Új válasz 
Segítek
2014-11-23, 15:24
Üzenet: #3561
RE: Segítek
Sziasztok,most regisztráltam és elötte kb 2órával le szedtem az flstudio 10-et de sose használtam még, valaki tudna segíteni, vagy csak valamit el magyarázni amit tud benne vagy ilyesmi valami trükkök a többire rá jövök én csak furcsa a virtual dj- után az flstudio sokkal jobb de bonyolultabb is Smile köszi előre is Smile
Válasz idézéssel
2014-11-24, 00:07
Üzenet: #3562
valamit elmagyarázni? a valamit nem lehet... ha kérdezel, azt igen. először a kérdés legyen meg, hogy mit szeretnél, mire vagy kiváncsi, aztán azzal összekötve kérdezz.a trükkök pedig benned vannak, hogy mit hogyan játszol ki. inkább kivitelezhető megoldások vannak,
Válasz idézéssel
2014-11-24, 14:41
Üzenet: #3563
Hát bonyolultabb mivel két teljesen más szoftver, másra lett kitalálva Smile Előbb döntsd el mit szeretnél, mixelni vagy saját zenét kreálni mert FL-vel nem tudsz mixelni, virtual dj-vel meg nem leszel híres zenész mint a LEV, vagy én, vagy ATB, vagy a Mc Hammer Big Grin
Amúgy a Virtual dj-ről is megvan a véleményem de ez nem volt kérdés Big Grin
Ja még egy kérdés: dubstepet vagy hardstyle-t akarsz csinálni ? Big Grin
Válasz idézéssel
2014-11-24, 17:14
Üzenet: #3564
(2014-11-23 15:24)Green10 Írta:  Sziasztok,most regisztráltam és elötte kb 2órával le szedtem az flstudio 10-et de sose használtam még, valaki tudna segíteni, vagy csak valamit el magyarázni amit tud benne vagy ilyesmi valami trükkök a többire rá jövök én csak furcsa a virtual dj- után az flstudio sokkal jobb de bonyolultabb is Smile köszi előre is Smile

Azért annyi érdekelne, hogy a VDJ mennyire számít zeneszerkesztőnek, mert szerintem semennyire... tudtommal mixeket, mashupokat lehet maximum csinálni, de zenét? Áh. Alapként zeneszerkesztéshez a VDJ-s tapasztalat nem hinném, hogy ér bármit is Smile Egyébként meg sok sikert az FL kitapasztalásához.
Válasz idézéssel
2014-11-26, 20:40
Üzenet: #3565
Sziasztok, uj temat nem tudtam nyitni, igy itt kerdeznem meg

Szerintetek az Alesis Vi25 az mukodik az Fl studio 11.1-el?
Van esetleg barkinek itt ezzel a kontrollerrel kapcsolatban tapasztalata?
Válasz idézéssel
2014-11-27, 12:12 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2014-11-27 - 12:12. Szerkesztette: IEm.)
Üzenet: #3566
(2014-11-26 20:40)pawee Írta:  Sziasztok, uj temat nem tudtam nyitni, igy itt kerdeznem meg

Szerintetek az Alesis Vi25 az mukodik az Fl studio 11.1-el?
Van esetleg barkinek itt ezzel a kontrollerrel kapcsolatban tapasztalata?

99% hogy elsőre menni fog minden, 1% hogy nem de akkor tuti hogy image line fórumban találsz megoldást.
Válasz idézéssel
2014-12-14, 23:25
Üzenet: #3567
Photo RE: Segítek

Üdv! Azt szeretném megkérdezni, hogy a képen a pirossal jelölt részt, hogy lehetne előhozni? A kék az jön, tudom, hogy de alatta az a rész is bejöjjön?
Kösz!
Válasz idézéssel
2014-12-18, 11:53
Üzenet: #3568
Hát, ha 10-es verziód van, vagy annál frissebb, akkor szerintem sehogy. Tudtommal azt már kivették és nem tudok róla, hogy az új verziókban ismét elérhető-e (11-ben sem találkoztam vele).
Válasz idézéssel
2014-12-18, 12:41
Üzenet: #3569
Köszönöm! Akkor ezért nem találtam, közben rájöttem az zavart meg, hogy a gépemre a 11-es verziót raktam fel, a laptopra meg a 10-es került és abban még benne van. Smile
Válasz idézéssel
2014-12-22, 22:07
Üzenet: #3570
Üdv.Egy kis segítségre lenne szükségem és remélem egyértelműen fogok fogalmazni.Mikor a patterneket berakom hogy felépítsem a teljes zenét és tegyük fel van az alap ütemben egy véget nem érő effekt és mikor már arról a patternről továbblép a következőre el kellene hallgatni annak az effektnek de mégsem történik ez meg, pedig a következő pattern már nem tartalmazza azt az effektet.Előre is köszönöm.Szép napot!Smile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás