Új válasz 
Sziasztok!
2010-09-29, 11:28
Üzenet: #1
Sziasztok!
Én egy 33 éves izomsorvadásos srác vagyokSmile
FL STUDIO 9et kb egy éve használom hobibol keztem el zenélgetni szeretem mert könyü használni igaz eleinte nagyon nehézvolt a lüke agyamnak de megtanultam ugy ahogy van pár számom igaz sokak szerint gagyi mind de én nem azért csinálom öket hanem hogyha egyszer nemleszek akkor maradjon vmi utánamSmile ezeket a zenéket csináltam tudom gagyik de ilyeneket tudokSmile

http://www.youtube.com/results?search_qu...smith&aq=f
Válasz idézéssel
2010-09-29, 13:24
Üzenet: #2
RE: Sziasztok!
A legjobb helyen jársz, hogy fejlődj Smile. 1 év alatt még nem szabad csodát várni, az ilyen jellegű számok ilyenkor még teljesen rendben vannak. Reméljük hozzá tudunk járulni a zenei fejlődésedhez Smile.
Válasz idézéssel
2010-09-29, 15:00 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-09-29 - 15:26. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #3
Üdvözlet a fórum, minden egyes dolog váljon hasznodra, ha valamit nem tudsz, segítünk. És így van, 1 év alatt nem fog minden összejönni, bár ez képességtől is függ Wink

Izomsorvadásos? Confused Remélem itt nem rosszra gondoltál...
Válasz idézéssel
2010-09-29, 15:20
Üzenet: #4
Üdv itt!
Váljon hasznodra a fórum!
Válasz idézéssel
2010-09-29, 18:54
Üzenet: #5
Szia! Szerintem a legtöbben így kezdjük és 5-10 év múlva mosolygó boldogsággal hallgatjuk vissza. Úgyhogy kitartó munkát a fejlődéshez.
Válasz idézéssel
2010-09-30, 08:46
Üzenet: #6
(2010-09-29 15:00)Hardflamer Írta:  Üdvözlet a fórum, minden egyes dolog váljon hasznodra, ha valamit nem tudsz, segítünk. És így van, 1 év alatt nem fog minden összejönni, bár ez képességtől is függ Wink

Izomsorvadásos? Confused Remélem itt nem rosszra gondoltál...
Nem gondoltam semi roszraSmile igen sajna 7 éves korom ota vagyok izom betegSmile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás