszed playlistbe.mertha pianorollba huzod akkor addig kell szólnia amig ASDR / pianorollba húzott sáv tart.ha a step seq-be tettél egy fehér pöttyöt,akkor bizony végig fog szólni.
x modulator?ha gyári fl-es cucc,akkor az x y tengelynek van két kis potija-márha sytrus..szal arra jebb egér katt,create automation clip,ami ezután megjelenik a playlisten,és ott tudod variálni mikor hogyan szeretnéd hogy szóljon.
Válasz idézéssel
2013-09-04, 12:58
Üzenet: #3413
Idézet:hali..na,lead,hát attól függ hogy teszed playlistbe.mertha pianorollba huzod akkor addig kell szólnia amig ASDR / pianorollba húzott sáv tart.ha a step seq-be tettél egy fehér pöttyöt,akkor bizony végig fog szólni.
x modulator?ha gyári fl-es cucc,akkor az x y tengelynek van két kis potija-márha sytrus..szal arra jebb egér katt,create automation clip,ami ezután megjelenik a playlisten,és ott tudod variálni mikor hogyan szeretnéd hogy szóljon.

Köszi! Step seq-be csináltam és a másik is össze jött Smile
Válasz idézéssel
2013-09-07, 17:45
Üzenet: #3414
Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne, amire keresem a megoldást, hogy mostanában "komolyabb" munkáknál az fl-ben a processzor órajelző felszökik, és kiakad. A zene persze ennek köszönhetően teljesen recseg, csomószor nem is szól. Így nem tudok rendesen dolgozni, ez így nem valami praktikus, mert gyakorlatilag a kész zenét csak wav-ban vagy mp3-ban tudom rendesen meghallgatni Ezt mostanában kezdte el csinálni, eddig semmi ilyen probkémám nem volt, szóval nem tudom hogy mitévő legyek.

Talán beszart a procim? Vegyek egy újat?
Vagy valaki valami választ, tippet tudna nekem adni amivel javíthatom a hibát?
Válasz idézéssel
2013-09-07, 20:38
Üzenet: #3415
(2013-09-07 17:45)Jack95 Írta:  Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne, amire keresem a megoldást, hogy mostanában "komolyabb" munkáknál az fl-ben a processzor órajelző felszökik, és kiakad. A zene persze ennek köszönhetően teljesen recseg, csomószor nem is szól. Így nem tudok rendesen dolgozni, ez így nem valami praktikus, mert gyakorlatilag a kész zenét csak wav-ban vagy mp3-ban tudom rendesen meghallgatni Ezt mostanában kezdte el csinálni, eddig semmi ilyen probkémám nem volt, szóval nem tudom hogy mitévő legyek.

Mielött bármit tennél most milyen hardver konfigod van?
Válasz idézéssel
2013-09-07, 20:59
Üzenet: #3416

Kersőbe írd be hogy RECSEG . Már át lett beszélve 1000szer a dolog.
Válasz idézéssel
2013-09-08, 04:34
Üzenet: #3417
na jó..azért azt tudni kell,hogy egy x idős windows-nál, ami pl már összevissza írta a registry-t,megúgy az egész egy idő után prodkulhát ilyen hibát.takán jó lenne hogyha ilyen kérdésnél megírnál kapásból pár infót.például gép konfigod,hang beállítások,asio-vala tolod e,esetleg midnen vstivel csinálja ezt v csak néhánnyal..
Válasz idézéssel
2013-09-08, 20:34
Üzenet: #3418

Ha korábban nem csinálta, akkor rakd újra a windowst. Más progiknak sem árt, ha olykor-olykor újra vannak telepítve.
Válasz idézéssel
2013-09-17, 19:30 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-09-17 - 19:47. Szerkesztette: Psygeyser.)
Üzenet: #3419
Sziasztok! Vajon az Image Line mikor lesz hajlandó úgy megcsinálni az FL-t hogy kihasználjon mindent maradéktalanul ? vagy csak én bénázok ?AngrySmile

http://keptarhely.eu/view.php?file=20130...alurp.jpeg]

nem tudom ezt a problémát megoldani. ha valakinek sikerült már akkor légyszi jelezzen....nem hinném hogy a géppel van a baj
4 mag 3400 on
emu 0404 hangkari
meg 8gb ram

Bocsi! most nézem ezt a problémát már egyszer felvázoltam itt de két éve Big Grin hátha azóta valaki megtudott valamit a dologról Big Grin
Válasz idézéssel
2013-09-18, 04:30
Üzenet: #3420
na ige.határozottan kiakasztja vmi a géped,és első tippre a nexust dobnám..próbáld ki úgy,h a nexus sávjait wavokban exportálod,majd playlistre beteszed,mennyi lesz a géphasználat különbsége.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás