Új válasz 
Segítek
2016-07-06, 06:08
Üzenet: #3621
RE: Segítek
Segítséget kérek! FL9-et használok. Minden rendben 4GB memorián. Mivel kinőttem a memóriát át szerettem volna térni 64bit változatra. FL11-12 . Az a probléma, hogy amit megírtam FL9-el az az FL 10-11-12 ben úgy kiveri a cpu használatot, hogy öröm nézni. Mért van ez amikor ez 9-en csak félgázon ketyeg?
Köszi a válaszokat!
Válasz idézéssel
2016-07-06, 19:37
Üzenet: #3622
(2016-07-06 06:08)abyss Írta:  Segítséget kérek! FL9-et használok. Minden rendben 4GB memorián. Mivel kinőttem a memóriát át szerettem volna térni 64bit változatra. FL11-12 . Az a probléma, hogy amit megírtam FL9-el az az FL 10-11-12 ben úgy kiveri a cpu használatot, hogy öröm nézni. Mért van ez amikor ez 9-en csak félgázon ketyeg?
Köszi a válaszokat!

Szia
Nem lehet valami Vsti gond? Nekem van olyan filém ami még FL 3.3 alatt készült és mind működik.
Válasz idézéssel
2016-07-07, 06:06 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2016-07-07 - 06:15. Szerkesztette: abyss.)
Üzenet: #3623
(2016-07-06 19:37)Mpici Írta:  Szia
Nem lehet valami Vsti gond? Nekem van olyan filém ami még FL 3.3 alatt készült és mind működik.

De 9 alatt gond nélkül megy ugyanaz a project. 10 től felfele meg mindegyiken kiveri a cpu-t. Ennyivel nagyobb gépigénye lenne 64 biten? Tanácstalan vagyok félő, hogy át kell térjek valami más daw-ra ha 4 giga feletti zenéket szeretnék. Vagy le kell butítanom wav-ra egy pár hangszert de azt nem igazán szeretném. Kipróbálnám esetleg más daw-on is de nem tudom hogy tudok belőle pl cubase formátumot készíteni.

Ha valakinek van ötlete írjon légyszíves.
Köszi!
(2016-07-07 06:06)abyss Írta:  De 9 alatt gond nélkül megy ugyanaz a project. 10 től felfele meg mindegyiken kiveri a cpu-t. Ennyivel nagyobb gépigénye lenne 64 biten? Tanácstalan vagyok félő, hogy át kell térjek valami más daw-ra ha 4 giga feletti zenéket szeretnék. Vagy le kell butítanom wav-ra egy pár hangszert de azt nem igazán szeretném. Kipróbálnám esetleg más daw-on is de nem tudom hogy tudok belőle pl cubase formátumot készíteni. Nem szeretném újra hangszerelni az összeset baromi sok idő lenne.

Köszi!

Esetleg egy külső hangkártya levenné a terhet a cpu-ról?
Válasz idézéssel
2016-07-07, 15:37
Üzenet: #3624
(2016-07-07 06:06)abyss Írta:  De 9 alatt gond nélkül megy ugyanaz a project. 10 től felfele meg mindegyiken kiveri a cpu-t. Ennyivel nagyobb gépigénye lenne 64 biten? Tanácstalan vagyok félő, hogy át kell térjek valami más daw-ra ha 4 giga feletti zenéket szeretnék. Vagy le kell butítanom wav-ra egy pár hangszert de azt nem igazán szeretném. Kipróbálnám esetleg más daw-on is de nem tudom hogy tudok belőle pl cubase formátumot készíteni.

Köszi!

Esetleg egy külső hangkártya levenné a terhet a cpu-ról?

Nem lehetetlen, sajna nekem nem volt soha külső hangkarim csak belső.
Válasz idézéssel
2016-10-21, 11:02
Üzenet: #3625
Segítséget kérek a következőre.

Hogyan tudnék Takt jelet kiküldeni Az FL.-ben külön csatornára hogy csak a dobos fülesében szóljon? Milyen + eszköz kell hozzá?
Ha valaki tud rá megoldást kérem írja le.

Válaszokat előre is köszönöm.
Válasz idézéssel
2016-10-23, 07:02
Üzenet: #3626
Szerintem egyszerűen az egyik csatornára raksz egy ütő hangot, amit kiküldesz egy szabad eszközön keresztül a dobos fülesére ... Idea
Válasz idézéssel
2016-10-27, 11:05
Üzenet: #3627
(2016-10-23 07:02)Tomiieka Írta:  Szerintem egyszerűen az egyik csatornára raksz egy ütő hangot, amit kiküldesz egy szabad eszközön keresztül a dobos fülesére ... Idea

Nem jó. Mert csak a taktnak kel szóljon és az adott projectben millió hang szól még azon kívül amit így szintén hallani fog.
Válasz idézéssel
2016-12-26, 20:14
Üzenet: #3628
Sziasztok!
Új vagyok, de örülök, hogy van egy ilyen fórum!

Tegnap egész napot dolgoztam életem második digitális nótáján, s amikor próbáltam a végén mp3-ba kimenteni, folyamatosan lefagyott - nem csak a program, hanem az egész gép. i5-ös HP-m van, FL Studio 12-t használok...
Aztán egy mentőötletem maradt, lejátszottam a nótát a programban és felvettem Streaming Audio Recorderrel... Persze ez így nem állapot és nem megoldás...
Mi lehet a gond, ha a mentésnél (csak akkor) lefagy a rendszer? Telepítsem újra a programot? Találkozott már valaki ilyennel?
Köszönöm előre is a válaszokat!
Válasz idézéssel
2016-12-28, 18:54
Üzenet: #3629
(2016-12-26 20:14)BG71 Írta:  Sziasztok!
Új vagyok, de örülök, hogy van egy ilyen fórum!

Tegnap egész napot dolgoztam életem második digitális nótáján, s amikor próbáltam a végén mp3-ba kimenteni, folyamatosan lefagyott - nem csak a program, hanem az egész gép. i5-ös HP-m van, FL Studio 12-t használok...
Aztán egy mentőötletem maradt, lejátszottam a nótát a programban és felvettem Streaming Audio Recorderrel... Persze ez így nem állapot és nem megoldás...
Mi lehet a gond, ha a mentésnél (csak akkor) lefagy a rendszer? Telepítsem újra a programot? Találkozott már valaki ilyennel?
Köszönöm előre is a válaszokat!

Szia

Csak mp3 nál fagy meg? Fl filében elmenti, illetve wav-ba is tudja menteni? Nem nagyon emlékszem ilyen hibára.
Próbáld majd más formátumban is a mentést.
Válasz idézéssel
2017-04-13, 14:54 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2017-04-13 - 14:54. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #3630
Kicsit halottnak tűnik a topik, de megér egy próbát...

Mostanság elkezdtem újból használni az FL-t, viszont egy ideje azt veszem észre, hogy a Sylenth1-et nem. Mikor be akarna töltődni, kb. 1 mp-re felvillan a plugin, aztán eltűnik, majd a panelben a "The connection to this plugin was lost" hibaüzenet fogad.

Megnéztem, mind az FL, mind a használt Sylenth1 64 bites. Újra is telepítettem a plugint, de a helyzet változatlan. Utánanéztem bármiféle megoldásnak, de semmi sem segített. A többi plugin kifogástalanul működik. Valaki esetleg tudna megoldást?
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás