Új válasz 
sziasztok!
2012-11-09, 21:14
Üzenet: #1
sziasztok!
sziasztok!

Én csak most regisztráltam, pedig kb.8-9 éve tolom fruity-val, pontos időt nem tudok mondani, de emlékszem, hogy az 1.2-es verzióval kezdtem valamikor nagyon régen. Beregisztráltam, mert utóbbi időben kevesebb időm van zeneírásra és az újabb verziókban a rengeteg újítást így lassabban ismerem ki, így gondoltam itt majd találok hasznos dolgokat is. Elég sok zeném már meg is jelent és annál sokkal több van kiadatlan. Dj és producer vagyok. Breaks, electrobreaks zenékkel kezdtem, aztán jött a glitch-hop, aztán évekig főként dubstep-pel foglalkoztam, mostanság megint glitchy dolgokat is írtam. Tömören ennyi. Respect a forum-cru-nak!Shy
Válasz idézéssel
2012-11-09, 21:21
Üzenet: #2
RE: sziasztok!
Üdvözlet a fórumon és szerintem a segítek topicban kérdéseidre mindig lesz válasz. De valószínű tőled is sokan fognak kérdezni.Smile
Válasz idézéssel
2012-11-10, 15:04
Üzenet: #3
Régi motoros érkezett Smile Üdv!
Válasz idézéssel
2012-11-10, 19:44
Üzenet: #4
Üdvözlet! Smile)))
Válasz idézéssel
2012-11-11, 07:21
Üzenet: #5
Köszönjük szépen, üdv. itt nálunk!
Válasz idézéssel
2012-11-26, 15:37
Üzenet: #6
re respect ,hasznos forumozást.
Válasz idézéssel
2012-12-04, 09:21
Üzenet: #7
Hello! Eddig Midi Key Nélkül csináltam a zenéket . Spanom áthozta és be olvassa a gép deh valami miat csuszik a hang . Tudnátok segiteni ??
Válasz idézéssel
2012-12-09, 10:11
Üzenet: #8
(2012-12-04 09:21)KennedyProducer Írta:  Hello! Eddig Midi Key Nélkül csináltam a zenéket . Spanom áthozta és be olvassa a gép deh valami miat csuszik a hang . Tudnátok segiteni ??

Ez azért van, mert asio-ban állítani kell a késleltetés idejét. Ha pedig nincs fent ASIO driver, akkor fel kell rakni és beállítani a megfelelő késleltetési időt.

Minél kisebb ez az érték, annál jobb a Midi billentyű hangzását illetően, viszont annál jobban terheli a processzort is, ezért nagyobb projektek esetén recsegés léphet fel.

Sajnos a windowson történő szerkesztésnek ez a hátulütője.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás