Új válasz 

A téma értékelése:
  • 1 Szavazatok - 5 Átlag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vasáru - avagy ki mivel dolgozik?
2010-12-08, 10:10
Üzenet: #81
RE: Vasáru - avagy ki mivel dolgozik?
Meg kissé drága lenne, főleg még olyan lapot is találni jó áron hozzá ami nem túlhajtva kezeli az 1600at.
Válasz idézéssel
2010-12-08, 18:26 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-12-08 - 18:30. Szerkesztette: Haliday.)
Üzenet: #82
Nem vészes az ára nekem is olyan van ami könyedén kezeli. Asus P7P55D LE. 32e-38e közt van az ára. 16Gb pakolható és 2120 kezeli a ramot.
Válasz idézéssel
2010-12-08, 20:30
Üzenet: #83
(2010-12-08 18:26)Haliday Írta:  Nem vészes az ára nekem is olyan van ami könyedén kezeli. Asus P7P55D LE. 32e-38e közt van az ára. 16Gb pakolható és 2120 kezeli a ramot.

igaz, és még a pci kiosztás is okés az EMU1212 nek.
Válasz idézéssel
2010-12-09, 05:32
Üzenet: #84
(2010-12-08 20:30)teebee303 Írta:  
(2010-12-08 18:26)Haliday Írta:  Nem vészes az ára nekem is olyan van ami könyedén kezeli. Asus P7P55D LE. 32e-38e közt van az ára. 16Gb pakolható és 2120 kezeli a ramot.

igaz, és még a pci kiosztás is okés az EMU1212 nek.

Most, hogy megint említed az E-mu kártyát nekem is lenne egy kérdésem hozzád.
Nekem már csak egy jó hangkártya a végső befektetésem egy dögös erőműhöz. Ezzel a E-mu 1212m Pcie-el szemezek rég óta. Win7 64bit alatt tökéetesen működik? Már mint értem, driver, bemenetek felvevése (a mostani hangkarimat pl. annyira nem kezelei le rendesen az alaplapom, hogy ebből kifolyólag a win7 se tudja rendesen alkalmazni és azota mióta gépet cseréltem nem tudok felvenni mic. gitárt.) Ha már ráköltök olyan sokat amennyibe kerül biztosra szeretnék menni, úgyhogy kellenének a tapasztalatok.Köszi.Big Grin
Válasz idézéssel
2010-12-09, 08:07
Üzenet: #85
Amit érdemes tudnod már így az elején: Nincs még hozzá hivatalos win7 driver, viszont beton stabil a kiadott vistás driverrel 64bites Win7en.
Aztán, kell egy keverő hozzá szerintem, Xenyx502-est használok, erre van még kötve egy pár Mackie MR5, meg egy sennheiser hd 380pro füles. Nagyon fontos a jó kábelezés, figyelni kell a ki/bemenetek típusát ..xenyx-nél ez rémálom. Minőségi kábelekkel is szennyezi kicsit a hangképet a Xenyx. Visszatérve az EMUra. Felvételeket eddig az ő bemenetein csak úgy használtam, hogy egy mini hifi füles kimenetét kötöttem az EMU bemenetére és vettem az "Univerzum zaját". Elég jó eredménnyel. Ha igazán a felvétel a fontos neked akkor nézz szét hitspace fórumon, ill. ott van egy külön topic : http://www.absolute.hu/forum/contributes...hread=2449

44Khz-en használom, 10 asio csatornával a kimenetét. Számomra tökéletes ez a kártya, semmit nem hiányolok.Viszont önmagában a kártya nem elég szvsz, mert hiába küldi ki a jeleket a célnak megfelelő minőségben, ha a lehallgató rendszered nem képes közvetítetni közel ugyanabban a formában.
Válasz idézéssel
2010-12-09, 08:14
Üzenet: #86
Nekem régen EMU1212M-em volt, és megmondom őszintén nemvolt vele annyi problémám mint a mostani Focusrite Pro 24-emmel, nagyon szerettem azt a kártyát, stabil és szépen szól, keverő fölösleges hozzá ha csak handfalak vannak rákötve, érdemesebb inkább beszerezni hozzá egy CME Matrix X-et pl, olcsóbb is mint egy keverő. A keverős megoldás azért sem jobb, mert lerontja neked a jel-zaj viszont stb. Tehát hiába van fasza kártyád ha a keverőd nemtudja tartani a szintet akkor kicsit veszítesz rajta. Smile
Válasz idézéssel
2010-12-09, 08:49 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-12-09 - 08:51. Szerkesztette: 23:32.)
Üzenet: #87
erről a CME Matrix X-ról mesélnél egy kicsit ?Big Grin

Xenyx olyan 14 körül volt mikor vettem.Ha minden maxra húzok rajta, tehát a line in level potit fel +15re, main mix levelt is, +még az MR5 input levelt akkor hallani egy nagyon enyhe zúgást az alapzaj mögött.

Érdekelne konkrétum amiért jobb egy ilyen CME, mert akkor lehet leváltom a keverőt.
Válasz idézéssel
2010-12-09, 11:21
Üzenet: #88
Erről van szó: http://www.centrmus.com.hk/images/2006%2...x_X_06.jpg

Ha nincs szükséged a keverőre viszont szükséged van olyan funkciókra mint pl mikrofon/fejhallgató előerősítő, nagy impedanciás bemenet, stb akkor érdemes egy ilyet beszerezni, kb olyan 25 ezer az ára, de szerintem a 1212M mellé tökéletes pár Smile több infó a gyártó oldalán. A CME nagyon jó cuccokat gyárt, most tőlük egy UF 6-van, több mint 4 éves és még hibátlanúl működik, az EMU Xboard 49 meg 2 év után kezdett meghibásodni.

(2010-12-09 08:49)teebee303 Írta:  erről a CME Matrix X-ról mesélnél egy kicsit ?Big Grin

Xenyx olyan 14 körül volt mikor vettem.Ha minden maxra húzok rajta, tehát a line in level potit fel +15re, main mix levelt is, +még az MR5 input levelt akkor hallani egy nagyon enyhe zúgást az alapzaj mögött.

Érdekelne konkrétum amiért jobb egy ilyen CME, mert akkor lehet leváltom a keverőt.
Válasz idézéssel
2010-12-09, 14:20
Üzenet: #89
oké oko, ismerem a google-t Smile

Meg is néztem, elvileg ez egy spliter féle ha minden igaz ?! tehát ráköthetek monitor/hifi hangfalat is egy időben.
Jah, és kösz a szakirodalból ajánlott könyvet ezúton is...amire nem válaszoltál, te...Big Grin mindegy, azóta megtaláltam már.
Válasz idézéssel
2010-12-09, 14:35
Üzenet: #90
Milyen könyvet? WTF? Big Grin
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás