Új válasz 
Segítek
2014-01-27, 19:18
Üzenet: #3491
RE: Segítek
Hát passzolok sajnos. Akkor windows gond lesz, de még agyalok
Válasz idézéssel
2014-01-27, 19:29
Üzenet: #3492
(2014-01-27 19:18)IEm Írta:  Hát passzolok sajnos. Akkor windows gond lesz, de még agyalok

Igen erre én is gondoltam, csak sajnos vannak olyan dolgok a gépen amik nem veszhetnek el. :/

Egyébként köszönöm a rengeteg segítséget! Smile)
Válasz idézéssel
2014-01-28, 10:38
Üzenet: #3493
egy ujra telepitéssel nem vesztesz el semmitse...csak a fontos dolgokat- mentéseket,egyéb dokumentumokat el kell menteni,aztán visszamásolni...
Válasz idézéssel
2014-01-29, 06:30
Üzenet: #3494
Ezúttal nekem kéne help. A 64 bites pluginek finoman szólva meghülyültek Big Grin Preset váltáskor megáll a lejátszás így meg elég kényelmetlen a dolog. De van mikor a stop/start sem segít csak a FL felső presetválasztóval való léptetés ami meg pl a Zebra plugin esetében fail ugyanis az pont nem váltja a presetet csak saját léptetővel.
Legutóbb még ment patentül minden és keddről szerdára virradó éjjel beütött a nutella. Telepítve nem lett semmi még netet sem lát a gép. Ötlet? Big Grin
Válasz idézéssel
2014-01-29, 08:03
Üzenet: #3495
(2014-01-29 06:30)IEm Írta:  Ezúttal nekem kéne help. A 64 bites pluginek finoman szólva meghülyültek Big Grin Preset váltáskor megáll a lejátszás így meg elég kényelmetlen a dolog. De van mikor a stop/start sem segít csak a FL felső presetválasztóval való léptetés ami meg pl a Zebra plugin esetében fail ugyanis az pont nem váltja a presetet csak saját léptetővel.
Legutóbb még ment patentül minden és keddről szerdára virradó éjjel beütött a nutella. Telepítve nem lett semmi még netet sem lát a gép. Ötlet? Big Grin

Én ugyan így vagyok a Buzz adapterrel. Beteszem 5x betöltöm a projekt fájl és a 6-tól kezdve nem tölti be többet mindig manuálisan kell újra tölteni. Szerintem ez egyszerű kikerülhetetlen bug-i. Persze nem biztos, hogy nálad is ez van de a jelenség hasonló.
Válasz idézéssel
2014-01-29, 08:11
Üzenet: #3496
na hallod.... az komoly lehet...fl ujra install? előtte letakaritani mindent ami vele kapcsolatos..
Válasz idézéssel
2014-01-29, 18:01
Üzenet: #3497
Vagy használok inkább 32 bites plugineket. Megnézem a hivatalos fórumot ha lesz kedvem, hátha .
Válasz idézéssel
2014-02-11, 17:14
Üzenet: #3498
Facebook topikban felmerült a kérdés hogyan lehet több hangszert egyetlen csatornán effektezni. Összedobtam egy videót hátha itt is hasznát veszi valaki:

https://www.youtube.com/watch?v=_tBHRv1X...e=youtu.be
Válasz idézéssel
2014-02-11, 21:21
Üzenet: #3499
Sziasztok!

Egyáltalán nem értek ehhez a programhoz, minimális szinten tudtam eddig vele dolgozni. Eddig a kis vízszintes nyíllal tudtam módosítani a zene hosszát, de valamiért már nem levágja azt a részt, hanem összehúzza a zenét. Miért van ez?
Válasz idézéssel
2014-02-13, 09:44
Üzenet: #3500
levágja?levágni?? a playlisten található vízszintes scrollbar szélét ha megfogod,tudod nagyitani kicsinyiteni horizontális irányba a projectet.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás