Új válasz 
Segítség.
2014-10-19, 15:17
Üzenet: #11
RE: Segítség.
Hi, megy minden mintha szólna az egész zene de mégsem játsza le az összes patternt egyszerre .. a mixeren sem ad életjelet
Válasz idézéssel
2015-01-15, 22:20 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2015-01-15 - 22:23. Szerkesztette: zsani maci.)
Üzenet: #12
Sziasztok tudna valaki segiteni mulatos műfajt hogy lehet csinállni? Nem tudom a tempoját. Azt sem milyen hangszereket használnak. Fl Studiot használok.
Válasz idézéssel
2015-03-13, 08:27
Üzenet: #13
Hali, remélem, lesz türelme vkinek elolvasni.
Abban kérném a segítségeteket, hogy:

Tegnap vettem egy Lexicon Alpha Studio külső hangkártyát és egy Shure SV 200 mikrofont.

Első kérdésem, hogy valakinek van ezekkel tapasztalata?

Második kérdésem: Mért van az, hogy a (XLR kábellel bekötött) mikrofonnal készített felvétel először jól szól, de másodszorra ilyen sistergős csúnya hangon vesz fel. Ha kilépek és újra belépek a hangfelvevőbe, akkor megint először jó, és másodszorra már nem. ???

Harmadik kérdésem: Ha a hangfelvevőben mono-ra állítom a felvételt, akkor semmi nem hallatszik a felvételből. Ha pedig stereo-ra, akkor csak az egyik hangfalon hallatszik a felvétel (pedig felvétel közben mindkét hangfalon hallatszik). A hangfalakat egyébként a fülhallgató kimenetbe dugtam.

Előre is nagyon köszi a válaszokat! Ádám
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás