Új válasz 
Smilee Zenéi
2012-10-23, 18:06
Üzenet: #1
Smilee Zenéi
Üdvözletem! Smile Nyugodtan véleményezzétek a zenéket, sokat fejlődtem már úgy hogy a hibákra hívták fel a figyelmem, nem csak az h .. jaaaj ez tök jó... Smile Smile !

Meg is osztanék itt egyetSmile

Válasz idézéssel
2012-10-23, 18:17
Üzenet: #2
RE: Smilee Zenéi
Nekem tetszik. Az szerintem mindenképpen látszik, hogy zongorázol, mert a zongora nagyon szép! Smile
Az elején annak a harmónikának, nagyon mulatós feelingje van, én azon vagy változtatnék, vagy pedig kihagynám.
Még a hangzás az, amin van mit fejlődni, de ezt pont én mondom... Big Grin
Összességében szerintem egy elég jó zene lett! Smile

Üdv - Jack95
Válasz idézéssel
2012-10-23, 18:23 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-10-23 - 18:31. Szerkesztette: Smilee17.)
Üzenet: #3
(2012-10-23 18:17)Jack95 Írta:  Nekem tetszik. Az szerintem mindenképpen látszik, hogy zongorázol, mert a zongora nagyon szép! Smile
Az elején annak a harmónikának, nagyon mulatós feelingje van, én azon vagy változtatnék, vagy pedig kihagynám.
Még a hangzás az, amin van mit fejlődni, de ezt pont én mondom... Big Grin
Összességében szerintem egy elég jó zene lett! Smile

Köszönöm Big Grin

Üdv - Jack95

Egy régebbi Smile

Még annó barátnőm ihlette... 100 éve Big Grin
Válasz idézéssel
2012-10-23, 18:37
Üzenet: #4
Nagyon szépek, kedvelem ezt a sítlust, én is efféléket szerenék művelni, csak meg kéne tanulnom zongorázni. Már egy ideje tervben van, de még sajna nem sikerült elkezdenem! Smile

A barátnőd biztosan nagyon örült ennek a zenének, mert nagyon jó lett. A masteringre ha fordítanál egy kis időt, és jól szólnának a zenéid, akkor még élvezhetőbbek lennének!
Válasz idézéssel
2012-10-23, 18:43
Üzenet: #5
(2012-10-23 18:37)Jack95 Írta:  Nagyon szépek, kedvelem ezt a sítlust, én is efféléket szerenék művelni, csak meg kéne tanulnom zongorázni. Már egy ideje tervben van, de még sajna nem sikerült elkezdenem! Smile

A barátnőd biztosan nagyon örült ennek a zenének, mert nagyon jó lett. A masteringre ha fordítanál egy kis időt, és jól szólnának a zenéid, akkor még élvezhetőbbek lennének!

Köszönöm a véleményt Big Grin Nah igen az a fránya mastering Big Grin van 2 hangszóróm meg 1 kicsi "mélynyomó"... amit tudok kihozok belőle... Big Grin de nem nagyon van fülem a mastereléshez :/ De próbálom harmonizálni a hangokat Big Grin Smile
Válasz idézéssel
2012-10-23, 18:50
Üzenet: #6
(2012-10-23 18:43)Smilee17 Írta:  Köszönöm a véleményt Big Grin Nah igen az a fránya mastering Big Grin van 2 hangszóróm meg 1 kicsi "mélynyomó"... amit tudok kihozok belőle... Big Grin de nem nagyon van fülem a mastereléshez :/ De próbálom harmonizálni a hangokat Big Grin Smile

Master ide vagy oda a zongora nagyon jól szól...Jók a dallamok és szépen is szól Smile
Válasz idézéssel
2012-10-23, 18:59
Üzenet: #7
(2012-10-23 18:43)Smilee17 Írta:  Köszönöm a véleményt Big Grin Nah igen az a fránya mastering Big Grin van 2 hangszóróm meg 1 kicsi "mélynyomó"... amit tudok kihozok belőle... Big Grin de nem nagyon van fülem a mastereléshez :/ De próbálom harmonizálni a hangokat Big Grin Smile

Csak gyakorolj és gyakorolj! Smile egyre jobb leszel, de csatlakozom az előttem szólóhoz, szépen szól a zenéd.
Válasz idézéssel
2012-10-23, 19:42
Üzenet: #8
Tekintettel arra, hogy én ennek a fajta zenének nem vagyok a szakértője, ezért mint laikus fogok hozzászólni és kialakítani egy véleményt, ami szubjektív Big Grin

Feltűnt, hogy mindenhol ez a Nexus-os "Ballad Grand Piano" preset szól... szerintem nyugodtan használhatnál mondjuk lágyabbakat is, pont az olyanoknál, amik érzelmesebb cuccok, nem pedig azokat, amelyek elég mélyen ütnek le (nem is illik az alkalomhoz szerintem). A dallamvariációkból elég jól lejön, hogy te zongorázgatsz is, mert igencsak jóra sikerültek Smile

Egyelőre ennyi lenne, majd a továbbiakban még számíthatsz a topikban a "szolgálataimra" Big Grin
Válasz idézéssel
2012-10-23, 19:57
Üzenet: #9
(2012-10-23 19:42)The Convicted Írta:  Tekintettel arra, hogy én ennek a fajta zenének nem vagyok a szakértője, ezért mint laikus fogok hozzászólni és kialakítani egy véleményt, ami szubjektív Big Grin

Feltűnt, hogy mindenhol ez a Nexus-os "Ballad Grand Piano" preset szól... szerintem nyugodtan használhatnál mondjuk lágyabbakat is, pont az olyanoknál, amik érzelmesebb cuccok, nem pedig azokat, amelyek elég mélyen ütnek le (nem is illik az alkalomhoz szerintem). A dallamvariációkból elég jól lejön, hogy te zongorázgatsz is, mert igencsak jóra sikerültek Smile

Egyelőre ennyi lenne, majd a továbbiakban még számíthatsz a topikban a "szolgálataimra" Big Grin

Ejjha te tényleg vágod a nexust Smile Néha énis megmondom hallásról melyik szinti melyik hangja Big Grin És számítok is a véleményedre Smile és megfogadom a tanácsod Smile
Válasz idézéssel
2012-10-24, 18:29
Üzenet: #10
ebbe a műfajba nemvagyok valami jó... nem mondom h a többiben az vagyok.. dee... XD na mind 1 megosztom Smile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Smilee =) zenéi Smilee =) 22 5,643 2011-03-13 16:39
Utolsó üzenet: Slim Colt

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás