Új válasz 
Sziasztok! :)
2011-06-14, 15:21
Üzenet: #1
Sziasztok! :)
Üdv mindenkinek!

Attila vagyok 22 éves, zenével már fiatalon megismerkedtem mivel zenei tagozatos voltam. Gitáron és trombitán játszottam! A zene szeretete azóta sem tűnt el. Már 2 éve csinálgatok mixeket de mióta egyik barátom megmutatta ezt a nagyszerű programot már jobban érdekel a zene készítés.

Igazából engem a produceri munka jobban érdekel mint a Dj élet.
Csak sajnos még nem nagyon ismerem ezt a programot és nagyon amatőr vagyok sok mindent kell még tanulnom de nembaj nem adom fel az első kudarcok után.
Igazából minden fajta/stílusú zenét szeretek de az igényes elektronika áll a szívemhez a legközelebb.
Nem vagyok oda a mai populáris zenért persze az sem rossz csak nem nekem van kitalálva.
Az én szívemhez a legközelebb a Drum And Bass áll azon belül is a Neurofunk stílus! Most kezdtem el ismerkedni az experimentál elektronikával is ami kezd a szívemhez nőni a maga sajátosságával.
Mivel amatőr vagyok ezért minden kis segítséget szívesen fogadok.

Köszönöm hogy itt lehetek!
További szép napot mindenkinek Sziasztok Smile
Válasz idézéssel
2011-06-14, 15:32
Üzenet: #2
RE: Sziasztok! :)
Szia!

Üdv. közöttünk!
Válasz idézéssel
2011-06-14, 15:45
Üzenet: #3
Haribol Smile

sok hozzáértő ember van itt,biztos lehetsz benne,hogy fogsz találni segítséget mindenhez Smile
további jó alkotást,és légy üdvözölve
Válasz idézéssel
2011-06-14, 15:52
Üzenet: #4
Köszönöm szépen!
Válasz idézéssel
2011-06-14, 17:45
Üzenet: #5
Üdv itt helyben! Smile
Válasz idézéssel
2011-06-14, 18:04
Üzenet: #6
Köszönöm a köszöntést!
Válasz idézéssel
2011-06-15, 19:12
Üzenet: #7
üdvözöllek én is a fedélzeten. Olvasva az írásod mindig is furcsáltam ha valakinek fizikai köze is van a zenéhez miért kezd el dj-kedni amikor sokkal többet is kihozhatna magából. De sok sikert az álmaidhoz.SmileCool
Válasz idézéssel
2011-06-15, 19:49
Üzenet: #8
Köszönöm az üdvözlésed! Van igazság abban amit mondasz, de sztem ez sok segítséget nyújt főleg az experimentalhoz mert abban gyakran szólaltatnak meg különböző hangszereket persze ez az én véleményem.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás