Új válasz 
Segítség
2012-11-25, 21:13
Üzenet: #31
RE: Segítség
Sziasztok!
A VariAudio-nál, hogyan lehetne a hangszínt megváltoztatni, nem torzításokra, gondolok egyáltalán lehet ilyet?Tongue!
S hogyan lehetne egy adott dallamhoz dobot szerkeszteni (kitalált, nem meglévő) a Groove Agent One-ál például?
Válasz idézéssel
2014-02-02, 06:35
Üzenet: #32
Lenne egy fontos kérdésem. Az fl studioban megszoktam a parametic eq 2 -öt, nagyon szerettem mert be volt osztva a krometikus skála hangjaival és így könnyen tudtam hangolni a hangmintáimat a harmonikus hangzás érdekében, mivel olyan jól megoldották hogy a beépített spektrum analízer megjelenítésénél a csúcsok olyan szépen mutatták azt hogy pl. C hangmagasságban van az adott hang. A kérdés az hogy van e olyan eq ami hasonlít erre és be lehet tölteni Cubase-be ??????? Huh
Válasz idézéssel
2014-02-02, 07:22
Üzenet: #33
(2014-02-02 06:35)Tomiieka Írta:  Lenne egy fontos kérdésem. Az fl studioban megszoktam a parametic eq 2 -öt, nagyon szerettem mert be volt osztva a krometikus skála hangjaival és így könnyen tudtam hangolni a hangmintáimat a harmonikus hangzás érdekében, mivel olyan jól megoldották hogy a beépített spektrum analízer megjelenítésénél a csúcsok olyan szépen mutatták azt hogy pl. C hangmagasságban van az adott hang. A kérdés az hogy van e olyan eq ami hasonlít erre és be lehet tölteni Cubase-be ??????? Huh

Szia!
Talán a Voxengo Curve Eq ami hasonlít a para 2-höz. Smile
Válasz idézéssel
2014-02-02, 07:46
Üzenet: #34
(2014-02-02 07:22)Dj Geri Írta:  Szia!
Talán a Voxengo Curve Eq ami hasonlít a para 2-höz. Smile

igen, most kezdtem el jobban tanulmányozni ezt a plugint és nagyon jó tényleg. Köszi !!! Big Grin
Válasz idézéssel
2014-10-10, 00:11
Üzenet: #35
Hello. Tudnátok nekem segiteni abban hogy hogyan tudnám megoldani azt a problémat hogy amikor a Cubase 5 be bele "húzok" egy hanganyagot ami nem a cubase-el lett véve akkor nem úgy szól ahogy kellene a tempo miatt. Ha be is állitom az adott anyag tempóját akkor sem úgyszól. mélyebb a hang. Kérlek segitsetek. Köszönöm
Válasz idézéssel
2014-10-26, 06:18 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2014-10-26 - 06:29. Szerkesztette: Tomiieka.)
Üzenet: #36
Musical módra kell kapcsolni a sávot, így korrigálni fogja a hangmagasságot. ezt úgy tudod elérni hogy a csatorna vezérlő panelén keress egy kis hangjegy vagy óralap ikont és kapcsold be ... Smile
Válasz idézéssel
2014-10-26, 10:54
Üzenet: #37
Köszönöm a válaszodat. De az amit irsz automatikusan bekapcsol ha behúzom a hanganyagot. És igy igy ugyan az van. De nem minden hangfájlnál.
Válasz idézéssel
2015-09-15, 13:46
Üzenet: #38
Kedves Editorok!

Pár napja, ha audio file-t importálok, nem tudok belehallgatni a kívánt
mintába az import előtt ami nagyon kellemetlen.

Tud-e valaki segíteni?

Üdv:Gábor
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás