Új válasz 
Smilee Zenéi
2012-10-24, 19:10
Üzenet: #11
RE: Smilee Zenéi
egyébként ez milyen műfaj, lakodalmas trance Dodgy Big Grin Tongue ?
Válasz idézéssel
2012-10-24, 19:29
Üzenet: #12
(2012-10-24 19:10)dchord Írta:  egyébként ez milyen műfaj, lakodalmas trance Dodgy Big Grin Tongue ?

akár Big Grin .... hozzám legközelebb a hip-hop után a Hands Up áll Smile fogalmam sincs ez milyen műfaj Big Grin lagzis XD Big Grin
Válasz idézéssel
2012-10-27, 20:52
Üzenet: #13
... Ismerőseim régebben érdeklődtek hogy csinálom a zenét Smile ez nekik készült régebben Smile de megosztom itt is... nektek nem lesz újdonság :DDD max a zene aki nem ismeri Smile
Válasz idézéssel
2012-10-28, 06:41
Üzenet: #14
Bocs, hogy ezt írom de szomorú látni a zenekészítés eszköze az egér. Ennyi erőve ezt Juci néni két bableves keverés közben is megcsinálta volna. Elnézését, hogy én az ilyet nem díjazom.CoolSmile
Válasz idézéssel
2012-10-28, 10:44
Üzenet: #15
(2012-10-28 06:41)Haliday Írta:  Bocs, hogy ezt írom de szomorú látni a zenekészítés eszköze az egér. Ennyi erőve ezt Juci néni két bableves keverés közben is megcsinálta volna. Elnézését, hogy én az ilyet nem díjazom.CoolSmile

Hogy érted azt hogy az egér? Big Grin Nekem csak ez van Big Grin nincs keverőm .. se MIDI zongorám o.O Viszont a billentyűzetet használom ... másolás ... beillesztés stb Big Grin Na de ezt hogy érted? Big Grin
Válasz idézéssel
2012-10-28, 14:32
Üzenet: #16
Ma fejeztem be.... Natúr Zongora szerzemény Smile
Válasz idézéssel
2012-10-28, 15:30 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-10-28 - 15:39. Szerkesztette: yetijoe.)
Üzenet: #17
(2012-10-28 06:41)Haliday Írta:  Bocs, hogy ezt írom de szomorú látni a zenekészítés eszköze az egér. Ennyi erőve ezt Juci néni két bableves keverés közben is megcsinálta volna. Elnézését, hogy én az ilyet nem díjazom.CoolSmile

Érdekes ilyet olvasni itt - bár részben igazad van - ,de ez kicsit azért túlzás volt, mármint a Juci néni Smile . Bárki hozzájuthat egy zene szerkesztő programhoz és használhatja is, de azért pont Juci néni nem biztos , hogy összetudna dobni bármit is a bablevesen kívül Tongue
Az igazi zenészek sokszor évekig, évtizedekig tanulják a mesterségüket és vállnak valakivé.Én speciel imádom a Heavy és Speed Metalt is és ott bizony igazi hangszerek szólnak mind a stúdiómunkák közben mind az IGAZI LIVE koncerteken.
Ehhez képest egy mai divatos együttes vagy DJ mit tud??? Az , hogy két bizbaz padon tekerget 8 kütyüt az nem igazi live előadás - pláne,ha hozzávesszük, hogy sokszor nem is saját számokat mixelnek hanem létezőket effekteznek össze-vissza , mint Juci néni a bablevest tejföllel vagy erőspaprikával Tongue.
Tehát egy igazi hangszeres banda mellett röhejes látni egy olyan embert aki két CD-vel meg két bizgentyűvel csinálja a show-t - a vicc az benne ,hogy nem is egyszer ez is playback Smile .
Na a lényeg, van a jó zene meg a nem jó zene , az meg ,hogy mivel készült tök mind1 szerintem, amit mi itt álatlában csinálunk az live-ban előadhatatlan és innentől kezdve szerintem mind1 hogy egér vagy midi bill.-el készült. Big Grin
A Téli varázs nagyon szép-kellemes lett Big Grin Gratula
Válasz idézéssel
2012-10-28, 15:44 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2012-10-28 - 15:45. Szerkesztette: Smilee17.)
Üzenet: #18
(2012-10-28 15:30)yetijoe Írta:  Érdekes ilyet olvasni itt - bár részben igazad van - ,de ez kicsit azért túlzás volt, mármint a Juci néni Smile . Bárki hozzájuthat egy zene szerkesztő programhoz és használhatja is, de azért pont Juci néni nem biztos , hogy összetudna dobni bármit is a bablevesen kívül Tongue
Az igazi zenészek sokszor évekig, évtizedekig tanulják a mesterségüket és vállnak valakivé.Én speciel imádom a Heavy és Speed Metalt is és ott bizony igazi hangszerek szólnak mind a stúdiómunkák közben mind az IGAZI LIVE koncerteken.
Ehhez képest egy mai divatos együttes vagy DJ mit tud??? Az , hogy két bizbaz padon tekerget 8 kütyüt az nem igazi live előadás - pláne,ha hozzávesszük, hogy sokszor nem is saját számokat mixelnek hanem létezőket effekteznek össze-vissza , mint Juci néni a bablevest tejföllel vagy erőspaprikával Tongue.
Tehát egy igazi hangszeres banda mellett röhejes látni egy olyan embert aki két CD-vel meg két bizgentyűvel csinálja a show-t - a vicc az benne ,hogy nem is egyszer ez is playback Smile .
Na a lényeg, van a jó zene meg a nem jó zene , az meg ,hogy mivel készült tök mind1 szerintem, amit mi itt álatlában csinálunk az live-ban előadhatatlan és innentől kezdve szerintem mind1 hogy egér vagy midi bill.-el készült. Big Grin

Én is szeretem a Metal zenét , BFMV, COB, Escape the Fate, skillet stb... én soha nem szóltam le 1 műfajt se h nem kell tudás hozzá meg egyebek... Persze vannak olyanok akik azt hiszik hogy tudnak.... én nem hiszek semmit magamról én nekem ez kikapcsolódás meg szórakozás most én személy szerint nem azért jöttem erre az oldalra h belinkeljek pár tracket azt folyassam a nyálam hogy húúúú ezt nézzétek mit műveltem ... Egyet értek YetiJoe-val van a zene ami tetszik azt meghallgatom Smile meg van ami nem tetszik és azt nem hallgatom, nem bonyolult ez a rendszer Big Grin Smile

Ja és köszi a véleményt Smile
Válasz idézéssel
2012-10-28, 16:35
Üzenet: #19
Emberek NEM TUDTOK OLVASNI!Big Grin Én nem a műfajról beszéltem. Olyat csináltok amit akartok ez a része nem érdekel. Én arra reagáltam azzal, hogy "szomorú látni a zeneszerzés eszköze az egér", hogy hol van a midi billentyű. Csak egérrel ide rajzolók oda rajzolók és kész is a zene. 20 ével ez elött mit csináltáltatok volna akkor hova rajzoltok vonalakat. Vagy tudtál játszani hangszeren vagy álmodoztál. Amúgy sértődés nélkül ha a célzás nekem is szól "Persze vannak olyanok akik azt hiszik, hogy tudnak...", ha én vettem a fáradságot végig hallgattam a munkádi, látogasd meg a topikom találsz 23 tracket és 3 albumot és utána nyugodt szívvel kritizálhatsz.Smile További jó öröm zenélgetést kívánok neked abban a stílusban mely legjobban érdekel.Smile
Válasz idézéssel
2012-10-28, 17:01
Üzenet: #20
(2012-10-28 16:35)Haliday Írta:  Emberek NEM TUDTOK OLVASNI!Big Grin Én nem a műfajról beszéltem. Olyat csináltok amit akartok ez a része nem érdekel. Én arra reagáltam azzal, hogy "szomorú látni a zeneszerzés eszköze az egér", hogy hol van a midi billentyű. Csak egérrel ide rajzolók oda rajzolók és kész is a zene. 20 ével ez elött mit csináltáltatok volna akkor hova rajzoltok vonalakat. Vagy tudtál játszani hangszeren vagy álmodoztál. Amúgy sértődés nélkül ha a célzás nekem is szól "Persze vannak olyanok akik azt hiszik, hogy tudnak...", ha én vettem a fáradságot végig hallgattam a munkádi, látogasd meg a topikom találsz 23 tracket és 3 albumot és utána nyugodt szívvel kritizálhatsz.Smile További jó öröm zenélgetést kívánok neked abban a stílusban mely legjobban érdekel.Smile

De én nem is neked szántam azt a megjegyzést ... én is arra a DJ-kre utaltam akik verik a nyálukat Big Grin egyébként meg tudok játszani zongorán Smile és nem sértődtem meg ezt félre értetted Smile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Smilee =) zenéi Smilee =) 22 4,467 2011-03-13 16:39
Utolsó üzenet: Slim Colt

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás