Új válasz 
Sziasztok
2010-10-15, 15:53
Üzenet: #1
Sziasztok
Sziasztok.

Én DOF névre hallgatok, egyébként Norbinak hívnak. Elég régóta foglalkozok zenével, mindig hallgattam zenét, mivel apám DJ volt még anno, és énis érdeklődtem zene iránt. 6 éves koromba kezdtem el hip-hop-ot hallgatni (Wu-Tang Clan, Eazy-E, Public Enemy meg hasonló underground előadókat), mert akkor kezdtem el breakelni Big Grin és az hozta magával a kultúrát. Utána megkedveltem a breakbeat-et és a jungle-t, majd ahogy haladt az idő és fejlődtek az elektronikus zenék, a drum n bass-t és a dubstep-et, grime-ot. Olyan 6 éve írtam először zenét, az hip-hop alap volt. De 3-4 éve inkább már dubstep-eket és drum n bass-eket írok inkább, pihenésképp pedig 2 ilyen zene között jópár hip-hop alapot, amikbe általába én az átlagtól eltérően nem használok mintákat, hanem inkább saját magam írok kottákat, készítek hangokat. Egyébként elég sokan hallgatják rendszeresen a zenéimet itthon is, külföldön is, egy szerbiai rap előadónak írtam alapokat, a dubstep-jeimet pedig partykon, rádióba is játszották már.
Nagyjából ennyi lenne szerintem a bemutatkozásom, már ami a zenei pályámat jelenti, hiszen itt az a lényeg Smile

Üdv. DOF
Válasz idézéssel
2010-10-15, 15:58
Üzenet: #2
RE: Sziasztok
Szép bemutatkozás, látom te sem a kezdő-csoporthoz tartozol, érezd jól magad! Wink

Honnan valósi vagy?
Válasz idézéssel
2010-10-15, 16:21
Üzenet: #3
Üdv Itt! Majd ha lehet kérek segítséget dubstephez, ha úgy adódikSmile
Válasz idézéssel
2010-10-15, 16:33
Üzenet: #4
Köszöntelek köreinkben!
Hasznos fórumozást kívánok!
Válasz idézéssel
2010-10-15, 17:46 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-10-15 - 17:48. Szerkesztette: DOF.)
Üzenet: #5
Kösz a jó fogadtatást. Smile
(2010-10-15 16:21)Tom Leiden Írta:  Üdv Itt! Majd ha lehet kérek segítséget dubstephez, ha úgy adódikSmile

Üdv! Természetesen segítek bármiben, ha tudok Big Grin
(2010-10-15 15:58)Hardflamer Írta:  Szép bemutatkozás, látom te sem a kezdő-csoporthoz tartozol, érezd jól magad! Wink

Honnan valósi vagy?

Hát, Újkígyósi vagyok. Ez egy Békés-megyei kisváros, szerintem nemigen hallottál még róla Big Grin
Válasz idézéssel
2010-10-16, 19:58
Üzenet: #6
Bázz Újkígyós? Üdv a környékemen Big Grin. Nagyszénás Wink
Válasz idézéssel
2010-10-17, 19:35
Üzenet: #7
Nagyszénás? :O az annyira nincs is messze Big Grin azthittem csak én lakok itt az isten háta mögött xD
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás