Új válasz 
üdv.
2011-02-05, 20:51
Üzenet: #1
üdv.
Üdv. Tomi vagyok, és hallottam egyet smást erről az oldalról, de csak jó dolgogkat. Itt kedvesek állítólag az emberek, és segítőkészek, ami nekem most nagyon is jól jönne. Meg szeretném tanulni az fl stúdiónak a fortélyait, de leginkább, hogy hogyan csináljak hardstyle-t, dubstep-et, happy hardcore-t és robotrockot. ugyanis ezek a stílusok állnak hozzám a legközelebb... eléggé kezdő vagyok az egészben, szóval tényleg sok segítség kellene az induláshoz.terveimbe van, hogy elkezdek dj-skedni is, és akkor majd azokat a számokat teszem össze, amiket én alkottam. amúgy 16 éves vagyok, pomázi
Válasz idézéssel
2011-02-05, 21:48 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-02-05 - 21:54. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #2
RE: üdv.
Hali!
Udv, itt Smile Nagyon kedves es segitokesz emberek vannak itt, nem jottel rossz helyre Smile
Jomagam inkabb a keveres temahoz ertek, de termeszetesen itt foleg zenet irnak az emberek Smile
Szereted a happy hardcoret? En ezert a stilusert elek-halok, es nagyon kevesen ismerik, ugyhogy kulon orulok neked. Mutatsz par szamot, hogy a stiluson belul melyik iranyzatot kedveled?
Válasz idézéssel
2011-02-05, 21:56
Üzenet: #3
Üdv a fórumon!
Ilyen jó a hírünk? Smile
Váljon hasznodra az ittléted!
Wink
Válasz idézéssel
2011-02-05, 22:09
Üzenet: #4
(2011-02-05 21:48)willowlet Írta:  Hali!
Udv, itt Smile Nagyon kedves es segitokesz emberek vannak itt, nem jottel rossz helyre Smile
Jomagam inkabb a keveres temahoz ertek, de termeszetesen itt foleg zenet irnak az emberek Smile
Szereted a happy hardcoret? En ezert a stilusert elek-halok, es nagyon kevesen ismerik, ugyhogy kulon orulok neked. Mutatsz par szamot, hogy a stiluson belul melyik iranyzatot kedveled?

perszeBig Grin pl ezt:
(egyik kedvencemBig Grin) amúgy the meetingre szoktam járni, és szokott lenni ott happy hardcore, és ott mixelnek és megtetszett, bár a kedvencem akkor is a hardstyle, de ez a 2. Wink ja am a keverés is jó, mert azt is meg akarok tanulniBig Grin
Válasz idézéssel
2011-02-06, 14:11 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-02-06 - 14:13. Szerkesztette: The Convicted.)
Üzenet: #5
Na, látom csak idetaláltál a hardstyle fórumról, nem hiába ajánlottam ezt az oldalt, ott úgysem segítenének Big Grin

Sok a segítőkész ember itt, sok minden hasznos dolgot meg fogsz találni, és hát ugyan van, aki korábban kezdte, mint 16 év (pl én 11-12 évesen kezdtem, de még most sem vagyok 16 Big Grin), de még nem késő, nyugodj meg Smile

Üdv, hasznos időtöltést! Smile
Válasz idézéssel
2011-02-06, 14:35
Üzenet: #6
Hi! Gyűlnek itt a hárdsztájlosok is szépen. Ennek is örülök. Én is szeretem az általad említett stílusokat. Gyárts jó zenéket, aztán szeretnénk fent látni. Hajrá! Wink
Válasz idézéssel
2011-02-06, 17:18 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-02-06 - 18:35. Szerkesztette: zebaoth.)
Üzenet: #7
ahhoz még sok segítség kellBig Grin
Válasz idézéssel
2011-02-07, 14:18
Üzenet: #8
üdv a forumon jó böngészéstBig Grin
Válasz idézéssel
2011-02-07, 19:35
Üzenet: #9
Köszöntlek sorainkban Smile. Egyszer már nekem is el kellene jutni a dö mítingre Smile. Csak attól félek hogy nem győznék rohangálni a termek közt Big Grin.
Válasz idézéssel
2011-02-11, 20:18
Üzenet: #10
Üdv. itt közöttünk!
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás