Új válasz 
Segítségeteket kérném - Szerintetek milyen hangja van ennek a csajnak?
2014-03-03, 17:59
Üzenet: #1
Segítségeteket kérném - Szerintetek milyen hangja van ennek a csajnak?
Sziasztok!
Egy vicces közvélemény-kutatást szeretnék végezni...

A minap belebotlottam egy zenébe, amit egyik ismerős zenésztársam remixelt, de amikor meghallottam a vokált azt hittem rosszul hallok Big Grin
Nem szeretném eltúlozni a dolgot, de szerintem a józan ész határait is túllépi olyan hamisan énekel ez a csaj. A hangszíne nem lenne rossz, de bizonyos helyeken fájdalmasan melléénekel.
Ez az én véleményem Smile

Most jönne az, hogy ti is véleményezzétek ide.

A sztorihoz hozzátartozik, hogy az egyik releasehez a soundcloudon hirtelen felindulásból beírtam, h borzasztó a vokál. Nem a csaj SC-jére, hanem a kiadóéra. Semmi hátsó szándék nem volt bennem, egyszerűen a véleményemet írtam le. Persze a kisasszonynak nem tetszett és privátban mint egy óvodás elkezdett személyeskedni Big Grin Nem részletezném, mert inkább nevetek ezen, de nagyon kiváncsi vagyok hogy ti mit mondtok erről a hangról:

https://soundcloud.com/zoidiva

Köszi előre is a hsz-eket!
üdv!
Válasz idézéssel
2014-03-03, 20:20
Üzenet: #2
RE: Segítségeteket kérném - Szerintetek milyen hangja van ennek a csajnak?
(2014-03-03 17:59)JohnyBee Írta:  Sziasztok!
Egy vicces közvélemény-kutatást szeretnék végezni...

A minap belebotlottam egy zenébe, amit egyik ismerős zenésztársam remixelt, de amikor meghallottam a vokált azt hittem rosszul hallok Big Grin
Nem szeretném eltúlozni a dolgot, de szerintem a józan ész határait is túllépi olyan hamisan énekel ez a csaj. A hangszíne nem lenne rossz, de bizonyos helyeken fájdalmasan melléénekel.
Ez az én véleményem Smile

Most jönne az, hogy ti is véleményezzétek ide.

A sztorihoz hozzátartozik, hogy az egyik releasehez a soundcloudon hirtelen felindulásból beírtam, h borzasztó a vokál. Nem a csaj SC-jére, hanem a kiadóéra. Semmi hátsó szándék nem volt bennem, egyszerűen a véleményemet írtam le. Persze a kisasszonynak nem tetszett és privátban mint egy óvodás elkezdett személyeskedni Big Grin Nem részletezném, mert inkább nevetek ezen, de nagyon kiváncsi vagyok hogy ti mit mondtok erről a hangról:

https://soundcloud.com/zoidiva

Köszi előre is a hsz-eket!
üdv!

Nem tudom pontosan mit hallottál nagyon rosznak ami miatt megjegyzést is tettél neki mert meghallgattam a kérdéses felvételt és még jó párat a munkáiból de én nem hallom olyan katasztrofálisnak. Néha vannak benne bizonytalanságog és a hangja nem annyira csúcs, hogy X-factort nyerjen de ehez a műfajhoz szerintem elég tisztán énekel. Olyan észre vehető, hogy majdnem mindegyik számában delay-ve van a hangja és sokszor a félhangos lépéseknél átköszön a delay akkor ott kicsit falsul jön ki a hangja de mást nem venni észre. Legalább is szerintem.Smile
Válasz idézéssel
2014-03-03, 20:49
Üzenet: #3
De bakker , ha már stúdió felvételekről van szó miért nem korrigálják a hangját hogy ne legyen hamis ??? mennyi ideig tartana? Manapság az utolsó mulatós énekesnek a hangja is ki van úgy korrigálva hogy egy szösszenet hamisság nincs benne Big Grin Egyébként nem lenne rossz ... Big Grin
Válasz idézéssel
2014-03-04, 06:01
Üzenet: #4
Egyéni vélemény, de szerintem ezt nem a csaj basszarintotta el Smile Ha végig magas lenne a vokál akkor teljesen rendben volna, de sajna ha lemegy egy-két oktávval már vannak problémák. Ezt egy valamire való hangmérnök megfelelően tudja kezelni. Amúgy meg hallottam már rosszabbat is.
Válasz idézéssel
2014-03-04, 18:45
Üzenet: #5
Köszönöm a hozzászólásokat srácok!

Igazából mindenkinek van igazsága szerintem, de én kötöm az ebet a karóhoz, mivel több helyen van diszharmónia az ének és a zene közt, ergó nincs jól felénekelve. Az már más kérdés, h ki lehet és ki is szokták javítani az ilyen hibákat, de számomra az a fontos, h a hiba fennáll.
Big Grin
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás