Új válasz 
Smilee Zenéi
2012-10-28, 20:45
Üzenet: #21
RE: Smilee Zenéi
(2012-10-28 16:35)Haliday Írta:  Emberek NEM TUDTOK OLVASNI!Big Grin Én nem a műfajról beszéltem. Olyat csináltok amit akartok ez a része nem érdekel. Én arra reagáltam azzal, hogy "szomorú látni a zeneszerzés eszköze az egér", hogy hol van a midi billentyű. Csak egérrel ide rajzolók oda rajzolók és kész is a zene. 20 ével ez elött mit csináltáltatok volna akkor hova rajzoltok vonalakat. Vagy tudtál játszani hangszeren vagy álmodoztál. Amúgy sértődés nélkül ha a célzás nekem is szól "Persze vannak olyanok akik azt hiszik, hogy tudnak...", ha én vettem a fáradságot végig hallgattam a munkádi, látogasd meg a topikom találsz 23 tracket és 3 albumot és utána nyugodt szívvel kritizálhatsz.Smile További jó öröm zenélgetést kívánok neked abban a stílusban mely legjobban érdekel.Smile

Hajaj , mivel én reagáltam elöszőr az egér ellenes üzenetre, gyorsan tisztázom is , hogy nem akarok ezzel háborút indítani Smile , és erre írtam , hogy részben igazad is van , persze, hogy valami hangszeres kiinduló alap kell hozzá , én csak azt akartam kifejezni, hogy ha egérrel csinálta valaki ha nem ha jó akkor jó ha nem akkor nem.Mondjuk ezért nem volt annyi együttes meg önkéntes zeneszerző a 80-as években meg elötte ez egyértelmű.
De például most nem lenne Skrillex nem lenne dubstep meg hasonló Tongue
Elnézést ha valaki is magára vett valamit vagy sértőnek találta , nem volt szándékomban.Csupán én is leírtam a véleményem Smile
A világ meg már itt tart elég egy software meg egy egér , amúgy én használok bill.-t , sőt néha gitározok is ......
Válasz idézéssel
2013-01-24, 21:39
Üzenet: #22
Új szerzemény Smile jöhetnek a vélemények Smile
Válasz idézéssel
2013-01-26, 10:37
Üzenet: #23
Nagyon szép melódia , gratulálok. Smile
Válasz idézéssel
2013-01-29, 14:46
Üzenet: #24
(2013-01-26 10:37)yetijoe Írta:  Nagyon szép melódia , gratulálok. Smile

Köszönöm Smile
Válasz idézéssel
2013-01-31, 16:15
Üzenet: #25
Maga a zongorás dallam nagyon jó, talán adhatsz hozzá padet vagy stringet, azzal még érdekesebbé lehetne tenni, így sem rossz Smile (a videót én helyenként túl nyálasnak találom, de ha ezzel valakinek akartál üzenni, akkor eltekintek ettől a kritikától Big Grin Big Grin)
Válasz idézéssel
2013-02-01, 11:49
Üzenet: #26
(2013-01-31 16:15)The Convicted Írta:  Maga a zongorás dallam nagyon jó, talán adhatsz hozzá padet vagy stringet, azzal még érdekesebbé lehetne tenni, így sem rossz Smile (a videót én helyenként túl nyálasnak találom, de ha ezzel valakinek akartál üzenni, akkor eltekintek ettől a kritikától Big Grin Big Grin)

Köszönöm szépen Big Grin És eltaláltad ezt egy személynek csináltam ^^ Big Grin
Válasz idézéssel
Új válasz 

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Smilee =) zenéi Smilee =) 22 4,881 2011-03-13 16:39
Utolsó üzenet: Slim Colt

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás