Új válasz 
Segítek
2014-10-04, 11:32
Üzenet: #3551
RE: Segítek
(2014-10-01 02:35)IEm Írta:  Leginkább HDD-t cserélj szerintem Smile

Nem cseréltem, de folyamatban van, pluszban pedig újratelepítettem a gépet Big Grin
Válasz idézéssel
2014-10-16, 08:17
Üzenet: #3552
Cakewalk A-500S billentyűzetem rendben működik a FL S-val. A pitch és a modulation kerék azonban hatástalan. A MIDI jel átmegy - a program érzékeli a jelet (az input aktivitás jelző zölden felvillan), de nincs hatása a hangra - nem modulál. Mi lehet az oka?
Válasz idézéssel
2014-10-20, 20:38
Üzenet: #3553
Sziasztok. Segítségre van szükségem. Hozzájutottam a ReFX Nexus nevű VST Plugin 2.3.4-es verziójához, amit sikeresen telepítettem is, ám amikor egy Expansion Pack-ot szeretnék betölteni, a következő hibaüzenet fogad:

Imported licenses: 0
Imported skins: 0
Imported expansions: 0

Some errors were encountered during import. Here is a list with all failed files: "Nexus_Expansion_Analog.nxp" - no license.

'No license' means that you have not yet imported a valid license for the file.

Ha esetleg mégis sikerül beolvasni egy Expansion Pack-ot, és rákattintok az egyik hangfájlra, ezt az üzenetet kapom:

Access violation at address 6685C55E in module 'Nexus.dll'. Write of address 0B448000.

A program lefagy és kidob. Mi lehet a probléma?

Segítségeteket előre is köszönöm.
Válasz idézéssel
2014-10-21, 08:17
Üzenet: #3554
(2014-10-20 20:38)idaho2 Írta:  Sziasztok. Segítségre van szükségem. Hozzájutottam a ReFX Nexus nevű VST Plugin 2.3.4-es verziójához, amit sikeresen telepítettem is, ám amikor egy Expansion Pack-ot szeretnék betölteni, a következő hibaüzenet fogad:

Imported licenses: 0
Imported skins: 0
Imported expansions: 0

Some errors were encountered ...

A program lefagy és kidob. Mi lehet a probléma?

Segítségeteket előre is köszönöm.

Az a probléma, hogy meg kéne vásárolni.
Válasz idézéssel
2014-11-10, 09:12
Üzenet: #3555
Sziasztok!Kész MID-ik mixeléséhez szerettem volna használni az FL 10-et.Sajnos akár hogy próbálom betölteni, mindig ugyanarra az egy Track sávra teszi egybe őket.Így aztán szépen egyszerre szólnak!Sad A pattern clip választó is mindig csak az utolsót mutatja.Gondoltam,hogy esetleg az én programom a rossz,ezért letöltöttem az FL11 demót.Sajnos ugyan az.Sad A betöltő kis ablaknál pedig bejelölöm,hogy új sávba rakja!
Kérlek,ha tudtok segítsetek benne.Köszönöm.
[Kép: chx3wdwsgo3wnxjxuyf.jpg]
Válasz idézéssel
2014-11-11, 06:14 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2014-11-11 - 06:15. Szerkesztette: IEm.)
Üzenet: #3556
(2014-11-10 09:12)yami60 Írta:  Sziasztok!Kész MID-ik mixeléséhez szerettem volna használni az FL 10-et.Sajnos akár hogy próbálom betölteni, mindig ugyanarra az egy Track sávra teszi egybe őket.Így aztán szépen egyszerre szólnak!Sad A pattern clip választó is mindig csak az utolsót mutatja.Gondoltam,hogy esetleg az én programom a rossz,ezért letöltöttem az FL11 demót.Sajnos ugyan az.Sad A betöltő kis ablaknál pedig bejelölöm,hogy új sávba rakja!
Kérlek,ha tudtok segítsetek benne.Köszönöm.

Szia!

A megoldás roppant egyszerű, csináltam egy gyors videót róla. Nyílván ha nem új projectben akarod megnyitni akkor az előtt se legyen bejelölve a kis bizé Smile
Így sajnos egy patternben nyílik meg az összes hangszer, de ezután oda másolod őket ahová szeretnéd:

https://www.youtube.com/watch?v=3hBIVohD...e=youtu.be

Válasz idézéssel
2014-11-11, 10:41
Üzenet: #3557
Szia!
Biztosan én nem fogalmaztam jól meg a kérdést.Egy midi nóta megnyitásával nincs gond,a probléma ott van,amikor több dalt kell betenni egymás után külön track-be. Nincs szükség rá,hogy egy midi dalon belül a hangszereken változtassak vagy szerkesszek, sőt az a jó,hogy ha az egész dal egy sorban van./úgy, ahogy azt a track-be beteszi,lásd a képemen./A dalokat egymáshoz képest kell mixelni vágni.A gondom az hogy ezek a betöltött dalok egy track sávban jelennek meg és nem egymás alatt.Így aztán egyszerre szólnak és nem tudom őket egyméshoz képest eltolni,vágni sem.Remélem most érthetőbb voltam,de zenész vagyok és ezt a programot még nem nagyon ismeremSad,deszeretnémRolleyes.Sok jót hallottam róla.Ebben kérném segítségedet.
Válasz idézéssel
2014-11-11, 14:36 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2014-11-11 - 14:38. Szerkesztette: IEm.)
Üzenet: #3558
(2014-11-11 10:41)yami60 Írta:  Szia!
Biztosan én nem fogalmaztam jól meg a kérdést.Egy midi nóta megnyitásával nincs gond,a

Ja értem Smile

Akkor a köv a menete. Megnyitáskor a csatornáknál ( 1-16) cxsak azt a csatornát válaszd ki amelyik kell éppen a midi fileból, egér jobb/bal klikkel tudod ezt megtenni. Ha jól emlékszem minden esetben el kell mentened az aktuális projectet egy újab csatorna importálása előtt, nem rémlik működik e enélkül nincs előttem a gép.
Tehát előbb megnyitod az elsőt, utána a másodikat, utána a harmadikat és így tovább. Így csak azt a han gszert nyitja meg amelyik az adott csatornán van
Válasz idézéssel
2014-11-11, 16:48
Üzenet: #3559
(2014-11-11 14:36)IEm Írta:  Ja értem Smile

Akkor a köv a menete. Megnyitáskor a csatornáknál ( 1-16) cxsak azt a csatornát válaszd ki amelyik kell éppen a midi fileból, egér jobb/bal klikkel tudod ezt megtenni. Ha jól emlékszem minden esetben el kell mentened az aktuális projectet egy újab csatorna importálása előtt, nem rémlik működik e enélkül nincs előttem a gép.
Tehát előbb megnyitod az elsőt, utána a másodikat, utána a harmadikat és így tovább. Így csak azt a han gszert nyitja meg amelyik az adott csatornán van

PÜ ment!
Válasz idézéssel
2014-11-11, 20:32
Üzenet: #3560
Sziasztok !

64bit-es Fl studionak miért nincs hangja emu 0404 hangkártyával ? Esetleg valakinek tapasztalata ? Legfrissebb hangkártya drivert is telepítettem már :/
Ha tud ,valaki segítsen. köszönöm !
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás