Új válasz 
Segítek
2015-01-08, 20:00 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2015-01-08 - 20:08. Szerkesztette: bglove.)
Üzenet: #3581
RE: Segítek
Sziasztok.
Ha parametric eq-n vágok akkor ugye az instrument halkabb lesz,
a kérdésem , hogy visszakell tolni a hangerőt az eq-n belül a Main level-en?
Üdv.
Eszembe jutott még egy pár dolog..

Ez mennyire igaz , hogy -12 dB-en kell mixelni ?
Ha igen így is kell kimenteni , majd egy limiterrel visszahúzni?

Routingolásról valaki be tudna nekem számolni részletesebben?
Jól teszem azt , ha pl. van az insert 1-en van egy zongorám azt kiküldöm tegyük fel
az insert 2-re, és az insert 3-ra , mert mondjuk pan-elek, és ezt a kettőt az insert 4-re
ez lesz az instrument buss-om , és a további instrumenteket ugyan ide ugyan így kétfelé osztva?

Layerezést jól csinálom ? Mindennek (cin,kick,snare,bass,shaker,cymbal,zongora,violin stb...) nyitok egy új filter groupot.
Válasz idézéssel
2015-03-11, 07:27 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2015-03-11 - 07:28. Szerkesztette: water.)
Üzenet: #3582
Hello ! guitar rig progit használok . és szeretnék sávonként rögziteni , egyszemélyes együttes valamit akarok létrehozni. Smile Milyen szoftver lenne jó amiben esetleg van dob is . FL studio jó e erre a célra ? Előre is kösz a segítséget !
Válasz idézéssel
2015-03-11, 17:30
Üzenet: #3583
(2015-03-11 07:27)water Írta:  Hello ! guitar rig progit használok . és szeretnék sávonként rögziteni , egyszemélyes együttes valamit akarok létrehozni. Smile Milyen szoftver lenne jó amiben esetleg van dob is . FL studio jó e erre a célra ? Előre is kösz a segítséget !

Szia
Szerintem az Fl alkalmas erre a feladatra Smile
Próbálgasd és meglátod.
Válasz idézéssel
2015-03-16, 12:21
Üzenet: #3584
Szia.
Kezdésnek a Vengeance packot ajánlom, ez mindenféle hangszert tartalmaz, dobot is többek közt, amit akár szimplán vagy EQ-t használva is alkalmazhatsz saját zenéidbe. Természetesen mindezt FL Studio-ban.
Válasz idézéssel
2015-03-19, 22:29
Üzenet: #3585
Ciao, sziasztok! buzz wrapper lenne a kérdésem tárgya. Milyen formátumaban tudtok meglévő buzz preset-et importálni? Használja ezt a funkiciót itt valaki? Egy pár cuccot tennék át FL-be, mert jobb a sequencer számomra stb.

Nekem valahogyan nem sikerült, még a importáló gomb sem aktív, pedig elég sok effektnél és generátornál megnéztem Huh Köszi előre is.
Válasz idézéssel
2015-03-20, 19:57
Üzenet: #3586
(2015-03-19 22:29)ceejay Írta:  Ciao, sziasztok! buzz wrapper lenne a kérdésem tárgya. Milyen formátumaban tudtok meglévő buzz preset-et importálni? Használja ezt a funkiciót itt valaki? Egy pár cuccot tennék át FL-be, mert jobb a sequencer számomra stb.

Nekem valahogyan nem sikerült, még a importáló gomb sem aktív, pedig elég sok effektnél és generátornál megnéztem Huh Köszi előre is.

Szia

Úgy rémlik valamikor régen használtam én is próbaképpen, azt hiszem én komplett VSTi-ként használtam és külön be tudta tölteni az FL.
Simán hozzá adtam mint egy bármilyen másik VSTi-t.
Szerintem ilyen irányba keres megoldást.
Válasz idézéssel
2015-03-21, 07:34
Üzenet: #3587
a buzz generator ablakában balra fent van egy nyíl azt hívd le, ott van, hogy save preset as, és presets. ennyi az egész.
Válasz idézéssel
2015-03-29, 19:07
Üzenet: #3588
(2015-03-21 07:34)23:32 Írta:  a buzz generator ablakában balra fent van egy nyíl azt hívd le, ott van, hogy save preset as, és presets. ennyi az egész.

Köszi szépen a válaszokat! Matattam vele, tényleg ott van, de ott nem magának a buzz machine-nek a presetjei managelhetőek, hanem csak a wrapper. Az a fura, ha buzz effekteket töltök be, akkor azokhoz működik saját preset, de a generátorokhoz nem, pedig nagyon sokkal megpróbáltam. Sebaj, ha rájövök, mi a gond, megírom!
A képen bekarikáztam, ami nem használható, pedig kellene

Csatolt Fájl(ok) Előnézet(ek)

Válasz idézéssel
2015-04-21, 16:16
Üzenet: #3589
Sziasztok.

Valaki tudna nekem segíteni hangszerek szeparálásáról?

Fruity enhancer.. hogy használjam?
ha csak simán rádobom a hangszerre és a stereo separation-t tekerem rajta,
ami ugye teljesen jobboldalt mono , teljesen bal oldalt 200% sztereó
és semmi mást nem állítok rajta ez csinál valamit, vagy csak a hangerővel játszik?

Fruity Stereo shaper.

Valaki tudna róla nekem mesélni ?
Mit takar a 4 csuszka , mit érek el az állítgatásukkal?
Phase?

Előre is köszönöm..
Válasz idézéssel
2015-04-30, 19:07
Üzenet: #3590
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy nagy hülyeséget csinálok,
ha úgy EQ-zok, hogy minimum Q értékkel 12 dB-t emelek,
és úgy keresem meg a hibás frekvenciát?!
Van hogy 30 helyen is bevágok.. nem gond ez?
Vissza tudom emelni kompresszor után?
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás