Új válasz 
Segítek
2015-10-26, 06:16
Üzenet: #3601
RE: Segítek
Sajnos a 12-es verzió nagyon nem jön be nekem. Quantálásnál széthullik, most a leguccsó verziónál meg azt tapasztaltam, hogy némely VSTi egyszerűen nem hajlandó megszólalni... Kezdtem pedig megbarátkozni vele, dfe ez így gáz. Ráadásul amit elmentettem az új verzióba nem tudom a 11-esbe betölteni sehogyan sem... Szóval én nagyot csalódtam most...
Válasz idézéssel
2015-11-09, 18:21
Üzenet: #3602
Hello!

Megtudnátok mondani, hogy a Piano Rollon hogy lehet az összes hangot-ot mozgatni egyszerre?
Illetve hogy lehet beszúrni üres területet?
Igazából mindkét megoldás jó lenne.
Az a problémám, hogy a zene elejét szeretném kiegészíteni további hangokkal, de sehogy sem sikerül.
FL studio 12-esről van szó.

Köszönöm előre is!
Válasz idézéssel
2015-11-21, 19:51
Üzenet: #3603
Sziasztok! Én egy teljesen autodidakta használója vagyok a programnak, szóval előre is bocsánat, ha nem szakszavakkal, meg hülyeséget kérdezek.
A lényeg: nem találom azt a lehetőséget, amikor egy sávot fokozatosan hangosíthatom, majd utána visszahalkíthatom. Hogy tudom ezt megoldani?
Válasz idézéssel
2015-11-22, 01:46 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2015-11-22 - 01:47. Szerkesztette: IEm.)
Üzenet: #3604
(2015-11-21 19:51)Arckanum04 Írta:  Sziasztok! Én egy teljesen autodidakta használója vagyok a programnak, szóval előre is bocsánat, ha nem szakszavakkal, meg hülyeséget kérdezek.
A lényeg: nem találom azt a lehetőséget, amikor egy sávot fokozatosan hangosíthatom, majd utána visszahalkíthatom. Hogy tudom ezt megoldani?

Hali, gyorsba összedobtam, automatizálni kell. Szinte mindent tudsz automatizálni amit utána szerkeszthetsz ahogyan akarod:

oridzsinál: https://youtu.be/bFlzZBUlLt4

Válasz idézéssel
2015-11-22, 07:34
Üzenet: #3605
Nagyon szépen köszönöm! Ezzel sokat tudok majd dobni a zenén!
Válasz idézéssel
2015-12-07, 11:39
Üzenet: #3606
Hello,

FL12-ben kéne egy kis help....
Beimportáltam egy wav filet a piano rollba, ami lejátszásnál rendben is van, de ha belehúzok pár másodpercet akkor újból az elejétől kezdi el lejátszani.Bárhova húzom mindig az elejétől kezdi el.
Nem tudjátok miért lehet ez?
Válasz idézéssel
2015-12-09, 14:51
Üzenet: #3607
(2015-12-07 11:39)mambo Írta:  Hello,

FL12-ben kéne egy kis help....
Beimportáltam egy wav filet a piano rollba, ami lejátszásnál rendben is van, de ha belehúzok pár másodpercet akkor újból az elejétől kezdi el lejátszani.Bárhova húzom mindig az elejétől kezdi el.
Nem tudjátok miért lehet ez?

Mi célod a wav-al a piano rollban? Wav-ot inkább Edisonban szoktunk szerkeszteni.
Válasz idézéssel
2015-12-09, 18:41
Üzenet: #3608
(2015-12-09 14:51)IEm Írta:  Mi célod a wav-al a piano rollban? Wav-ot inkább Edisonban szoktunk szerkeszteni.

Szia,

elég kezdő vagyok még, pianon kezdtem el írni egy zenét, és channelen keresztül sikerült csak beimportálnom a wav filet sampleként, amit beleépítettem a zenébe.
Ha lejátszom a kreált zenét akkor rendben van a wav is, de ahogy belehúzok pár másodpercet bármilyen irányba a wav mindig az elejétől kezdve kezd el lejátszódni.
A többi hanggal semmi baj nincs, mind onnan játszódik ahova épp húzom a timeline csúszkát.

Próbáltam a DirectWaveba is, de ugyanaz a tapasztalat Sad .
Piano rollt azért preferálom, mert mást nem találtam ahol így egy helyen lehetne szerkeszteni minden hangot.
Tudnál esetleg valami más megoldást javasolni?
Válasz idézéssel
2015-12-11, 15:56 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2015-12-11 - 15:57. Szerkesztette: IEm.)
Üzenet: #3609
hali, bocs hogy ilyen későn reagálok de evvan Smile Sajnos most pár napig nem vagyok Windows gép előtt, de addig is egy kérdés, tehát csak annyit szeretnél a wav fileal, hogy behúzod és szóljon?
Melyik verziót használod FL-ből?

UI.: ja látom FL12.
Válasz idézéssel
2015-12-12, 17:50
Üzenet: #3610
(2015-12-11 15:56)IEm Írta:  hali, bocs hogy ilyen későn reagálok de evvan Smile Sajnos most pár napig nem vagyok Windows gép előtt, de addig is egy kérdés, tehát csak annyit szeretnél a wav fileal, hogy behúzod és szóljon?
Melyik verziót használod FL-ből?

UI.: ja látom FL12.

Szia,

az a gond hogy ha belehúzok az egész zenébe amit pianon csináltam és van benne egy wav file is a sok hangszerrel kreált mellett, akkor a wav mindig az elejétől kezd lejátszódni, de a hangszerelt hangok rendesen.
Szóval szólni szól, csak nem attól a másodperctől ahova épp belehúzok az egész zenébe, hanem a wav elejétől kezdődik mindig.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás