Új válasz 
Segítek
2013-09-18, 04:43
Üzenet: #3421
RE: Segítek
(2013-09-17 19:30)Psygeyser Írta:  Sziasztok! Vajon az Image Line mikor lesz hajlandó úgy megcsinálni az FL-t hogy kihasználjon mindent maradéktalanul ? vagy csak én bénázok ?AngrySmile

http://keptarhely.eu/view.php?file=20130...alurp.jpeg]

nem tudom ezt a problémát megoldani. ha valakinek sikerült már akkor légyszi jelezzen....nem hinném hogy a géppel van a baj
4 mag 3400 on
emu 0404 hangkari
meg 8gb ram

Bocsi! most nézem ezt a problémát már egyszer felvázoltam itt de két éve Big Grin hátha azóta valaki megtudott valamit a dologról Big Grin

A Nexusban van egy hang Ha jól emlékszem a ROM EXTENSIONban az SY tárban 4 db Analog pwx vagy valami ilyen nevű. Az elsőt én is nagyon szeretném de ugyanezt csinálja a gépemmel pedig nekem is hasonló van mint neked. Sajnos ez progin belüli bugi amivel nem tudsz mit kezdeni csak nem használod. Persze ez az elmélet csak akkor igaz ha ennél az egy vst-nél tapasztalod a jelenséget. Amúgy mivel a konfigodból valószínűsítem, hogy win7/8 64bit-t alkalmazol sok eredeti fruti eszköz van ami össze akad vele. Nem szeretem használni de pl.: a Soundgodiser meg recseg ropog és szintén gyilkolja a procit. Amúgy még annyit nézz meg milyen videókártyád van. Ha jó erős akkor ez a rész tárgytalan.Smile
Válasz idézéssel
2013-09-18, 06:39
Üzenet: #3422
(2013-09-17 19:30)Psygeyser Írta:  Sziasztok! Vajon az Image Line mikor lesz hajlandó úgy megcsinálni az FL-t hogy kihasználjon mindent maradéktalanul ? vagy csak én bénázok ?AngrySmile

http://keptarhely.eu/view.php?file=20130...alurp.jpeg]

nem tudom ezt a problémát megoldani. ha valakinek sikerült már akkor légyszi jelezzen....nem hinném hogy a géppel van a baj
4 mag 3400 on
emu 0404 hangkari
meg 8gb ram

Bocsi! most nézem ezt a problémát már egyszer felvázoltam itt de két éve Big Grin hátha azóta valaki megtudott valamit a dologról Big Grin

" Amúgy még annyit nézz meg milyen videókártyád van. Ha jó erős akkor ez a rész tárgytalan. "Smile"

csak azért posztoltam hogy Haliday válasza is látható legyen
Válasz idézéssel
2013-09-18, 18:48
Üzenet: #3423
(2013-09-18 06:39)Lev Írta:  " Amúgy még annyit nézz meg milyen videókártyád van. Ha jó erős akkor ez a rész tárgytalan. "Smile"

csak azért posztoltam hogy Haliday válasza is látható legyen

Nemtudom....nekem pl a nexus-al soha nem volt problémám meg úgy általában egyik vsti-vel sem.....összességében szar az egész ha túl sok a vsti főleg az autogun ami ugye rohadtul zabálja,zabálná a procit.
amúgy igen 64 bites win 7 a videókari meg asus eah 4850 de nem értem miért nem lehet akkor az egész programot 64 bitesre csinálni ? kicsit idegesítő hogy kb 6 éve zenélek megtanulom a programot használni és tessék ...nem bírja Big Grin
más programmal meg nemigazán boldogultam .bár nagyon nem is próbálgattam max a cubase-t . ez van sajna :/ Big Grin
Válasz idézéssel
2013-09-18, 20:51
Üzenet: #3424
Még két dolog nem derül ki a leírásodból és a linkelt képből. Az egyik hogy az exe-ből az extendidet használod? A másik az hogy effekteket miket alkalmazol mert lehet, hogy ott van egy olyan ami okozza neked a problémát. A kártyád néztem elvileg a 512-nek elégnek kellene lenni bár igazából az 1Gb lenne az ideális a géped többi alkatrészéhez képest. Amúgy a képet nézve még egy jó tanács amit anno én is nagy guruktol kaptam. Elvileg azon a gépen amin zenélsz szigoruan nem ajánlatos netezni, játékot felrakni. Mivel tudom ez átlag felhasználoknál nem nagyon valósítható meg legalább zenélésnél nem fusson a torrent letöltő és menjen a net. Ez csak egy jó tanács.Smile
Válasz idézéssel
2013-09-19, 01:21
Üzenet: #3425
(2013-09-18 18:48)Psygeyser Írta:  Nemtudom....nekem pl a nexus-al soha nem volt problémám meg úgy általában egyik vsti-vel sem.....összességében szar az egész ha túl sok a vsti főleg az autogun ami ugye rohadtul zabálja,zabálná a procit.
amúgy igen 64 bites win 7 a videókari meg asus eah 4850 de nem értem miért nem lehet akkor az egész programot 64 bitesre csinálni ? kicsit idegesítő hogy kb 6 éve zenélek megtanulom a programot használni és tessék ...nem bírja Big Grin
más programmal meg nemigazán boldogultam .bár nagyon nem is próbálgattam max a cubase-t . ez van sajna :/ Big Grin

A kérdésed már csak költői:
Kód:
http://www.image-line.com/documents/news.php?entry_id=1361491430
. Béta fázisban van a 64 bites FL studio.
Válasz idézéssel
2013-09-21, 14:47
Üzenet: #3426
(2008-12-08 20:27)ONU Írta:  ha valami kérdésed lenne akkor ide írhatszSmile
igyekszek segíteni.

Helló!

Engem a Nexus 2 érdekelne értesz esetleg hozzá?

Köszi
Válasz idézéssel
2013-09-22, 07:39
Üzenet: #3427
(2013-09-21 14:47)Zonta Írta:  Helló!

Engem a Nexus 2 érdekelne értesz esetleg hozzá?

Köszi

Ha konkrét kérdés nem írsz akkor biztos, hogy nem.Smile
Válasz idézéssel
2013-09-23, 19:46 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-09-23 - 19:48. Szerkesztette: Psygeyser.)
Üzenet: #3428
(2013-09-18 20:51)Haliday Írta:  Még két dolog nem derül ki a leírásodból és a linkelt képből. Az egyik hogy az exe-ből az extendidet használod? A másik az hogy effekteket miket alkalmazol mert lehet, hogy ott van egy olyan ami okozza neked a problémát. A kártyád néztem elvileg a 512-nek elégnek kellene lenni bár igazából az 1Gb lenne az ideális a géped többi alkatrészéhez képest. Amúgy a képet nézve még egy jó tanács amit anno én is nagy guruktol kaptam. Elvileg azon a gépen amin zenélsz szigoruan nem ajánlatos netezni, játékot felrakni. Mivel tudom ez átlag felhasználoknál nem nagyon valósítható meg legalább zenélésnél nem fusson a torrent letöltő és menjen a net. Ez csak egy jó tanács.Smile

Köszi az infót Smile igen ezen én is gondolkodtam sokat ugyanis 3 felhasználói fiók van a gépemen Big Grin az egyik öcsémé, ő videókat és fotókat szerkeszt szóval neki is van bőven programja nameg akad játék is a gépen de nemigazán vannak használva épp ezért nincs is jobb videókártyám . netezni meg sajnos muszáj mert telefonról nem az igazi.
Visszatérve az FL re ....
FL (compatible memory)-t használom mert ez 4 gb-ot tud használni ellentétben a sima exe file-al az effektekből meg elég sokat használok de többnyire gyárit és szerintem nem ezzel van a baj mert próbáltam hogy kiszedegetek minden effektet de változás semmi :/ kíváncsi vagyok erre a 64 bites verzióra....várom türelemmel Smile
(2013-09-19 01:21)laccas Írta:  A kérdésed már csak költői:
Kód:
http://www.image-line.com/documents/news.php?entry_id=1361491430
. Béta fázisban van a 64 bites FL studio.

Köszi az infót Wink kíváncsian várom
Válasz idézéssel
2013-09-24, 04:29
Üzenet: #3429
[quote='Psygeyser' pid='41514' dateline='1379965608']

Visszatérve az FL re ....
FL (compatible memory)-t használom mert ez 4 gb-ot tud használni ellentétben a sima exe file-al az effektekből meg elég sokat használok de többnyire gyárit és szerintem nem ezzel van a baj mert próbáltam hogy kiszedegetek minden effektet de változás semmi :/ kíváncsi vagyok erre a 64 bites verzióra....várom türelemmel Smile

Ugyan ennek az elméletnek mentén kikapcsolásos alapon a vst pluginekkel is megtehetnéd és legalább kiderülne melyik eszköz melyik presetje rondít bele a gépedbe ilyen csúnyán.Smile
Válasz idézéssel
2013-10-03, 18:26 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-10-03 - 18:27. Szerkesztette: fulton.)
Üzenet: #3430
Sziasztok

Egy olyan problémával kerültem szembe, miszerint:
Vettem egy UAD -2 Solo kártyát. Azonban Fl studio (10) alatt ha használom a plugineket,
1, Elindítom a lejátszás, minden oké, játsza is, azonban innentől ha máshova kattintok hogy pl a 2 versszaktól játsza le, azonnal meghal minden és várni kell kb 15-20 másodpercet mire magához térConfused Ha lestopolom a zenét és odarakom a lejátszási kurzort ahova akarom majd indítom, akkor is ez van. Ez Kész..Confused

2, A másik hogy lejátszáskor helyesen szólnak a sávok ahogy kell (úgy értem nincs csúszás a pluginek miatt) azonban ha kimentem a kész zenét azon sávon ahol UAD plugint használtam durva csúszások jönnek elő. 400ms....
Ha meg mixelés közben állítok neki manuálisan delay kompenzációt, akkor meg ott csúszik élesben...és dolgozhatatlan az egész. Viszont így meg ki kell mentem millaszor hogy eltaláljam mennyivel toljam el az adott sávokat (ms).

Tapasztaltatok már ilyet? valakinek valami tipp?
Köszönöm előre is a segítséget.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás