Új válasz 
Sziasztok
2013-09-15, 13:55
Üzenet: #1
Brick Sziasztok
Üdv mindenkinek!

DJ Small vagyok (Bank Zoltán) és körülbelül két éve foglalkozom zeneszerkesztéssel/zeneszerzéssel az FL Studio nevű progival. Nemrégiben tértem át a 11-dik kiadásra és nekem nagyon bejött minden újítás de nekem hiányzik az ún. "pattern blocks" (vagy lehet hogy csak én nem találom?).
Alapjában véve egy hete álltam neki első electro house albumomnak aminek a zenéit egytől egyig ezzel a programmal csináltam, a megjelenés november 4-én lesz promomix pedig valamikor október vége fele.
Válasz idézéssel
2013-09-19, 01:25
Üzenet: #2
RE: Sziasztok
(2013-09-15 13:55)DJ Small Írta:  Üdv mindenkinek!

DJ Small vagyok (Bank Zoltán) és körülbelül két éve foglalkozom zeneszerkesztéssel/zeneszerzéssel az FL Studio nevű progival. Nemrégiben tértem át a 11-dik kiadásra és nekem nagyon bejött minden újítás de nekem hiányzik az ún. "pattern blocks" (vagy lehet hogy csak én nem találom?).
Alapjában véve egy hete álltam neki első electro house albumomnak aminek a zenéit egytől egyig ezzel a programmal csináltam, a megjelenés november 4-én lesz promomix pedig valamikor október vége fele.

Üdvözöllek köreinkben! A pattern blokkokat 11-ben még elő lehet hozni, viszont hamarosan már teljesen ki fog kopni belőle, így célszerű áttérni a most használatos sokkal áttekinthetőbb rendszerre.
Itt egy videó arról, miként lehet visszaállítani a blokkokat:
Válasz idézéssel
2013-09-22, 18:36
Üzenet: #3
RE: Sziasztok
Hát sajnálom hogy kikopik belőle nekem nagyon tetszik ez a kezelőfelület
Köszönöm a videót sikerült visszarakni a blokkokat Big Grin
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás