Új válasz 
Sziasztok
2013-10-15, 15:23
Üzenet: #1
Sziasztok
ejjfeny-nek hívnak-- Több éve foglalkozom zenével. Több ismert zenésszel is dolgoztam készítettem remixet vagy feldolgozást. Imádom a zenét szinte a lételemem. Szívesen dolgozom . szívesen válalok felkéréseket zenekészítésre együtt dolgozásra. Remélem itt is kerűl rá alkalom....
üdv nektek
Válasz idézéssel
2013-10-15, 17:04
Üzenet: #2
RE: Sziasztok
Üdvözlet nálunk és jó barátkozást és sok közös munkát fórum társakkal.Smile
Válasz idézéssel
2013-10-15, 19:37
Üzenet: #3
(2013-10-15 17:04)Haliday Írta:  Üdvözlet nálunk és jó barátkozást és sok közös munkát fórum társakkal.Smile

Köszönöm
Válasz idézéssel
2013-10-20, 15:56
Üzenet: #4
"Imádom a zenét, szinte a lételemem."

Maga a szöveg számomra inkább klisé, de hát jobban nehéz kifejezni, hogy mit is jelent valaki számára a zene. De jól teszed mindenesetre, anélkül nehéz lenne bármilyen zenéhez is hozzáfogni Smile Üdv!
Válasz idézéssel
2013-10-20, 21:54
Üzenet: #5
(2013-10-15 15:23)ejjfeny Írta:  ejjfeny-nek hívnak-- Több éve foglalkozom zenével. Több ismert zenésszel is dolgoztam készítettem remixet vagy feldolgozást. Imádom a zenét szinte a lételemem. Szívesen dolgozom . szívesen válalok felkéréseket zenekészítésre együtt dolgozásra. Remélem itt is kerűl rá alkalom....
üdv nektek
Sok tapasztalt tagunk van, akik szerintem nyitottak ilyen lehetőségre Smile. Üdv közöttünk!
Válasz idézéssel
2013-10-21, 16:28
Üzenet: #6
(2013-10-20 15:56)The Convicted Írta:  "Imádom a zenét, szinte a lételemem."

Maga a szöveg számomra inkább klisé, de hát jobban nehéz kifejezni, hogy mit is jelent valaki számára a zene. De jól teszed mindenesetre, anélkül nehéz lenne bármilyen zenéhez is hozzáfogni Smile Üdv!

Csak így lehet zenét készíteni. :_) Üdv és köszönöm.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás