Új válasz 
Sziasztok.
2009-05-27, 07:28 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-05-27 - 07:35. Szerkesztette: gracian75.)
Üzenet: #1

34 éves vagyok és hobbi szinten csűröm csavarom az Fl-t lassan 6 éve. Sajnos a lehető leg proci és memóriazabáló módon csinálom a zenéket. Tudom vannak trükkök ennek kikerülése érdekében. Csak azokat a zenéket fogom felrakni amiket érdemesnek tartok arra hogy megnézzétek ,halgassátok őket. Sok féle stílusban próbálkoztam már de egy olyasféle electro-trance-industrial-tech stílusban szeretem őket inkább legyártani. Voltam Metál rajongó kicsit fiatal koromban aztán váltottam nem kicsit NAGYOT! Depeche Mode. Utána meg EBM. Szóval minden ami EBM. Pl. Front Line Assembly, Skinny Puppy, Funker Vogt, Hocico, Covenant, Code 64. Kemények és lazák is vannak. Egyébként mindent értékelek ami zene, bármilyen stílust képvisel. Nem is nagyon számítanak a loop-ok vagy egyszerű hangok ha azok fantáziával odaillően ritmusérzékkel vannak összerakva. Sok loop-ot használok és a gyári hangokat akár Nexus akár Poizone kicsit eltekergetem. De nem attól lesz jó a zene mennyit tekergeted szerintem, hanem attól mennyire egyedi, művészi és helyen vannak a hangok illetve összeillenek azok még ha kicsit elvont módon akkor is. Ez nálam tényleg csak hobbi! De tisztelem becsülöm aki bármit is összerak ebben a progiban! Röviden ennyi. Ja és néha 1 hónapig sincs ihlet Rolleyes Üdv mindenkinek! Zeném! Nemtom mért nincs HQ a videón?
Válasz idézéssel
2009-05-27, 07:34
Üzenet: #2
RE: Sziasztok.
szia, koszi a reszletes bemutatkozast, erdekes iven jartad vegig a zene vilagatBig Grin
a zenekeszites elveben egyetertunk, fantazia, fantazia, fantaziaWink
jo forumozast!
Válasz idézéssel
2009-05-27, 09:31
Üzenet: #3
Kellemes időtöltést Smile.
Válasz idézéssel
2009-05-27, 09:33
Üzenet: #4
űdv minálunk!tecik a youtube-os számod!tényeg sokféle elektronikus zene őtvőződik benne!csak igy tovább!Smile
Válasz idézéssel
2009-05-27, 12:58
Üzenet: #5
én is ezt a stílust nyomom.csak így tovább
Válasz idézéssel
2009-05-27, 13:15
Üzenet: #6
üdv! érezd otthon magad itthonBig Grin
Válasz idézéssel
2009-05-27, 18:50
Üzenet: #7
Üdv köztünk! Végre egy normális bemutatkozás Smile Ha van még mit tanulnod, akkor itt biztos megtalálod a segítségeket. A Segítek topicba leírhatod, ha valami gondod akadna. A választ hamar megkapod mindig Smile Jó zenélést! (Tényleg jó a zenéd, így tovább!)
Válasz idézéssel
2009-05-27, 22:01
Üzenet: #8
Üdv.!

Jó böngészést.
Válasz idézéssel
2009-05-28, 09:52
Üzenet: #9
Köszi mindent mindenkinek!
Válasz idézéssel
2009-05-28, 09:58
Üzenet: #10
Szia ! hasznos időtöltést Wink
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás