Új válasz 
Új "zene" :)
2013-05-06, 19:28
Üzenet: #1
Új "zene" :)
Első egyedüli hát "komolyabb" próbálkozás.
Persze nem a zene a komoly hanem, hogy kicsit komolyabban álltam a dologhoz. Big Grin

Vélemények? Smile

Válasz idézéssel
2013-05-06, 19:41
Üzenet: #2
RE: Új "zene" :)
(2013-05-06 19:28)FlyingFireHorse Írta:  Első egyedüli hát "komolyabb" próbálkozás.
Persze nem a zene a komoly hanem, hogy kicsit komolyabban álltam a dologhoz. Big Grin

Vélemények? Smile

nem lenne rossz,de :
- olyan se füle se farka,mintha 3 azám lenne,jobban doplgozd ki a felépítményt
- változatosabb legyen,több automation
- lehetne még finomítani a hangzásvilágon is picit
Válasz idézéssel
2013-05-07, 05:24 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2013-05-07 - 05:25. Szerkesztette: FlyingFireHorse.)
Üzenet: #3
(2013-05-06 19:41)mp3Splitter Írta:  nem lenne rossz,de :
- olyan se füle se farka,mintha 3 azám lenne,jobban doplgozd ki a felépítményt
- változatosabb legyen,több automation
- lehetne még finomítani a hangzásvilágon is picit

1. Hát igen. Első meghallgatásra jónak tűnt, aztán ahogy többet és többet hallgattam eléggé egyértelművé vált, hogy sokszor váltakoznak a hangok, így nem lesz meg a teljes összkép.
2. Ez alatt mit értesz? Mert az első pontodban azt írtad, hogy sok benne a változatosság, legalábbis is én így értelmeztem. Ha nem így értetted akkor bocsi előre is.
3. Ez alatt gondolom a basszust érted a szám közepén. Kicsit tényleg erőteljesre sikerült.

Nos összevetve válaszaimat (már előbb is gondoltam erre) kicsit beleszerkesztgetek (mondjuk alapjába nem teljes, csak kíváncsiságból tettem ki, hogy mit szóltok hozzá) a zene közepébe s végébe. Az elejét szerintem egyenlőre hagyom így, aztán majd ha lesz hozzá valami jobb ötletem, akkor (de csakis akkor) nyúlok hozzá, mert még jobban nem akarom elrontani. Tongue

Mindenesetre köszi a gyors és építő választ. Wink
Válasz idézéssel
2013-05-07, 15:35
Üzenet: #4
(2013-05-07 05:24)FlyingFireHorse Írta:  1. Hát igen. Első meghallgatásra jónak tűnt, aztán ahogy többet és többet hallgattam eléggé egyértelművé vált, hogy sokszor váltakoznak a hangok, így nem lesz meg a teljes összkép.
2. Ez alatt mit értesz? Mert az első pontodban azt írtad, hogy sok benne a változatosság, legalábbis is én így értelmeztem. Ha nem így értetted akkor bocsi előre is.
3. Ez alatt gondolom a basszust érted a szám közepén. Kicsit tényleg erőteljesre sikerült.

Nos összevetve válaszaimat (már előbb is gondoltam erre) kicsit beleszerkesztgetek (mondjuk alapjába nem teljes, csak kíváncsiságból tettem ki, hogy mit szóltok hozzá) a zene közepébe s végébe. Az elejét szerintem egyenlőre hagyom így, aztán majd ha lesz hozzá valami jobb ötletem, akkor (de csakis akkor) nyúlok hozzá, mert még jobban nem akarom elrontani. Tongue

Mindenesetre köszi a gyors és építő választ. Wink

nmit,muszáj vagyok írni mindenkinek,mert az én zenéim eltűnnek a süllyesztőben alig nem véleményezik őket....2-re válasz:azt értem h túl monoton,nem elég változatos,8 beaten át megy pl ugyanaz a dolog
3-nem csak a basszust értem úgy összképileg nem kerek egész ,nem tud belevinni egy világba amit a zene gerjeszt,mert vhogy nem áll össze
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás