Új válasz 
Sziasztok!
2011-06-07, 18:07
Üzenet: #1
Sziasztok!
Szevasztok Fórumozók! Smile

Mint a legújabb tag úgy illendő, hogy bemutatkozzak!
Geri vagyok, 21 éves és most kezdtem el ismerkedni az FL Studioval. Érdeklődési köröm főleg a focira, a csajokra, a bulikra és a zenére fókuszálódik! 21 évesen sajnos a labdarúgásról szövögetett álmaim nagyon messzire kerültek tőlem, de itt a zene amiben remélhetőleg nem számítok még öregnek így sem, hogy igazából most kezdek belemélyülni!
Szeretnék producerkedni, kitűnő remixeket, bootlegeket, mashupokat kiadni a kezeimből és azt megismertetni az emberekkel, valamint feltett szándékom, hogy megpróbáljam felverekedni magam a méltán híres lemezlovasok közé! Smile
Lehet így elsőre sokan azt gondolhatják, hogy nagyképűségből mondom ezeket, vagy más negatívumokat társítanak egyből hozzám, de bízom magamban és remélem rájuk cáfolok! Meg akarom valósítani ezen céljaimat! Smile
Remélhetőleg szívesen láttok majd itt, sok-sok segítséget kapok és sokat tanulhatok itt tőletek a "szakmáról"! Smile

Köszönök előre is mindent!Blush
Tisztelettel:Rolleyes
Greg Bald
Válasz idézéssel
2011-06-07, 18:12
Üzenet: #2
RE: Sziasztok!
Köszöntlek sorainkban! Nézőpont kérdése egyébként, ugyanis például Mozarthoz képest már idősnek számítasz Smile. De a zene mindig is korfüggetlen volt, sok előadó lett idősebb korában ismert!

Persze azt azért hozzá kell tenni, hogy több évet kell rászánni, hogy valaki profi legyen és olyan tudásra tegyen szert, ami megkérdőjelezhetetlen.
Válasz idézéssel
2011-06-07, 18:17 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-06-07 - 18:18. Szerkesztette: Greg Bald.)
Üzenet: #3
Ezzel tisztában vagyok, hogy csak a rengeteg befektetett idő és megszerzett tudás és tapasztalat hozhatja meg a munka gyümölcsét! Big Grin De ilyen "profik" társoságában mint ti nem lehet semmi gondom! Smile
Válasz idézéssel
2011-06-07, 19:23
Üzenet: #4
Légy üdvözölve! Milyen stílusban kezdenéd meg pályafutásod? Smile
Válasz idézéssel
2011-06-07, 20:26
Üzenet: #5
(2011-06-07 19:23)Parallectic Írta:  Légy üdvözölve! Milyen stílusban kezdenéd meg pályafutásod? Smile

Köszönöm! Smile A legközelebb hozzám a House áll! De nem zárkózom el egyik stílustól sem! Smile
Válasz idézéssel
2011-06-08, 15:52
Üzenet: #6
köszöntelek én is köreinkben és remélemmég akkor is nyomod a zenét amikor anyi idős leszel mint a YELLO tagjai. Sok sikert.Big GrinCool
Válasz idézéssel
2011-06-08, 20:32
Üzenet: #7
(2011-06-08 15:52)Haliday Írta:  köszöntelek én is köreinkben és remélemmég akkor is nyomod a zenét amikor anyi idős leszel mint a YELLO tagjai. Sok sikert.Big GrinCool

Kösszii! Big Grin Reméljük így lesz!
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás