Új válasz 
Üdvözlet
2009-07-07, 10:10
Üzenet: #1
Tongue Üdvözlet
Üdv Mindenkinek!

Mivel mostanában elég sok időm van babrálni a számítógéppel elhatároztam hogy nekivágok a zenélésnek,persze csak annyira,amennyire egy amatőrtől elvárható.Cool Nagyon teszik az fl stúdió és a reason is.Bár az utóbbi kicsit bonyolultabb de több a beállítási lehetőség.A "kőkorban" még fastreckezetem és talán ott ivódott belém ez a szinti popp imádat Big Grin. Sok kérdésem lenne az fl-el kapcsolatban,leginkább az autómatizálás miatt de ezzel most nem akarok fárasztani senkit.Nagyon tetszik az oldal,és örülök ekkora magyar tábora van ezeknek a programoknak.
Jó zenélgetést mindenkinek.

Reebeth

Napokban dobtam össze egy elég alap zenét.Ha kiváncsi vagy rá,megtalálod ITT>
Válasz idézéssel
2009-07-07, 10:35 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-07-07 - 10:35. Szerkesztette: pukiface.)
Üzenet: #2

szia, udv itt, koszi a bemutatkozast!
itt tuti minden infot megtalalsz, eleg egyszeru, es logikus az fl, tovabblepni is konnyu ha az alapokat megtanulod, .Smile a tutorial topicban van egy magyar nyelvu leiras, igaz 2003-as, de a lenyeg es az alap dolgok bennevannak, erdemes beleolvasni, megdobbento elsore az a sok info, nekem az volt legalabbisSmile

jo zenelest
Válasz idézéssel
2009-07-07, 10:41
Üzenet: #3
RE: Üdvözlet
űdv minálunk!kérdez nyugodtan ezzel nem fárasztatsz senkit!Big Grin!jó forumozást és sikeres alkotást!Big Grin
Válasz idézéssel
2009-07-07, 10:42
Üzenet: #4
RE:
Kösz!
Áttnézem.
Válasz idézéssel
2009-07-07, 11:50 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2009-07-07 - 12:00. Szerkesztette: laccas.)
Üzenet: #5

Helló itt köztünk Big Grin

http://flstudio.blog.hu/

Itt van pár megoldás (többek közt automatizálásra is ) , érdemes ezt is átnyáladzani Wink

edit: link
Válasz idézéssel
2009-07-07, 12:01
Üzenet: #6
Üdv itt! Tanulj-tanulj-fejlődj-fejlődj.
Válasz idézéssel
2009-07-07, 18:44
Üzenet: #7
Üdv köztünk!

Itt megtalálod a segítséget és a megfelelő embereket Smile Olvasgass figyelmesen és tanulgass, mert pár hasznos infó már íródott az oldalon Wink

Jó fórumozást!
Válasz idézéssel
2009-07-07, 22:14
Üzenet: #8
Kellemes olvasgatást!
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás