Új válasz 

A téma értékelése:
  • 1 Szavazatok - 5 Átlag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trance
2010-05-29, 19:34
Üzenet: #21
RE: Trance
Bár mást tok csak alkotni, én tuti, hogy elmennék egy ilyen bulira amint alkalmam lenne rá Tongue
Válasz idézéssel
2010-05-30, 12:03
Üzenet: #22
(2010-05-29 18:46)Tau Írta:  Az a baj Magyarországon kihalóban van ez a műfaj. Pozsonyban vannak mostanában jó trance bulik. Nem rég volt ASOT 450, lesz Ferry Corsten is. Érdemes fontolóravenni őket! :)

Az a baj, hogy nálunk főleg az ilyen kommersz house meg dance zene megy főleg, ilyen Bárány féléktől, akik folyton ugyanazokat a .... nyomatják, amitől már rosszul vagyok. Mondjuk néha néha itt is vannak jók, mert nem rég volt vagy lesz (nem tudom) a Way Out West is, meg Soundon lesz PVD meg Paul Okenfold is. Asot 450 re mentem volna Pozsonyba, de hát nem igazán vannak oda trance-ért ismerőseim sem... érhetetlen.
Válasz idézéssel
2010-05-30, 12:25
Üzenet: #23
A Trance Zenét nem egyszerűen hallgatni kell....érzéseket áradtat ki magából amit csak az tud befogadni akiben van egy kis szelet ebből a világból.
A magyarok többsége vicces, életvidám. Nézzük csak meg a honi filmeket 80% vígjáték.
A Trance nem éppen erről szól az inkább érzelem és egy olyan világ amely Hungáriában nem igen van jelen.
Válasz idézéssel
2010-05-30, 15:51 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-05-30 - 15:59. Szerkesztette: pocok52.)
Üzenet: #24
Szeretem a Trance zenéket. A trance zenék érzelmeket, érzéseket adnak ki, lehet érezni hogy ez a zene akar tőled valamit, és nem semmit mondó mint a mostani Bárány féle ....
Én is próbálom ezt a stílust képviselni, ahogy csak tudom. Van pár olyan zeném ami Trance-es besorolású Smile
Igaz hogy most inkább a játékzenére összpontosítok, de én is odavagyok a műfajért, és a továbbiakban is szeretni fogom)
És igen, sajnos tényleg kevesen szeretik a Trance zenéket Magyarországon... Ez tény és való, de szerencsére, én nem azokhoz az emberekhez tartozom Smile
Válasz idézéssel
2010-05-30, 18:46
Üzenet: #25
Mindig is imádtam a trancet, még anno 7 éve hallottam először valami Tiesto számot, ami felkeltette az érdeklődésemet. Aztán egy picit más előadókat is megkóstoltam, és nem tudok még mindig olyat mondani, hogy ez nem tetszikBig Grin Valahogy a trance csupa pozitívum, annyira egyszerű, logikus és mélyrőljövő, mintha mondana valami szépet és megsimogatnaBig Grin (nem kell semmi pedofíliára gondolniBig Grin) Örülnék ha egy picit itthon is fellendülne a trance és lenyomná a popot(legalább SP-t becsomagolhatná)! Képviselni nem tudom, majd talán egyszer beérik, inkább a hallgatótábort gyarapítomBig Grin
Válasz idézéssel
2010-05-30, 19:11
Üzenet: #26
Nagyon tetszenek az előző hozzászólások és teljes mértékben egyetértek. És szavak nélkül beszéljen most ez a szám. Egy interjúban mondta Roger Shah, hogy ennek a szám nagy részét 2 óra alatt csinálta annyira megfogta az "Ibizai naplemente". Tényleg valami hihetetlenül hangulatos. Íme:

Válasz idézéssel
2010-05-30, 19:54
Üzenet: #27
Nagyon szép szám. Igen, az Ibizai naplementéhez nekem is megjönne a kedvem zenét csinálni Smile
Válasz idézéssel
2010-06-05, 11:30
Üzenet: #28
Ibiza, Mojito, naplemente, trance, soroljam még? Tongue
Válasz idézéssel
2011-01-27, 01:03
Üzenet: #29
Sajnálom, hogy kihalt ez a téma. Meg az egész Trance vonal, olyan kevesen szeretik és értik ezt a műfajt itthon, hogy az már bűncselekmény Smile
Kicsikből lettek a nagyok így kell ezt, hallgassátok meg...
Válasz idézéssel
2011-01-27, 17:17
Üzenet: #30
Áá ez mekkora kedvenc még mindigSmile Hatalmas
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás