Új válasz 
Sziasztok.
2009-05-28, 20:24
Üzenet: #11
RE: Sziasztok.
(2009-05-27 07:34)pukiface Írta:  szia, koszi a reszletes bemutatkozast, erdekes iven jartad vegig a zene vilagatBig Grin
a zenekeszites elveben egyetertunk, fantazia, fantazia, fantaziaWink
jo forumozast!

Puki! Egyem azt a diplomatikus formádat! Big Grin Ezért szeretlek! Heart Esküszöm te vagy ennek a fórumnak a lelke! Wink
Válasz idézéssel
2009-05-30, 08:14
Üzenet: #12
Na szóval Grace75 az a személy akiről a bemutatkozásomban beszéltem,tőle kaptam előszőr az FL-t.Csak gratulálni tudok a zenédhez,és soha ne add fel!Cool
Válasz idézéssel
2009-05-30, 09:09
Üzenet: #13
Köszi robick! Smile Mint már mondtam neked ahoz képest mióta tekergeted a hangokat (gitárokat) az Fl ben ügyes vagy és a füled is a helyén van Smile Ritmusérzék stb, mind a helyén van. Csak nyomasd a Rockot! Mert zenében nem a stílus számít annyira hanem a művészet! Ez! Az! Egyszerűen művészet!
Válasz idézéssel
2009-06-08, 15:43
Üzenet: #14
Sziasztok! Itt az új zeném. A videó nem számít! Smile Vélemények?! Köszi! Sziasztok.

Válasz idézéssel
2009-06-08, 15:49
Üzenet: #15
szepek a temak, gratulalok, jokis zene, hehe a porgos reszek nagyonjok lettek!, kicsit klasszikgoasBig Grin koszi
Válasz idézéssel
2009-06-08, 15:58
Üzenet: #16
Na szóval szerintem nagyon jó lett,nekem az a közönség ováció kicsit sok.Lehet hogy csak az elején illetve halkabb részeknél kellene,próbáld meg úgy,de ez az én véleményem,amúgy gratula a zenéhez.Persze a videó is nagyon állat,jó képek.WinkBig GrinCool
Válasz idézéssel
2009-06-08, 16:29
Üzenet: #17
Köszi! Igaz kicsit goas! De amúgy minden zeném kb olyan ?!
Ez igen! Tudjátok ti mi a jó!
Teljesen igaz! Jó a közönségtaps de nem végig! Csak olyan fenetudja milyen hatást okoz!? Nem?
De le kellett vna halkítanom bizonyos részeknél! Profik vagytok! Ezt szeretem! Amikor valakinek van FÜLE!
Természetes itt mindenkinek van!
Big GrinExclamation Sziasztok!
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás