Új válasz 

A téma értékelése:
  • 1 Szavazatok - 5 Átlag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trance
2009-07-27, 19:20
Üzenet: #1
Trance
Minden ami Trance

Exclamation

http://ilovetrance.freeblog.hu/archives/...s_trailer/

http://hu.wikipedia.org/wiki/Trance
Válasz idézéssel
2009-07-27, 19:43
Üzenet: #2
RE: Trance
Vártam ezt a topicotBig Grin

A 2009-es Anthem.

Rank 1 - L.E.D. There be light

na meg a Sunrise Festival Big Grin

Rank 1 - Symfo

Válasz idézéssel
2009-07-27, 22:48
Üzenet: #3
Nem volt hülyeség ez stílusok szerepeltetése, de pozitív, hogy a saját zenék rész nem lett szétosztva. Így az egyediségünk is marad Smile. Na de ha trance, akkor: .
Válasz idézéssel
2009-07-30, 11:40
Üzenet: #4
Na én is beírom: Armin, Markus örökös elsők nálam, ASOT megy minden csütörtökön mert függő lettemBig Grin
Magyarok: Myon and Shane 54, A Vampire nagyon tetszik.
Egyébként inkább a női vocalos trance-re vagyok ráállva, főleg mostanában:
Ashley Wallbridge & Andy Moor feat. Meighan Nealon - Faces
Nadia Ali - Fine Print
De van még jópárSmile
Válasz idézéssel
2009-07-30, 12:35 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-07-30 - 12:36. Szerkesztette: Radix.)
Üzenet: #5

Jaja a Vampire számmot nagyon összehozták.Mondhatni ha azt mondod Myon & Shane54 akkor rögtön Vampire rá a válaszBig Grin De most van egy új számuk meg most nagyon beindultak.Én is hallgatom az ASOT-ot sőt még a club life-t is péntekenként.
Én a Vocal-os trance-ket annyira nem bírom.Már már túl sok van belőlük és sok vocalos szám majdnem ugyanolyan csak a szöveg más.Monoton néha.De vannak kivételek.PL: Peircing Quiet vagy a Tears in the Rain (ha az újabbak közül kéne választanom)
Válasz idézéssel
2009-07-30, 20:24
Üzenet: #6
ez egy felejthetetlen buli volt, ott voltam és asszem nem felejtem el egy darabig.
TiËsto éjféltől hajnal 5ig nyomta szünet nélkül, és nagyon oda tette magát, de a közönség is nagyon ott volt.
Nem hiába a magyarok tudnak bulizni.
A végén a Füles amit bedobott kicsúszott a markomból affene, ezért még egy kicsit dühös is vagyok magamra.AngryBlush
Válasz idézéssel
2009-07-31, 16:37
Üzenet: #7
Milyen füles volt?
Válasz idézéssel
2009-07-31, 20:11 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-10-09 - 23:42. Szerkesztette: SkyTrancer.)
Üzenet: #8

ha jól láttam akkor egy Stanton, de elég sötét volt és a nagy colos srácot egyből körülvették páran hogy megnézzék.Big Grin én nem így tettem.

itt van egy srác akit szinte alig ismernek.Tiesto sűrűn játsza a számait, és csak innen lehet tudni létezéséről, pedig nagyon tudja a dolgát.

három újabb remek alkotás :
Válasz idézéssel
2010-02-04, 18:41
Üzenet: #9
Sziasztok!
Látom azért vannak itt rendesen trancesek, szóval meg is kérdezem:
Az érdekelne, hogy hol találok jó basszusdob-hangokat dance, trance ill. house műfajban. Akár loop-ok is jók lennének.
Honnan lehet esetleg ingyenes-pack-et letölteni?
Válasz idézéssel
2010-02-04, 20:11
Üzenet: #10
http://forum.flstudio.hu/Thread-Free-Loops
a basszust keverd ki szintibol sztm, ugyis kell sidechainelni, a kickekre meg talalsz parat a link mogott, de barmibol barmit lehet csinalniWink
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás