Új válasz 
Wawa - Sombrira 2011 (Dj LinK Remix)
2011-08-06, 16:07
Üzenet: #1
PARTY ROCK ATHEM (DJ,LINK REMIX)
Még nincs kész de már egy páran letöltötték.Szeretnék véleményt kérni hogy milyen lett.Érdemes-e befejezni vagy nem...A letölésekből nem tudom meg hogy hogyan sikerült.Huh
http://www.4shared.com/audio/OWiPljKj/Pa...emix.html?
Válasz idézéssel
2011-08-06, 18:29
Üzenet: #2
RE: PARTY ROCK ATHEM (DJ,LINK REMIX)
Persze, ezt be kell fejezni és jó lesz!
Válasz idézéssel
2011-08-06, 18:38
Üzenet: #3
Az ilyen kérdéseket mindig is furcsálottam. Mert elöszőr is TE, hogy érzed befejeznéd? Hiába mondaná valaki, hogy szuper meg jó, ha már nem maradt benned annyi ötlet, hogy jól befejezd. Másod lépésben ha már annyian letöltőtték az nem elég megerősítés neked. Valaki nem fogja azért letölteni mert egy nagy rakás hulladék.Dodgy

Tehát én azt mondanám, hogy egy próbát mindenféle lelkesítő szöveg nélkül is megér. Kisérletez vele aztán lehet, hogy sokkal többet is kihozól belőle. Első hallásra nem rossz kellemes, még a master része is elég szép csak színesíteni kellene, hogy ne legyen ennyire monoton. Jó munkát hozzá.SmileCool
Válasz idézéssel
2011-08-06, 19:20
Üzenet: #4
Nem rossz munka . Csak szinesísd egy kicsit.. Egy kicsivel erősebb kicket próbálj bele tenni valami pörgős loop-al összekombinálva..Mastereléssel semmi probléma ...
Válasz idézéssel
2011-08-13, 19:35
Üzenet: #5
Music Wawa - Sombrira 2011 (Dj LinK Remix)
Szerintetek?HuhSmile
http://www.4shared.com/audio/bR8OZXls/Wa...inK_.html?
Válasz idézéssel
2011-08-13, 20:47
Üzenet: #6
RE: Wawa - Sombrira 2011 (Dj LinK Remix)
Az elején a dallamra nem ártott volna tegyél egy kis reeverbet , és azt azt követő basszust pedig egy picit variálgatni .. Amúgy nem rossz projekt Smile Csak egy kicsit lehetne variáltabb Big Grin Cool Amúgy nem szükséges minden zenére külön topikot nyiss elég ha egy topikot nyitol és oda teszed be a zenéid Smile
WinkSmile
Válasz idézéssel
2011-08-14, 04:44
Üzenet: #7
Nem is az, hogy nem szükséges, hanem nem is szabad külön topikot nyitni...

zenéről annyit, hogy tényleg lehetne vele mit variálni, mert én ezt így unalmasnak találom.
Effekteket is hiányolom belőle. Csak megy a zene azt kész.
Szerintem ezt még gondold át.
Válasz idézéssel
2011-08-14, 07:06
Üzenet: #8
Szerintem ez a nyersebb hangulat nem lenne rossz bár némi dinamikát elviselne az egész zene, mert nagyon karcsú ehhez a stílúshoz. Viszont ez a reso bass főleg ezzel a dallammal ilyen spanyolos hangulathoz abszolute nem illik. Szerintem kisérletez még egy kicsit.SmileCool
Válasz idézéssel
Új válasz 

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Mike Red - Cold as Ice (Dj. Rolee Remix 2011') Rolee 7 1,535 2011-08-15 10:24
Utolsó üzenet: funkdafrog

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás