Új válasz 

A téma értékelése:
  • 0 Szavazatok - 0 Átlag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sonar X1
2014-02-02, 16:28
Üzenet: #61
RE: Sonar X1
(2014-01-19 17:35)BonFire Írta:  Egyrészt nem „ring”, hanem „rig”, legyünk pontosak!Rolleyes
Másrészt ez Sonar topic; az, hogy a GR miért nem olvassa be a saját product-jait, az csak saját magára tartozik. Ajánlott a program újratelepítése.

háát köszi, sajnos nem oldotta meg a dolgot, feladtam.
Akkor evezzünk sonar-hoz vissza. Hogy tudok (mivel) pl audio sávba felvett gitár témát beeffektelni, ha nem akarok mondjuk külső eszközt használni. Milyen cuccot kellene rá használnom?
Másik kérdés, miért van az hogy a session drummer-ben ha beállítok valamit (egy sima 2/4-et pl) és behúzom az audiosávba, akkor teljesen mást hallok vissza a beállítotthoz képest?

Köszi a választ Smile
Válasz idézéssel
2014-02-02, 16:52
Üzenet: #62
(2014-02-02 16:28)spotyesz Írta:  Hogy tudok (mivel) pl audio sávba felvett gitár témát beeffektelni, ha nem akarok mondjuk külső eszközt használni. Milyen cuccot kellene rá használnom?
Másik kérdés, miért van az hogy a session drummer-ben ha beállítok valamit (egy sima 2/4-et pl) és behúzom az audiosávba, akkor teljesen mást hallok vissza a beállítotthoz képest?

Köszi a választ Smile

1. Én Amplitube-bal szoktam megoldani az erősítőket. Ajánlom neked is. Szubjektív tapasztalataim szerint jobb, mint a GR.
2. A SD kérdésre nem tudok válaszolni, mivel azt nem is használom. Talán fel sincs telepítve nekem. Addictive Drumst használok mindenre.
Válasz idézéssel
2014-02-04, 09:47
Üzenet: #63
(2014-02-02 16:52)BonFire Írta:  1. Én Amplitube-bal szoktam megoldani az erősítőket. Ajánlom neked is. Szubjektív tapasztalataim szerint jobb, mint a GR.
2. A SD kérdésre nem tudok válaszolni, mivel azt nem is használom. Talán fel sincs telepítve nekem. Addictive Drumst használok mindenre.

Remek, de hogy tudom plugin-ként alkalmazni (mondjuk az Amplitube-ot)? mert nem hozza fel lehetőségnek Confused
Illetve az Addictive Drumst sem találja
Válasz idézéssel
2014-02-04, 10:04
Üzenet: #64
(2014-02-04 09:47)spotyesz Írta:  Remek, de hogy tudom plugin-ként alkalmazni (mondjuk az Amplitube-ot)? mert nem hozza fel lehetőségnek Confused
Illetve az Addictive Drumst sem találja

Ahogyan az összes többi VST-t! VST preferencesben újraszkennelteted őket, majd ezek után már megjelennek az effektlistádban. Sáv effekt ablak-►Katt a kis plusz jelre-►Effektlistából kiválaszt.
Válasz idézéssel
2014-02-04, 11:07 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2014-02-04 - 11:26. Szerkesztette: spotyesz.)
Üzenet: #65
(2014-02-04 10:04)BonFire Írta:  Ahogyan az összes többi VST-t! VST preferencesben újraszkennelteted őket, majd ezek után már megjelennek az effektlistádban. Sáv effekt ablak-►Katt a kis plusz jelre-►Effektlistából kiválaszt.

Nagyon király!
Köszönöm szépen. De az is jó ha Vst könyvtárba átlövöm a dll-t mert akkor nem kell tallóznom. Smile
Ezer hála...most úgy néz ki minden faszán működik.
Egy utolsó probléma... Smile
amikor elkezdem csinálni az alapot akkor a sávoknál a Meter peak beáll 1,3-ra és pirossal írja. Így a sáv vége lehalkul. Utána egyszer csak jó lesz. A kettő összefüggésben lehet? vagy miért csinálja hogy elhalkul a midi vége?
Válasz idézéssel
2014-02-04, 12:56 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2014-02-04 - 12:58. Szerkesztette: BonFire.)
Üzenet: #66
(2014-02-04 11:07)spotyesz Írta:  amikor elkezdem csinálni az alapot akkor a sávoknál a Meter peak beáll 1,3-ra és pirossal írja. Így a sáv vége lehalkul. Utána egyszer csak jó lesz. A kettő összefüggésben lehet? vagy miért csinálja hogy elhalkul a midi vége?

Na, most innen az egészet nem értem. Melyik meter peak pontosan? Audió vagy MIDI sáv? Utóbbinál nem kell törődni vele, a MIDI nem klippel, de ha téged megnyugtat, húzd nyugodtan halkabbra. Az 1,3 azt jelenti, hogy 1,3 decibellel haladta meg a csúcs amplitúdó a 0 dB-t. A klipelés esetén pedig azért marad úgy, pirosan, hogy le lehessen utólag olvasni. Ha téged zavar, az opciókban ki lehet kapcsolni. Ezen a részen kell turkálni:

Csatolt Fájl(ok) Előnézet(ek)

Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás