Új válasz 
Sziasztok! :)
2010-10-24, 12:20
Üzenet: #1
Sziasztok! :)
Sziasztok!

Elektronikus zenével foglalkozom mondjuk úgy egy fél éve, és most végre sikerült is vásárolnom, hosszú fontolgatás után egy pár dolgot. Sokat kell még tanulnom, hisz kismillió funkció van az Flstudoban pláne ha az embernek van külső eszköze is. És hát mire másra is való ez az oldal. Big Grin
Kedvenc stílusaim amiben utazok: DnB, chiptune, dubstep, breakcore, breakbit, liquidfunk, neurofunk.

Csatoltam is egy képet a cuccaimról, remélem sikerült...

Csatolt Fájl(ok) Előnézet(ek)

Válasz idézéssel
2010-10-24, 12:31
Üzenet: #2
RE: Sziasztok! :)
Üdvözlet a fórumon, váljon hasznodra itt sok minden! Wink
Válasz idézéssel
2010-10-24, 12:32
Üzenet: #3
Üdvözöllek!
Tanulmányozd a fórumot, mert sok-sok segítséget nyújthat!
Sikeres alkotást/alkotásokat kívánok!
Válasz idézéssel
2010-10-24, 12:40
Üzenet: #4
Nagyon kafa a cuccBig Grin

És Sok sikert az alkotásban....Smile
Válasz idézéssel
2010-10-24, 13:06
Üzenet: #5
Köszi! Smile

Végre egy olyan fórumot találtam, ahol aktivitás is van.
Válasz idézéssel
2010-10-26, 13:46
Üzenet: #6
Jól látom az egy tetris? Smile Nem vagyok a kézi konzolok szakija, de nekem nagyon az ugrik be róla Big Grin. A Korg Kaoss meg nagyon fajin kis cucc. Én egyébként egy kisebb korg csodában gondolkodom, a monotronban.
Válasz idézéssel
2010-10-26, 16:32
Üzenet: #7
(2010-10-26 13:46)laccas Írta:  Jól látom az egy tetris? Smile Nem vagyok a kézi konzolok szakija, de nekem nagyon az ugrik be róla Big Grin. A Korg Kaoss meg nagyon fajin kis cucc. Én egyébként egy kisebb korg csodában gondolkodom, a monotronban.

Hát az igazából egy gameboy. De az egész rendszer kísérleti. Hiszen arról sehol nem tudtam olvasni, hogy egy gameboy milyen típusú és erősségű jelet ad ki magából. Smile

Korg monotron istenkirályság simán lehet keverni a kpminivel. Volt szerencsém hangfoglaláson kipróbálni. Cool
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás