Új válasz 
Sziasztok! :)
2013-01-10, 13:30
Üzenet: #1
Sziasztok! :)
Hát hol is kezdjem, régóta foglalkozom fl-el a fórumot is régóta olvasgatom, csiszolom a tudásom...ám még kezdőnek mondanám magam..

Most érkeztem el oda hogy összerakjak egy zenét.
https://soundcloud.com/toomerdenarwhal/t...-tune-demo

Lessétek meg és szeretném ha véleményt mondanátok, de ne olyat hogy gagyi hagyjam inkább abba, hanem hogy hogyan folytassam mit nézzek meg min lehet javítani..

Régóta vágyam hogy ha egy Armin van Buuren nem is de nagy muzsikus szeretnék lenni Smile

Toomer voltam a narvál
Válasz idézéssel
2013-01-10, 18:51
Üzenet: #2
RE: Sziasztok! :)
Szerbusz jó fórumozást és gyüjts minél több tapasztalatot. A zenédre még nem reagálnék ahoz a zenei áttekintőbe nyiss egyetlen topicot és ott ki tudjuk vesézni. Viszont előre annyi kérdésem lenne aktívan mennyit időt töltöttél már zenével?Smile
Válasz idézéssel
2013-01-10, 19:22
Üzenet: #3
Ok. Kösz a tanácsot..
25 éves vagyok és ugyan a családban volt szintetizátor, citera, gitár sosem éreztem affinitást, motivációt hogy komolyan megtanuljak hangszeren játszani...A zenei alapfogalmaim kb megrekednek egy iskolás zene és énekkarból kizárt énekóráról lógós kisfiú szintjén...
Az Fl studióval kb 4 éve találkoztam hol elkezdtem, hol abbahagytam idő és kedv függvényében...
Egy jó barátomat láttam akkor és azóta ahogy ő csinálja abból merítek és követem...
Próbálkoztam reasonnal is de az parkolópálya lett...

Dehát ezért is vagyok itt hogy a kapcsolatom a zenével helyrebillenjenSmile
Válasz idézéssel
2013-01-17, 19:24
Üzenet: #4
szeva ! üdv,jó forumozást! jóleszez Tongue hangerő néhol nem okés stb..nade majd tényleg a zenei topikban,ott a helye
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás