Új válasz 
Wenson
2010-04-20, 00:24 (Üzenet szerkesztésének időpontja: 2010-06-26 - 11:00. Szerkesztette: Wenson.)
Üzenet: #1
Smile Wenson
Sziasztok

Ádám vagyok Kaposvárról, '94 oktoberében születtem és a trance, house, electro, és egyéb műfajok mellett több mint egy éve hallgatok Hardstylet mint kedvenc stílusirányzatot!

Egyik legjobb barátom kérésére kezdtem el FL studioval dolgozni még nyáron, hogy Hip-Hop beateket készítsek a szövegeihez. Próbálgattam mindent össze vissza és idővel rájöttem milyen egyszerűen lehetne Hardstyle számokat összerakni ezzel a csodálatos programmal. Azóta van 15-20 olyan számom amire már rá lehetne fogni hogy "zene" meg egy-két Headhunterz cover amik nagyon hasonlítanak az eredetire.

Az FL mellett még gyakran foglalkozok Photoshoppal és Sony vegassal, de sajnos erre kevés időt tudok fordítani mert kollégista vagyok... Sad

Remélem itt jó társaságra találok, és ti sem fogtok csalódni bennem.

Channel: http://www.youtube.com/Deszka666

Cloud: http://soundcloud.com/wenson
Válasz idézéssel
2010-04-20, 03:52
Üzenet: #2
RE: Wenson
Üdvözöllek!
Igen, itt jó társaságra találsz majd. Smile
Válasz idézéssel
2010-04-20, 10:07
Üzenet: #3
szia udv itt, a stilusvalasztasod tetszikBig Grin
jo "tanulast" szorakozastSmile
Válasz idézéssel
2010-04-20, 12:55
Üzenet: #4
Üdv itt és a HSos tagok körében Big Grin Jó fórumozást és esetleg tanulást. Bár a zenéidet meghallgatva, nem sokat kell már, inkább csak a finomításokra kell ráállni. Wink
Válasz idézéssel
2010-04-20, 13:04
Üzenet: #5
Köszi mindenkinek a bíztató szavakat... Shy
Válasz idézéssel
2010-04-20, 14:39
Üzenet: #6
szeva! szal te voltál aki a youtubeon küldött nekem szép kis messaget Big Grin jó látni h van itt még hardstyleos, mert azért vannak páran Shy

érezd itt magad jól, majd photoshopban segíthetsz nekem, mert én kezdem azt megtanulni Big Grin
Válasz idézéssel
2010-04-20, 16:52
Üzenet: #7
Üdvözlet nálunk! Smile
Válasz idézéssel
2010-04-20, 18:47
Üzenet: #8
üdvözlet köztünk. ^^
Válasz idézéssel
2010-04-21, 15:38
Üzenet: #9
ja most látom aláírásod: a szöveg a zatox - andromeda számnak a vokálja Big Grin nyugi én is úgy megőrülök a számért, mint te Wink
Válasz idézéssel
Új válasz 

Fórumra ugrás:

KapcsolatFL Studio HungaryVissza a lap tetejéreVissza a tartalomhozMobile VersionRSS Hírforrás