Új válasz 
Üdv Mindenkinek!!!
2011-04-09, 14:04 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2011-04-30 - 18:07. Szerkesztette: Yoyoco.)
Üzenet: #1
Üdv Mindenkinek!!!
Hali Fl birizgálók!
Jocef vagyok és az a szitu,hogy megakadtam pár dologgal az ügyködésem során. Lényeg,h tök hülye vok a számítógéphez és a pc s zenekészítés elméleti mechanizmusához,de meg szeretném próbálni a részletek feltérképezését és megvalósítását! Az Fl 4 től bűvölöm a progit és eddig kb 179 befejezetlen semmit sikerült összeraknom amikből egyértelműen hiányzik a lehetőségek ismeretének a hiánya,de nem adom felSmile
Szóval üdv mindenkinek és kellemes zenélgetést!
Válasz idézéssel
2011-04-09, 14:11
Üzenet: #2
RE: ???
Üdv, itt mindent megtalálsz, amire szükséged van, ha mégse, kérdezz bátran, mi segítünk Wink
Válasz idézéssel
2011-04-09, 17:42
Üzenet: #3
Szerbusz. Örülünk, hogy erre bóklásztál és ránk találtál. Szerintem keresd meg a megfelelő topikokat a fórumon és sok minden megvilágosódik elötted. Szerencsés fejlődést és ha tudsz valahova feltenni zenét még ha csak kezdeményezések is akkor meg még konkrétaban is tudunk segíteni.Cool
Válasz idézéssel
2011-04-09, 17:55
Üzenet: #4
Valóban, irányt csak az alapok ismeretében tudunk mutatni! Üdv köreinkben! Smile
Válasz idézéssel
2011-04-21, 18:50
Üzenet: #5
Köszi a fogadtatást és a tippeket! üdv!
Válasz idézéssel
2011-05-07, 04:31
Üzenet: #6
RE: Üdv Mindenkinek!!!
Üdv!
Kérdezz bátran! Smile
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás