Új válasz 
új track
2011-06-18, 04:12
Üzenet: #1
új track

Ez csak egy demo Blush
Válasz idézéssel
2011-06-18, 09:32
Üzenet: #2
RE: új track
Nem az én stílusom de az elképzelés nem rossz. Zeneileg elég összerakott hangszerelés is egész eltalált, szerintem egy pár ezközről az fx hiányoság tűnik ki. Amúgy ügyes vagy.Cool
Válasz idézéssel
2011-06-19, 12:25
Üzenet: #3
(2011-06-18 09:32)Haliday Írta:  Nem az én stílusom de az elképzelés nem rossz. Zeneileg elég összerakott hangszerelés is egész eltalált, szerintem egy pár ezközről az fx hiányoság tűnik ki. Amúgy ügyes vagy.Cool

koszi szépen Smile reggelre fent lesz a sztem már végleges..fx vel felturbózott versio Smile
am tényleg köszi a kritikát Wink
Válasz idézéssel
2011-06-19, 12:54
Üzenet: #4
kiváncsian várom,az alap ötlet tényleg jó,milyen lesz a végleges?Smile

haribolSmile
Válasz idézéssel
2011-06-19, 14:23
Üzenet: #5
Mivel új tag vagy, csak mondanám: ne nyiss minden egyes zenédnek külön topikot, hanem egy darabba pakold az összeset... Kivételesen nem a te hibád, mivel még mindig nincs benne a Szabályzatba, ezért most eltekintek a büntetéstől...

A zenével kapcsolatban csak a basszus a zavaró, amúgy egész jó lesz.
Válasz idézéssel
2011-06-21, 03:10
Üzenet: #6
(2011-06-19 14:23)Parallectic Írta:  Mivel új tag vagy, csak mondanám: ne nyiss minden egyes zenédnek külön topikot, hanem egy darabba pakold az összeset... Kivételesen nem a te hibád, mivel még mindig nincs benne a Szabályzatba, ezért most eltekintek a büntetéstől...

A zenével kapcsolatban csak a basszus a zavaró, amúgy egész jó lesz.

köszia kritikát Smile az abaj hogy nem tudom még mindígnormálisan kezelni az oldalt... Sad jól jönne egy kézikönyv v valami Smile kérlek írd le ogy hogyan tudom egy elyre pakolni az összeset !!! örülnék ha megtennéd akár lépésenként leírva is !! az lenne a legjobb.előre is köszönöm
Válasz idézéssel
2011-06-21, 11:40
Üzenet: #7
Nyiss egy gyűjtő topikot, majd kérj meg egy lila színű moderátort (IEm, SomY vagy pl. ONU, SomY szerintem megcsinálja neked), hogy az összes ide nyitott topikodat helyezze át oda, akkor nem lesz gond. Azután csakis oda posztold majd a próbálkozásaidat.
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás